Liga Europy: IV runda eliminacyjna
01 paź 2020 19:00
90+5'

Laga pod bramkę Lecha, ale spalony! To już końcówka, a nam z nerwów gwiżdże w uszach.

607
232
45
18
30
90+5'

Kontra Lecha, ale Skórasiowi zabrakło cwaniactwa. 60 sekund!

373
102
46
50
92
90+4'

90 sekund do końca, ależ to sporo czasu!

411
106
61
50
74
90+3'

Strzelał Henen, Bednarek piłkę złapał. A w takich warunkach nie jest to łatwe.

367
62
22
12
19
90+3'

Już jesteśmy po drugiej stronie, Nicholson padł w polu karnym, ale sporo przyaktorzył.

202
100
32
22
63
90+3'

Kamiński sam na sam z bramkarzem, jak on tego nie strzelił! W decydującym momencie gracz Lecha przewrócił się!

55
85
91
122
437
90+2'

Piłkarze Lecha już zamurowani, tylko wybijają piłkę daleko od bramki.

301
62
34
28
57
90+1'

Ukarany trener Belgów. Zyskane kolejne sekundy.

364
94
21
18
18
90+1'

Belgowie chcą karnego, a sędzia uznał, że przy linii bocznej sfaulowany został Moder.

233
61
25
10
30
90'

Nad stadionem ulewa, a sędzia doliczył aż 5 minut. On jest szalony!

33
34
36
31
251
89'

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Shamar Nicholson.

15
89'

RSC. Schodzi: Marco Ilaimaharitra. Wchodzi: Lucas Ribeiro Costa.

21
88'

Pan Bednarek! Bramkarz odbił strzał z kilku metrów Henena!

405
86
33
10
18
88'

2 minuty + czas doliczony, całe wieki potrwa ten mecz.

26
20
35
11
23
87'

Rzut wolny dla Lecha, ale z dograniem poradzili sobie gospodarze.

23
9
17
8
56
87'
56
18
12
5
8
86'

Leży Ishak. Na pewno bardzo go boli. Niech leży, może sędzia skończy mecz.

31
116
18
17
22
85'

Po dograniu z lewej strony na szczęście skiksował Fall.

45
21
3
5
10
84'

RSC Charleroi. Schodzi: Steeven Willems. Wchodzi: David Henen.

Steeven Willems #23
10
10
8
6
18
83'

Dogranie z rogu i piłka wylądowała na poprzeczce!

39
19
100
12
25
83'

Dorian Dessoleil uderzył sprzed pola karnego, piłka po rykoszecie przeszła tuż obok słupka!

45
10
17
12
15
81'

Kontra Lecha, szarżował Skóraś, ale gospodarzom udało się akcję zatrzymać.

48
10
6
13
25
79'

Z rzutu wolnego uderzył Rezaei, Bednarek odbił piłkę, dobitkę przyblokował Rogne!

83
20
11
5
16
79'
47
15
11
4
14
77'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Lubomir Satka. To Lech ma duży problem.

Lech Poznań
21
21
29
74
265
75'

Szukali Lechici miejsca do oddania strzału sprzed pola karnego. Nie udało się to.

11
7
3
13
28
73'

Najlepszą obroną jest atak, z takiego założenia wyszedł Lech. I wydaje się, że to świetny wybór!

92
10
3
7
6
71'
71'

Czerwiński z linii końcowej do Ishaka, ten uderzył w zewnętrzną część słupka!

67
14
16
18
10
69'

Kontra Lecha, pięknie z dystansu uderzył Kamiński. Tuż ponad bramką Charleroi!

66
15
6
12
5
68'

Znowu brzydko pachniało pod bramką Bednarka. Nikt nie jadł kapusty, nic z tych rzeczy. To rywale byli z piłką z już niemal na przedpolu!

5
13
5
7
16
67'

Prosta strata Modera, ale na szczęście miejscowi źle rozegrali akcję i piłka ponownie dla Lecha.

