Jeszcze szarpie i sapie poznańska lokomotywa. Jednak już dość chaotycznie i... "kruca bomba, mało casu".

1
1
9
90+1'

Z lewej strony dośrodkował Puchacz, dobrze obrońca gospodarzy. Goście zamknęli rywala pod jego bramką, a może po prostu Szkoci cofnęli się.

6
2
1
1
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

6
1
1
1
1
90'

Muhammad Awad zamiast podawać zdecydował się na strzał. Wysoko ponad bramką.

1
1
1
2
8
88'

Lech Poznań. Schodzi: Dani Ramirez. Wchodzi: Nika Kaczarawa. Zapowiada się na atak frontalny Lecha!

10
1
5
1
2
87'

Jeszcze Lech, Kraweć niemal z linii końcowej, a nadbiegający Ishak głową daleko od celu.

3
5
86'

Barker uderzył z ok. 16 metrów. Bednarek był zasłonięty, ale piłki minęła bramkę.

1
2
5
3
85'

Rzut rożny dla gospodarzy, dobrze w obronie piłkarze Lecha.

5
2
3
83'

Przewaga należy do Lecha Poznań, rywale jednak dobrze się bronią. A do końca spotkania coraz mniej czasu.

12
5
1
2
3
82'
81'

Glasgow Rangers. Schodzi: Ryan Kent. Wchodzi: Brandon Barker.

wchodzi Wchodzi
Brandon Barker #21
schodzi Schodzi
3
1
1
80'

Glasgow Rangers. Schodzi: Scott Arfield. Wchodzi: Ryan Jack.

Ryan Jack #8
4
80'

Dośrodkowanie z prawej strony, Marchwiński głową przymierzył tuż ponad bramką!

5
2
77'

Mogło być groźnie, do piłki starał się dojść Aribo, uprzedził go obrońca.

2
1
4
76'

Kwadrans do końca. Lech murował bramkę, nie udało mu się zatrzymać rywala i teraz musi atakować. Rangersi nasyceni, trawią sukces. Czy będą chcieli więcej?

3
2
4
4
6
74'
7
3
4
3
2
74'

Po rzucie rożnym z ostrego kąta uderzał Moder. Goście domagali się kolejnego kornera, sędzia był innego zdania.

2
1
2
4
6
72'

W kierunku bliższego słupka uderzył Morelos. Bednarek był czujny i piłkę zdołał złapać.

6
3
5
3
1
70'

Mógł odpowiedzieć Lech, zagranie do Ishaka. Szwed jednak miał chwilę zawahania i obrońca wybił piłkę.

3
1
11
4
4
69'

Glasgow Rangers. Schodzi: Ianis Hagi. Wchodzi: Joe Aribo.

Joe Aribo #17
1
1
1
3
68'

Gol! Strzelił Alfredo Morelos. Asystował mu Borna Barisić. To się w końcu musiało stać. Z lewej strony na piąty metr dośrodkował Barisić, a Morelos mocnym uderzeniem głową pod poprzeczkę pokonał Bednarka. 1:0.

94
67'

Rzut rożny dla miejscowych, piłkarzom Lecha udało się wybić piłkę. Trwa obrona bramki!

1
4
6
1
3
66'

Lech już niemal jest zamknięty we własnym polu karnym. Szukają gola gospodarze. Coraz gorzej wszystko wygląda.

1
2
3
8
6
63'

Kent posłał pocisk w kierunku Bednarka. Na szczęście piłka poszybowała w trybuny.

11
5
1
2
2
63'
62'

Coraz wyraźniejsza przewaga gospodarzy. Piłkarze Lecha opadli z sił i robi się problem.

2
3
8
3
60'

Płaski strzał sprzed pola karnego Scotta Arfielda, piłka przeleciała tuż obok słupka!

7
1
4
3
13
58'

Rangersi ruszyli, przed momentem mogło być bardzo groźnie, ale piłka nie trafiła do żadnego z graczy gospodarzy.

8
3
2
2
4
55'

W akcji Rangersi, teraz to Lech musi skoncentrować się w defensywie.

5
2
3
2
11
53'

Krótko rozegrany rzut wolny, dośrodkowanie i Rogne głową uderzył tuż obok słupka!

7
4
12
5
6
52'

Z rzutu wolnego uderzał Moder, trafił jednak w mur. Dobry początek 2. połowy w wykonaniu Lecha.

6
3
2
1
2
51'

Żółtą kartkę otrzymał Connor Goldson. Obrońca ostro potraktował Ishaka.

5
2
8
2
2
48'

Tymczasem Lech wyszedł z kontrą. Czerwiński wpadł z piłką w pole karne, zagrał na piąty metr, ale Skóraś wślizgiem nie zdołał dojść do futbolówki! Niewiele mu zabrakło.

20
10
11
3
2
48'

Gospodarze podobnie jak na początku meczu, wysoko atakują Lecha.

1
2
4
2
46'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Leon Balogun.

5
3
1
1
3
46'

Gramy po przerwie!

