Nieco szybciej wszyscy grają, ale nikt nie może oddać celnego strzału...

5
4
4
90'

Szarpią grę oba zespoły, otwierają się. Doliczony czas (4 minuty) może być bardzo ciekawy.

12
6
5
3
3
87'
3
3
4
2
6
87'
87'

5
86'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Dobry strzał, choć Oblak to wyczuł! Atletico za parę minut miałoby awans, a jest remis!

Bayern Monachium
91
35
8
12
17
85'

RZUT KARNY DLA BAYERNU! Felipe podcina Muellera!

56
26
15
9
18
72'

Świetna zmiana Felipe, uratował teraz Atletico i świetnie zablokował strzał Muellera!

6
1
7
11
79'
76'

Bayern Monachium. Schodzi: Jamal Musiala. Wchodzi: Angelo Stiller.

5
73'

Bayern teraz zalicza serię zablokowanych strzałów. Zaskakująco słabo grają Bawarczycy.

6
4
2
3
11
71'

Nieco uspokoiło się tempo gry.

1
1
1
2
4
67'
2
3
2
1
5
66'

Gimenez sygnalizuje potrzebę zmiany, problemy zdrowotne.

4
1
4
2
2
65'

Płasko Carrasco w pole karne i gdyby nie noga Nuebela, Felix wbiłby na 2:0! Bayern ma problem, by wyjść z własnej połowy.

6
2
1
6
6
62'
10
2
5
2
4
62'
17
4
2
6
1
61'

Bayern Monachium. Schodzi: Bright Arrey-Mbi. Wchodzi: Serge Gnabry.

Bright Arrey-Mbi #4
15
1
3
2
1
58'

Correa w polu karnym, cofa delikatnie do Felixa i... poprzeczka! Bramka trzęsie się cała po tym atomowym strzale!

2
1
4
1
3
54'

Sprytnie Carrasco w pole karne, ale nikt nie sięga piłki. Mógł chwilę wcześniej strzelać, ale źle się zabrał do zagrania.

3
1
1
3
6
51'

Dwa dośrodkowania, z obu z trudem Atletico wychodzi zwycięsko, ale nie ma jak skontrować.

3
4
1
3
6
50'

Wiąże akcję Bayern, chce przyspieszyć, dołącza Alaba i to dopiero on został powstrzymany na obrzeżach pola karnego. Jest korner.

10
2
1
7
47'

Mocna wrzutka Sane, ale zupełnie do nikogo...

5
3
7
3
11
czas Druga połowa
43'

Żółtą kartkę otrzymał Bouna Sarr.

9
2
3
11
10
43'

Ostry wślizg Sarra w nogi Carrasco, przy Belgu są już lekarze.

1
2
7
9
42'

Bayern łatwo traci piłki, popełnia proste błędy...

4
3
5
6
18
41'

Ryzykowne wyjście Nuebela do piłki, mogli to skrzętnie wykorzystać rywale, ale ociągali się ze strzałem. Wróciła obrona, Nuebel zdążył do bramki, akcja powstrzymana.

6
4
4
5
9
38'

Dobra kontra Atletico zaprzepaszczona przez Llorente kiepskim strzałem. Na jego usprawiedliwienie mocno naciskali na niego obrońcy.

14
4
2
3
7
35'

Łatwa strata Sarra, szybki strzał Felixa, ale pewnie łapie to Nuebel.

8
6
8
6
10
32'

Atletico stoi dużo wyżej, próbuje przejmować piłkę w środku pola lub na połowie wolno grającego Bayernu.

8
6
6
6
17
30'

Ładna akcja Musiali, mocny strzał, ale piłka jedynie ociera się o boczną siatkę.

7
5
6
10
12
27'

Jeszcze analizowano, czy Llorente nie podawał już zza boiska, ale piłka jeszcze była na linii końcowej.

7
5
7
12
26
26'

Gol! Strzelił Joao Felix. Asystował mu Marcos Llorente. Asystent zgubił rywali na skrzydle, zagrał płasko na piąty metr, Felix dostawia nogę i jest gol! Jest to przyspieszenie, jest wynik otwarty!

46
28
16
23
60
25'

Ekonomiczna i minimalistyczna gra to określenie dziś trochę na wyrost. Wciąż brakuje tu przyspieszeń...

6
4
5
7
10
22'

Główkuje Gimenez i piłka przelatuje tuż nad poprzeczką!

6
1
2
4
12
20'

Posiadanie piki: ATL 37 - 63 BAY (w proc.).

W całym meczu oddano na razie trzy strzały.

2
12
4
3
7
18'

Bayern upiera się na granie prawym skrzydłem, ale powoli zaczyna brakować tam miejsca.

2
3
2
2
6
14'

Sane.... ojej, ale przestrzelił. Oby żaden gołąb na stadionie nie oberwał piłką.

5
9
7
7
13
13'

Motywuje swoich piłkarzy do walki Diego Simeone, pokrzykuje. Bayern trochę jakby nieśmiały w ofensywie...

2
1
3
2
8
10'

Koke ze skraju pola karnego wysoko nad bramką.

3
1
1
2
4
9'

Wolno gra Bayern, Atletico też mozolnie buduje swoje akcje. Jednak to Bawarczycy są częściej pod bramką.

10
3
2
1
4
6'

Musiala drybluje, wpada w pole karne, ale zatrzymuje się na trzecim rywalu. Od razu kontra, Correa wypuszczony sam na sam, ale trafia prosto do rąk Nuebela.

3
4
1
3
7
4'

Bardzo brzydki wślizg Choupo-Motinga w nogi Correi, sędzia upomina Kameruńczyka, nie chce tak szybko karać piłkarzy.

5
4
7
3
6
3'

Na razie dość spokojnie rozgrywają obie ekipy, częściej przy piłce Bayern.