28
8
5
3
8
65'

W końcu Lech na dłużej oddalił grę od własnej bramki. Piłka na połowie Belgów.

60
27
3
4
5
63'

Tiba w polu karnym, po chwili kontra gospodarzy. Na szczęście Fall miał zbyt wiele miejsca i... zgłupiał.

26
19
3
15
11
61'

I znowu Charleroi, strzelał Rezaei, pomylił się o kilka metrów. To nie są dobre fragmenty w wykonaniu Lecha.

8
5
10
33
31
60'

Kolejna próba Falla, piłka poszybowała ponad poprzeczką.

15
5
5
3
10
59'

Kayembe wjechał z piłką w pole karne Lecha, na nasze szczęście w końcu przebudzili się obrońcy Lecha.

20
7
9
2
8
58'

Tiba z pola karnego zagrywał wzdłuż bramki, ale nie miał kto wbić piłki do siatki.

6
5
7
21
18
57'

Charleroi. Schodzi: Maxime Busi. Wchodzi: Modou Diagne.

10
56'

Gol! Strzelił Mamadou Fall. Asystował mu Kaveh Rezaei. Przyspała obrona Lecha. Kaveh do Fall, a ten dość niespodziewanie znalazł się w sytuacji sam na sam i uderzył po poprzeczkę. 1:2!

244
55'

Busi poza boiskiem. Będzie potrzebna zmiana?

3
4
12
8
8
53'

Kontra Lecha, szarża lewą stroną Wasyla Krawecia, piłkę w ostatnim momencie wybił obrońca.

29
6
9
9
13
52'

I znowu piłka w rękach bramkarza. RSC Charleroi atakuje, ale Lech coraz mocniejszy psychicznie.

45
11
3
4
4
51'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Kaveh Rezaei! BEDNAREK kapitalnie w bramce. To już nie brat Jana, ale Filip Bednarek, bramkarz! Wciąż 0:2! Golkiper wyczuł intencje egzekutora i sparował piłkę na korner.

359
149
37
7
18
50'

54
50'

Rzut karny dla gospodarzy! Rywala sfaulował Satka.

14
8
14
25
108
47'

I już groźnie pod bramką gospodarzy, sprzed pola karnego uderzał Puchacz, ale został zablokowany.

38
11
12
8
8
46'

Wracamy do gry!

31
14
3
1
4
45'

Sędzia dorzuca nam minutę emocji.

41
15
9
6
10
45'

Strzelał Fall, wprost w dobrze ustawionego Bednarka, brata Jana.

38
26
7
7
13
44'

Lech nie pozwala rywalom na wiele. Premierowa odsłona zbliża się do końca. Kto by się spodziewał takiego wyniku. Oprócz nas oczywiście, ekspertów.

96
68
8
4
15
41'

Gol! Strzelił Tymoteusz Puchacz. Asystował mu Jakub Kamiński. Lech jedną nogą w fazie grupowej! Piłka odzyskana przy linii bocznej, Kamiński 25 metrów przed bramką do Puchacza. Ten płasko uderzył i piłka przy słupku znalazła się w siatce. 0:2!

654
282
68
16
19
40'

Uderzał Fall, piłka poszybowała ponad poprzeczką bramki Lecha Poznań. Trzeba być czujnym!

25
12
12
6
14
39'

Ishak! Szwed zbyt późno zdecydował się na zagranie na prawo. Szkoda, bo partner mógł się znaleźć sam na sam z bramkarzem.

10
4
5
6
13
37'

Odpowiedź Lecha Poznań. Strzał Modera minął jednak bramkę miejscowych.

33
9
7
10
10
36'

Ali Gholizadeh doszedł do dośrodkowania z lewej strony. Piłka odbiła się od zewnętrznej części słupka i wyszła na aut. Uff...

41
11
58
8
13
35'

Kamiński z Rudy Śląskiej zrobił sobie wycieczkę aż na samo przedpole. Strzał z bardzo ostrego kąta trafił w boczną siatkę!

