Liga Mistrzów: Grupa A
03 lis 2020 18:55
90+2'

Jose Maria Gimenez próbował po raz drugi strzelić głową do bramki Lokomotiwu Moskwa. Tym razem udało się go powstrzymać. Publiczność pomaga gospodarzom przetrwać napór podopiecznych Diego Simeone w ostatnich doliczonych minutach.

9
4
1
1
1
90'

Doliczone cztery minuty.

4
4
2
1
1
89'

Lokomotiw Moskwa. Schodzi: Anton Miranczuk. Wchodzi: Dmitrij Rybczinskij.

wchodzi Wchodzi
Dmitrij Rybczinskij #94
schodzi Schodzi
1
87'

Świetna interwencja Grzegorz Krychowiaka, który nie tylko zahamował szarżującego Kierana Trippiera, ale na dodatek nie pozwolił byłemu zawodnikowi Tottenhamu Hotspur na wywalczenie wrzutu z autu.

13
6
2
85'

Atletico Madryt w ofensywie w drugiej połowie i gdyby w piłce nożnej były punkty za wrażenia artystyczne, to pewnie można byłoby przyznać jeden gościom. Kolejna akcja podopiecznych Diego Simeone, tym razem podsumowana strzałem Luisa Suareza, ale w rękawice Guilherme Marinato.

4
2
1
1
3
83'

Żółtą kartkę otrzymał Władisław Ignatjew za ostre przewinienie. Obrodziło kartonikami.

3
2
80'

Interwencja Macieja Rybusa we własnym polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Niewiele później piłka tam wróciła i tym razem ratownikiem Lokomotiwu Moskwa był Murilo, który instynktownie obił piłkę o nogę Joao Felixa.

4
2
2
78'
2
2
1
2
2
75'

Pozostał kwadrans do końca podstawowego czasu. Lokomotiw Moskwa przestał się kurczowo bronić, dlatego w ostatnich minutach złapali oddech Guilherme Marinato oraz obrońcy gospodarzy.

4
3
2
1
2
73'

Ze Luis poderwał się do rajdu na połowie trzeciego klubu poprzedniego sezonu w La Lidze. Odrobinę zaskoczeni przyjezdni i musieli ratować się wybiciem podania napastnika kilka metrów od własnej bramki.

4
1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Rifat Żemaletdinow za ostre przewinienie.

Rifat Żemaletdinow #17
Lokomotiw Moskwa
2
2
2
69'
69'
68'

Pobudka Lokomotiwu Moskwa dzięki Grzegorzowi Krychowiakowi. Uderzenie z dystansu reprezentanta Polski obok bramki Jana Oblaka.

9
4
1
1
1
66'

Angel Correa huknął zza pola karnego w poprzeczkę! Dobitka Luisa Suareza już prosto do siatki, jednak nie ma gola z powodu spalonego. To musi źle się skończyć dla klubu Macieja Rybusa i Grzegorza Krychowiaka.

1
2
2
3
65'

Na bohatera gospodarzy wyrasta Guilherme Marinato. W 20 minutach po przerwie już więcej strzałów celnych Atletico Madryt niż w całej pierwszej połowie, ale nie daje pokonać się bramkarz Lokomotiwu Moskwa. Tym razem próbował to zrobić głową Joao Felix.

2
1
1
64'

Lokomotiw Moskwa. Schodzi: Fiodor Smołow. Wchodzi: Rifat Żemaletdinow.

1
1
1
2
62'

Joao Felix bawi się na połowie Lokomotiwu Moskwa. Finezyjne miękkie podanie Portugalczyka, jednak futbolówka poleciała nieco za plecy zainteresowanego oddaniem strzału kompana.

1
60'

Możliwość zagrożenia Guilherme Marinato z rzutu wolnego. Wrzutka Renana Lodiego, a także uderzenie Koke pozostawiały bardzo dużo do życzenia. Atletico Madryt nie wymierzyło Lokomotiwowi Moskwa kary za błąd Dmitrija Żywogladowa.

1
58'

Druga połowa dla zespołu z Madrytu. Kolejne celne uderzenie i gdyby nie Guilherme Marinato, nie byłoby już remisu. Weteran wyszedł w powietrze i jedną dłonią sparował ponad poprzeczkę piłkę, którą kopnął z dystansu Joao Felix.

2
1
4
57'

Problem Lokomotiwu Moskwa ze stworzeniem sytuacji podbramkowej. Piłka zagrana w kierunku Fiodora Smołowa niebawem wróciła w posiadanie przyjezdnych, ponieważ sędzia Benoit Bastien odgwizdał przewinienie doświadczonego napastnika.

1
1
1
3
2
54'

Żółtą kartkę otrzymał Slobodan Rajković za przewinienie w pobliżu własnego pola karnego.

