Atletico Madryt
26' Joao Felix 87' Stefan Savić
Bayern Monachium
43' Bouna Sarr 86' Thomas Mueller
1:1
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec! Atletico wypuszcza awans!

Sprytne dośrodkowanie i 4 graczy Atletico mija się z piłką...

Ostatnia akcja meczu. Korner dla Atletico.

Nieco szybciej wszyscy grają, ale nikt nie może oddać celnego strzału...

Szarpią grę oba zespoły, otwierają się. Doliczony czas (4 minuty) może być bardzo ciekawy.

Atletico Madryt. Schodzi: Joao Felix. Wchodzi: Thomas Lemar.

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Savić.

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Dobry strzał, choć Oblak to wyczuł! Atletico za parę minut miałoby awans, a jest remis!

RZUT KARNY DLA BAYERNU! Felipe podcina Muellera!

Świetna zmiana Felipe, uratował teraz Atletico i świetnie zablokował strzał Muellera!

Bayern Monachium. Schodzi: Jamal Musiala. Wchodzi: Angelo Stiller.

Bayern teraz zalicza serię zablokowanych strzałów. Zaskakująco słabo grają Bawarczycy.

Nieco uspokoiło się tempo gry.

Gimenez sygnalizuje potrzebę zmiany, problemy zdrowotne.

Płasko Carrasco w pole karne i gdyby nie noga Nuebela, Felix wbiłby na 2:0! Bayern ma problem, by wyjść z własnej połowy.

Bayern Monachium. Schodzi: Bright Arrey-Mbi. Wchodzi: Serge Gnabry.

Correa w polu karnym, cofa delikatnie do Felixa i... poprzeczka! Bramka trzęsie się cała po tym atomowym strzale!

Sprytnie Carrasco w pole karne, ale nikt nie sięga piłki. Mógł chwilę wcześniej strzelać, ale źle się zabrał do zagrania.

Dwa dośrodkowania, z obu z trudem Atletico wychodzi zwycięsko, ale nie ma jak skontrować.

Wiąże akcję Bayern, chce przyspieszyć, dołącza Alaba i to dopiero on został powstrzymany na obrzeżach pola karnego. Jest korner.

Mocna wrzutka Sane, ale zupełnie do nikogo...

Wracamy do gry! Czy Bayern zacznie grać lepiej?

Przerwa! Bayern nie jest w stanie złapać rytmu i przegrywa!

Żółtą kartkę otrzymał Bouna Sarr.

Ostry wślizg Sarra w nogi Carrasco, przy Belgu są już lekarze.

Bayern łatwo traci piłki, popełnia proste błędy...

Ryzykowne wyjście Nuebela do piłki, mogli to skrzętnie wykorzystać rywale, ale ociągali się ze strzałem. Wróciła obrona, Nuebel zdążył do bramki, akcja powstrzymana.

Dobra kontra Atletico zaprzepaszczona przez Llorente kiepskim strzałem. Na jego usprawiedliwienie mocno naciskali na niego obrońcy.

Łatwa strata Sarra, szybki strzał Felixa, ale pewnie łapie to Nuebel.

Atletico stoi dużo wyżej, próbuje przejmować piłkę w środku pola lub na połowie wolno grającego Bayernu.

Ładna akcja Musiali, mocny strzał, ale piłka jedynie ociera się o boczną siatkę.

Jeszcze analizowano, czy Llorente nie podawał już zza boiska, ale piłka jeszcze była na linii końcowej.

Gol! Strzelił Joao Felix. Asystował mu Marcos Llorente. Asystent zgubił rywali na skrzydle, zagrał płasko na piąty metr, Felix dostawia nogę i jest gol! Jest to przyspieszenie, jest wynik otwarty!

Ekonomiczna i minimalistyczna gra to określenie dziś trochę na wyrost. Wciąż brakuje tu przyspieszeń...

Główkuje Gimenez i piłka przelatuje tuż nad poprzeczką!

Posiadanie piki: ATL 37 - 63 BAY (w proc.).

W całym meczu oddano na razie trzy strzały.

Bayern upiera się na granie prawym skrzydłem, ale powoli zaczyna brakować tam miejsca.

Sane.... ojej, ale przestrzelił. Oby żaden gołąb na stadionie nie oberwał piłką.

Motywuje swoich piłkarzy do walki Diego Simeone, pokrzykuje. Bayern trochę jakby nieśmiały w ofensywie...

Koke ze skraju pola karnego wysoko nad bramką.

Wolno gra Bayern, Atletico też mozolnie buduje swoje akcje. Jednak to Bawarczycy są częściej pod bramką.

Musiala drybluje, wpada w pole karne, ale zatrzymuje się na trzecim rywalu. Od razu kontra, Correa wypuszczony sam na sam, ale trafia prosto do rąk Nuebela.

Bardzo brzydki wślizg Choupo-Motinga w nogi Correi, sędzia upomina Kameruńczyka, nie chce tak szybko karać piłkarzy.

Na razie dość spokojnie rozgrywają obie ekipy, częściej przy piłce Bayern.

Jedziemy!

Sędzią spotkania Francuz Clement Turpin.

Robert Lewandowski zmaga się z kontuzją mięśniową, dlatego nie ma go dziś w Madrycie.

Bayern jest pewny wygrania grupy i awansu do 1/8 finału. Atletico musi o awans jeszcze walczyć, a depczą po piętach Red Bull Salzburg i Lokomotiw Moskwa.

Czy Bayern bez "Lewego" będzie równie skuteczny? Zadanie dość trudne. Dobry wieczór Państwu, serdecznie zapraszamy na mecz Atletico Madryt - Bayern Monachium!