Żółtą kartkę otrzymał Casemiro za przewinienie blisko własnego pola karnego.

3
5
3
83'

Możliwość zamknięcia meczu przez Królewskich zmarnowana przez Karima Benzemę. Po dośrodkowaniu Francuz oddał beznadziejne uderzenie i zamiast do bramki, to trafił we własną rękę.

3
5
4
5
7
80'

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Asystował mu Vinicius Junior.

Ponownie na prowadzeniu Real Madryt. Nie brakuje zwrotów akcji w tej konfrontacji. Rodrygo Goes dostał podanie od innego zmiennika Viniciusa Juniora. Znalazł się z futbolówką kilkanaście metrów przed bramką i nie dał szans na wykonanie interwencji Samirowi Handanoviciowi. Krolewscy jeszcze raz mają czego bronić!

58
33
3
20
28
78'

Real Madryt. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Luka Modrić.

3
2
4
1
1
78'
76'

Ponownie akcja wicemistrza Włoch. Podanie w pole karne gospodarzy do rozpędzonego Ivana Perisicia, którego płaskie uderzenie było zarazem potężne oraz niecelne. Piłka ponownie opuściła boisko obok słupka w bramce Thibauta Courtoisa.

4
1
1
2
1
75'

Na kwadrans przed końcem podstawowego czasu była możliwość zdobycia prowadzenia dla Interu Mediolan! Futbolówka trafiła w pobliże pola karnego Realu Madryt do Lautaro Martineza, którego techniczne uderzenie nie zmieściło się w okienku bramki. Futbolówka przeleciała obok spojenia słupka z poprzeczką.

1
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolo Barella za ostre przewinienie.

Inter Mediolan
2
3
70'

Ivan Perisić odebrał prowadzenie gospodarzom. 2:2!

6
2
2
68'

Gol! Strzelił Ivan Perisić. Asystował mu Lautaro Martinez.

Inter Mediolan zlikwidował prowadzenie Realu Madryt. Jest już remis w tym pojedynku. Totalny paraliż w obronie Królewskich. Skorzystali z niego Lautaro Martinez oraz Ivan Perisić. Chorwat oddał techniczne, płaskie uderzenie obok Thibauta Courtoisa po podaniu Argentyńczyka.

26
18
3
5
17
66'

Lucas Vazquez próbował zmieścić piłkę w narożniku bramki Interu Mediolan sytuacyjnym uderzeniem ze szpica. Niezły pomysł, ale gorsze wykonanie i zawodnikowi Królewskich nie udało się przymierzyć w wymarzone przez siebie miejsce. Samir Handanović ponownie zdenerwował się na roztargnionych obrońców swojego klubu.

2
2
64'
64'
3
1
1
1
2
62'

Żółtą kartkę otrzymał Fede Valverde za bezczelne przewinienie w kole środkowym.

2
2
4
3
2
60'

Skuteczna interwencja na przedpolu w wykonaniu Thibauta Courtoisa. Belg wybiegł kilkanaście metrów przed własną bramkę i było to odpowiednie rozwiązanie. Doświadczony zawodnik sprzątnął futbolówkę sprzed nadbiegającego przeciwnika.

2
2
1
2
3
57'

Antonio Conte spogląda z ogromnym poddenerwowaniem w kierunku boiska, ponieważ Real Madryt nie pozwala jego podopiecznym na rozwinięcie skrzydeł i zdobycia przewagi atakiem pozycyjnym. Czas pracuje na korzyść zespołu ze stolicy Hiszpanii.

4
1
2
2
1
53'

Inter Mediolan nie może sobie pozwolić na kolejne niepowodzenie, jeżeli liczy na pozostanie na wiosnę w Lidze Mistrzów. Po przerwie podopieczni Antonio Conte mieli jedną szansę na doprowadzenie do remisu, ale jak widać po wyniku nie została ona wykorzystana.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo Brozović za ostre przewinienie na Edenie Hazardzie.