1
53'

Szczęśliwie wybronili się gospodarze. Guilherme Marinato odpowiednio stanął i został trafiony. Bramkarz Lokomotiwu Moskwa poskromił uderzenie Luisa Suareza po dośrodkowaniu Joao Felixa. Trzecia celna próba Atletico Madryt w pojedynku.

2
2
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Krychowiak za postawienie stempla na nodze Marcosa Llorente.

3
1
2
2
3
50'

Publiczność przygląda się już pierwszym atakom po powrocie drużyn z szatni na boisko. Futbolówka powędrowała na prawe skrzydło do Władisława Ignatjewa, którego dośrodkowanie pozostawiało bardzo dużo do życzenia.

2
1
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Renan Lodi za faul na Dmitriju Żywogladowi.

Atletico Madryt
1
2
1
2
46'

Rozpoczęła się druga połowa w pojedynku Lokomotiwu Moskwa z Atletico Madryt. W pierwszej gospodarze i goście zrobili po jednym kroku w kierunku odniesienia zwycięstwa.

3
3
1
3
3
46'

Atletico Madryt. Schodzi: Saul Niguez. Wchodzi: Koke.

1
1
1
2
Czy Lokomotiw Moskwa zdobędzie prowadzenie po przerwie?
5
2
1
45'

Doliczona minuta.

3
3
2
1
3
44'

Żółtą kartkę otrzymał Saul Niguez za faul na Daniiłu Kulikowie.

3
5
1
1
1
43'

Sędzia techniczny musiał wbiegać między Macieja Rybusa a przeciwnika. Czujna reakcja i nie doszło do konfrontacji z udziałem reprezentanta Polski.

5
4
3
1
2
40'

Nierozsądne jest pozostawienie tyle miejsca Luisowi Suarezowi. Reprezentant Urugwaju znalazł się za plecami wszystkich przeciwników i oddał strzał z powietrza po głębokim dośrodkowaniu. Szczęśliwie dla Lokomotiwu Moskwa spudłował.

5
4
2
2
39'

Cała seria rzutów rożnych wykonywanych przez drużynę z Hiszpanii. Hector Herrera nie zaskoczył swoimi dośrodkowaniami spod chorągiewki najpierw Murilo, a następnie Antona Miranczuka.

3
4
2
38'

Kopanina w ostatnich minutach, ale to pierwszy fragmencik, w którym można narzekać na brak mocnych wrażeń. Atletico Madryt miało korner, więc ponownie w pole karne przeciwnika wybrał się Jose Maria Gimenez. Tym razem dośrodkowanie Kierana Trippiera zostało poskromione.

4
3
2
1
35'

Tak gospodarze cieszyli się z wyrównania.

3
4
1
32'

Ponownie Atletico Madryt. Luis Suarez strzelił z klarownej pozycji obok bramki. W momencie podania Joao Felixa reprezentant Urugwaju znalazł się na minimalnym spalonym, więc prawdopodobnie i tak nie byłoby uznanego gola.

4
6
1
2
1
31'

Drugi kwadrans spotkania był interesujący, a tempo wcale nie spada. Angel Correa dostał podanie przed polem karnym od Luisa Suareza i oddał nieprzyjemne uderzenie z dystansu. Futbolówka wylądowała po nim na górnej części poprzeczki w bramce Lokomotiwu Moskwa.

4
5
1
29'

Żółtą kartkę otrzymał Murilo za faul na Luisie Suarezie.

Murilo #27
6
6
2
2
2
28'

Brat znanego brata z golem. 1:1 w Moskwie.

7
6
1
2
2
25'

Gol! Strzelił Anton Miranczuk.

Wyrównanie po zaledwie siedmiu minutach. Anton Miranczuk zabrał się za wykonanie rzutu karnego za zagranie ręką Hectora Herrery. Rosjanin zmylił Jana Oblaka i oddał płaskie uderzenie w odsłonięty narożnik bramki.

26
20
3
2
4
25'

Żółtą kartkę otrzymał Hector Herrera. Będzie rzut karny!

12
13
1
24'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez za przeszkadzanie sędziemu w oglądaniu powtórek.

10
11
2
23'

Sędzia zastanawia się, czy przyznać gospodarzom rzut karny za zagranie ręką Hectora Herrery.

5
7
2
20'

Przyjezdni na prowadzeniu w Moskwie!

5
5
4
2
18'

Gol! Strzelił Jose Maria Gimenez. Asystował mu Hector Herrera.

Po interwencji Guilherme Marinato był korner dla Atletico Madryt. Pierwsze dośrodkowanie zostało wybite, ale nieudolnie i przyjezdni mogli ponowić atak. W polu karnym Lokomotiwu Moskwa pozostał Jose Maria Gimenez i strzałem głową zaskoczył bramkarza gospodarzy. Futbolówkę dostarczył mu Hector Herrera.