87
25
11
11
11
33'

Gol! Strzelił Dani Ramirez. Asystował mu Tymoteusz Puchacz. Pierwszy strzał Lecha i od razu gol! O to chodziło. Zniszczyć psychicznie rywala. Sprzed pola karnego dość anemicznie uderzył Ramirez, jednak piłkę po drodze odbił obrońca. Futbolówka zamiast w lewo poszybowała w środek bramki, gdzie nie było już frunącego Nicolasa Penneteau! 0:1!

540
263
47
7
14
32'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Ramirez. Jest za to kartka za... rzucanie ochraniaczem po murawie.

Lech Poznań
8
4
8
9
58
31'

Wścieka się na sędziego Ramirez, arbiter pozostaje niewzruszony na protesty. Karnego nie ma.

9
2
9
1
21
30'

Dwa kwadranse za nami. I co? I gospodarze potrafią zrobić młyn na przedpolu Lecha. Goście dobrze wyglądają do pola karnego Belgów.

10
3
4
8
4
29'

Znowu gorąco pod bramką Lecha. Po dograniu z prawej strony w końcu uderzył Nicholson. Został przyblokowany, będzie rzut rożny.

7
2
7
6
19
29'

Ależ brakuje nam kibiców na trybunach. Teraz przynajmniej dopingu z taśmy magnetofonowej nie musimy wysłuchiwać, ale mamy za to sól i pieprz wprost z murawy.

10
7
9
3
6
27'

Przeszło nam przez moment przez głowę: rzuty karne. Ale nie! Nie chcemy tego. Lepiej niech Lech awansuje po 90 minutach. Tylko trzeba zacząć grać mnie nerwowo, a nie tak jak przed momentem.

24
3
4
2
4
25'

Lech cały czas bez uderzenia na bramkę gospodarzy, ale akcje Kolejorza wyglądają bardzo obiecująco.

34
12
2
5
9
22'

Groźnie zapowiadała się akcja Lecha, ale zabrakło dokładności w okolicach pola karnego.

2
1
1
20
6
20'

Żółtą kartkę za ostrą grę otrzymał Kaveh Rezaei.

35
9
3
5
6
18'

Sporo szczęścia miał Lecha. Po dośrodkowaniu z prawej strony w piłkę nie trafiło dwóch graczy z Poznania. Do futbolówki dopadł Shamar Nicholson, ale strzał z woleja z ok. 11 metrów minął bramkę!

18
4
31
7
11
18'

Gra najczęściej toczy się w środku pola. Tempo meczu jest dobre, zespoły czekają na błąd rywala.

6
9
3
6
5
16'

Krótko rozegrany przez Lecha rzut rożny, niewiele z tego wszystkiego wyszło.

5
3
3
12
13
14'

Gospodarze w końcu na dłużej na połowie Lecha Poznań, na razie jednak daleko od bramki strzeżonej przez Bednarka.

8
4
4
5
15
11'

Pierwsze uderzenie gości. Fall strzelił z ok. 17 metrów, dwa metry obok słupka.

16
10
8
5
9
10'

Coraz ciekawiej wyglądają akcje Lecha. Przed momentem próba prawą stroną, ale dogranie przeciął obrońca.

19
10
4
3
5
9'

Ishak padł w polu karnym, sędzia nakazał grać dalej. Piłkarze Lecha dość nieśmiało protestowali.

4
3
4
3
17
8'

Kolejna próba Lecha Poznań, ale na spalonym znalazł się Puchacz.

16
6
4
2
5
7'

Moder uderzał z rzutu wolnego, ale bez przekonania i prosto w mur.

6
2
3
9
12
6'

Pierwsza próba Lecha, jednak Ramirezowi zabrakło dokładności, aby zagrać do partnerów.

11
3
2
10
4'

Jak na razie sporo chaosu z obu stron. Czekamy na pierwsze okazje, oczywiście Lecha Poznań.

10
7
2
2
3
2'

W pierwszych minutach aktywniejsi są gospodarze. Lech na razie dość nerwowo.