2
1
4
2
45'

Moder uderzył z rzutu wolnego, piłka spadała, ale przeleciała obok bramki.

11
5
3
3
8
43'

To powinna być zabójcza kontra! Czerwiński wpadł z piłką w pole karne, wycofał do Ishaka, który uderzył tuż ponad bramką!

35
11
4
6
20
42'

Rzut rożny dla gospodarzy, jednak gracze Lecha wybili piłki. Po chwili dopadł do niej Davis, na szczęście z ok. 15 metrów uderzył ponad bramką!

9
4
1
1
3
40'

Barisić dośrodkował z lewej strony, piłkę wybił obrońca. Po chwili podobnie uczynił Kamara, również dobrze defensor.

2
38'

Spokojniejszy fragment gry. Żadna z drużyn nie zamierza ruszać na rywala. Małe piłkarskie szachy.

2
2
4
2
3
35'

Kolejna próba Lecha, Ishak w pole karne do Marchwińskiego, ten jednak został zatrzymany przez obrońcę.

4
3
2
3
7
34'

Spróbował Lech, goście stopniowo zdobywali teren. Jednak zabrakło dokładności. Od bramki gospodarze.

2
5
1
1
2
31'

Dwa kwadranse za nami. Różnicy teraz nie widać. No może, kiedy gospodarze szybciej ruszą to ekspert zauważy coś.

4
3
1
1
8
29'

Lech nie był lepszy. Goście ta rozegrali piłkę pod polem karnym rywala, że z akcji ucieszyłby się tylko Strażak Sam. Powód? Spalony.

2
11
4
3
7
29'

Klina klinem, Kolejorz wysoko zaatakował rywala i ten pogubił się niczym Czerwony Kapturek w lesie.

14
13
1
1
1
28'

Moder chyba dogrywał, wyszedł z tego prawdopodobnie strzał. Piłka minęła bramkę miejscowych.

3
5
2
27'

Ponownie Rangersi na dłużej na połowie Lecha, goście jednak dobrze się bronią.

3
5
2
3
2
25'

Roofe w zamieszaniu doszedł do piłki, uderzył przewrotką. Na szczęście pomylił się o metr.

4
1
1
1
5
23'

Ramirez dogrywał z rogu i wyglądało na to, że Rogne uderzył w przeciwną stronę niż powinien.

1
4
3
2
7
23'

A tymczasem na boisku Puchacz podbija swoją wartość. Ładnie ruszył lewą stroną i wywalczył korner.

14
2
2
22'

Dariusz Żuraw pod gustownym parasolem, jeszcze cygaro i melonik.

5
17
1
1
1
21'

Takie czasy, że traci się węch i smak. Czuliśmy, że będzie groźnie. Nie było.

6
13
3
5
16
21'

A teraz Lech wykona rzut rożny! Czujemy, że będzie groźnie!

21
10
2
4
2
20'

Pierwszy alarm! Arfield uderzył z pola karnego, wprost w ręce Bednarka!

2
4
3
12
19'

Pięknie w defensywie Satka, który zdołał uprzedzić rywala, a następnie przejął piłkę przy linii bocznej.

9
3
1
1
17'

Bam, bam! Po dograniu z rzutu wolnego głowami zderzyło się dwóch zawodników. Sędzia przerwał grę, guzy później wycałują partnerki życiowe.

14
12
3
2
1
16'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mikael Ishak.

Lech Poznań
3
3
2
7
14
15'

Kwadrans za nami. Piłkarsko lepiej wyglądają gospodarze, goście jednak starają się nie ustępować miejscowym.

10
5
1
3
13'

Hagi z piłką w polu karnym, ale w przeciwieństwie do ojca nie widzi jeszcze wszystkiego. Zamiast podawać chciał uderzać i okazję zmarnował okrutnie.

6
3
3
2
1
12'

Szkoci bardzo wysoko atakują Lecha i to niemal całą drużyną. Wysoko ustawieni Rangersi, aż kusi aby ich skontrować.

1
1
2
6
11'

Rzut rożny dla gospodarzy, dogranie Barisicia głową wybił obrońca.

6
5
2
2
1
10'

Puchacz urwał się lewą stroną, znalazł sobie miejsce do dogrania z pola karnego. Czujni niczym ważki w środku lata byli obrońcy Rangersów.

5
1
3
9
9'

O Tavernierze, dośrodkowanie, a to nie był ani strzał, ani dogranie. Tragiczne podanie defensora.

3
9
1
3
8'

Uff, piłka bezkarnie toczyła się wzdłuż pola bramkowego. Rogne wywalił ją gdzieś daleko w stronę Anglii.

1
2
8
2
2
6'

Jest i strzał numero uno! Sprzed pola karnego przymierzył Ramirez, kopnął jednak w chwast i piłka przeleciała dwa metry obok słupka.

13
6
2
1
3
6'

Coraz odważniej Lech. Pierwsza próba gości, piłka nie dotarła w pole karne, ale obrońcy rywala musieli się już trochę spocić.