14
12
3
6
12
17'

Celne uderzenie! Guilherme Marinato ustawił się odpowiednio i jedną ręką sparował piłkę poza lustro bramki po strzale zza pola karnego Saula Nigueza. Groźne to było, ale Rosjanin brazylijskiego pochodzenia na posterunku.

8
7
1
2
16'

Minął kwadrans konfrontacji w Moskwie i jeszcze nie było stuprocentowych sytuacji podbramkowych. Zapachniało takimi, jednak ostatnie podanie nie było odpowiednio wypieszczone. W środku pola rywalizacja jest wyrównana.

9
8
1
2
13'

Ze Luis wyskoczył wysoko, ale podobnie jak kilka minut temu po przeciwnej stronie boiska Joao Felix nie dosięgnął futbolówki. Centrował z prawego skrzydła Dmitrij Żywogladow.

7
7
1
1
2
13'

Żwawy kontratak gospodarzy, ale zabrakło dokładnego ostatniego podania. Futbolówka zagrana przez Fiodora Smołowa poleciała akurat pomiędzy Grzegorza Krychowiaka oraz Antona Miranczuka zamiast do któregokolwiek z nich.

7
7
1
10'

W odpowiedzi atak zespołu z Hiszpanii. Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Joao Felix miał możliwość wpakowania piłki do bramki Guilherme Marinato. Wrzutka Renana Lodiego była odrobinę za wysoka i Portugalczykowi nie udało się jej dosięgnąć.

2
8
1
1
1
9'

Dwa nieudane ataki Lokomotiwu Moskwa. Po podaniu Grzegorza Krychowiaka nie udało się zdobyć przestrzeni Maciejowi Rybusowi, natomiast Fiodor Smołow popełnił faulu przy próbie odzyskania futbolówki w polu karnym Atletico Madryt.

8
7
1
7'

Akcje Atletico Madryt przeprowadzane przez strefę Macieja Rybusa. Pomógł reprezentantowi Polski pomocnik Daniił Kulikow, po którego interwencji przyjezdni mieli korner. Dośrodkowanie spod chorągiewki było niebezpieczne, ale nie udało się po nim oddać strzału.

9
9
2
5'

Kieran Trippier rozpędził się na prawym skrzydle, ale wykonał beznadziejne dośrodkowanie pod nogi przeciwnika. Lokomotiw Moskwa organizował się do kontrataku, a podanie Grzegorza Krychowiaka nie dotarło do Fiodora Smołowa.

9
7
2
2
3'

Możliwość zagrożenia Atletico Madryt z rzutu wolnego. Wrzutka Antona Miranczuka w kierunku Ze Luisa. Napastnikowi Lokomotiwu Moskwa nie udało się oddać strzału głową. Utrudnił to zadanie do maksimum obrońca Renan Lodi.

10
9
1
17:54

Lokomotiw Moskwa w białych strojach z zielonymi oraz czerwonymi akcentami. Pierwsze rozegranie gospodarzy przerwane faulem na Władisławie Ignatjewie.

8
8
Czy Lokomotiw Moskwa zapunktuje w meczu z Atletico Madryt?
9
8
2
1
17:54

Piłkarze Atletico dziś w niebieskich koszulkach.

17:03

Podopieczni Diego Simeone wyruszyli z hotelu na stadion.

7
7
1
17:03

Atletico Madryt jest na wyższym miejscu w grupie Ligi Mistrzów. W 2. kolejce przedstawiciel La Ligi wyprzedził Lokomotiw Moskwa dzięki zwycięstwu 3:2 z Red Bullem Salzburg. Częściowo odkupił winy po porażce 0:4 z Bayernem Monachium.

8
8
1
17:03

Przylot zespołu Diego Simeone do Moskwy.

7
7
17:03

W poprzednim meczu Ligi Mistrzów zespół z Moskwy przegrał z Bayernem Monachium.

7
7
17:03

Piłkarze z Moskwy przegrali od 2018 roku cztery mecze z rzędu z Atletico Madryt. Lokomotiw spróbuje wreszcie znaleźć sposób na przeciwstawienie się podopiecznym Diego Simeone.

8
8
1
17:03

Przygotowania Lokomotiwu Moskwa do pojedynku.

7
7
17:03

Lokomotiw Moskwa ma punkt po dwóch meczach w Lidze Mistrzów. Drużyna Macieja Rybusa oraz Grzegorza Krychowiaka zremisowała 2:2 z Red Bullem Salzburg oraz poniosła porażkę 1:2 z Bayernem Monachium. We wtorek zagra po raz drugi z rzędu na własnym stadionie.