6
2
50'

Nieporozumienie na połowie podopiecznych Zinedine'a Zidane'a. Akcja Realu Madryt została powstrzymana przez powracającego do defensywy Achrafa Hakimiego. Marokańczyk musi naprawić katastrofalny błąd popełniony w pierwszej połowie przy golu Karima Benzemy.

1
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Ferland Mendy za przewinienie na Achrafie Hakimim.

1
1
1
1
1
46'

Piłka już ponownie sunie po boisku. Tym razem od środka Inter Mediolan, a premierowa akcja przyjezdnych po wznowieniu rywalizacji zakończyła się zablokowanym strzałem z kilkunastu metrów Ashleya Younga.

1
1
2
komentarz

Sergio Ramos z 100. golem w barwach Realu Madryt. Jak na środkowego defensora - nieźle.

1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Arturo Vidal za ostre przewinienie na Lucasie Vazquezie.

5
1
2
3
40'

Pozostało kilka minut na poprawienie wyniku w pierwszej połowie spotkania. Drużyny zadały sobie mocne ciosy i od kilku minut z odrobiną respektu wymieniają podania w centrum boiska.

1
1
2
1
2
37'

Lautaro Martinez złapał kontakt z gospodarzami.

1
2
1
2
3
35'

Gol! Strzelił Lautaro Martinez. Asystował mu Nicolo Barella.

Inter Mediolan odpowiedział, a wcześnie strzelona bramka kontaktowa powinna dodać skrzydeł wicemistrzowi Włoch. Lautaro Martinez dostał podanie w pole karne od Nicolo Barelli, zastawił futbolówkę przed biernym Raphaelem Varane'm i technicznym uderzeniem z kilkunastu metrów umieścił futbolówkę w narożniku bramki Thibauta Courtoisa. Grad bramek w pierwszej połowie hitu.

33
21
5
8
23
33'

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Asystował mu Toni Kroos.

Real Madryt przez moment wycofał się na własną połowę boiska, ale już zorganizował się do kolejnego skutecznego ataku. Gospodarze podwoili prowadzenie. 2:0 po strzale Sergio Ramosa, który zameldował się w polu karnym Interu Mediolan przy okazji rzutu rożnego i główkował w narożnik bramki po dośrodkowaniu Toniego Krossa. Hiszpan kompletnie uciekł biernemu Stefanowi de Vrijowi, a i Samir Handanović został w blokach.

32
20
3
11
33
28'

Inter Mediolan zapłacił wysoką cenę za juniorskie zachowanie Achrafa Hakimiego i będzie musiał gonić przeciwnika. Gospodarze zadowoleni z siebie, ponieważ nie rozpoczęli kolejnego spotkania w Lidze Mistrzów od poniesienia strat.

5
4
3
2
3
27'

Karim Benzema dał prowadzenie gospodarzom. 1:0 dla Realu.

9
9
1
3
10
25'

Gol! Strzelił Karim Benzema.

Real Madryt na prowadzeniu. Pachniało golem i strzelił go po 25 minutach rywalizacji Karim Benzema. Skorzystał on z katastrofalnego odegrania zawodnika Interu Mediolan, wyprzedził Samira Handanovicia i po wymanewrowaniu Słoweńca oddał uderzenie do odsłoniętej bramki.

Real Madryt
42
24
6
17
23
22'

Rajd Achrafa Hakimiego w pole karne Realu Madryt. Potężnie rozpędzonemu wahadłowemu Interu Mediolan zabrakło wsparcia, ponieważ bliżej niż zaangażowany w atak Ashley Young było trzech powracających podopiecznych Zinedine'a Zidane'a. Zgodnie z przepisami poskromili oni byłego pomocnika Borussii Dortmund.

2
2
20'

Clement Turpin przerwał grę po zderzeniu Thibauta Courtoisa z Ferlandem Mendym. Mocniej ucierpiał reprezentant Belgii, ale będzie kontynuować grę. Nie ma on możliwości bronienia uderzeń rodaka Romelu Lukaku, którego występ był niemożliwy z powodu kontuzji.

1
1
1
17'

Jedni i drudzy postraszyli już przeciwników swoimi atakami. Inna sprawa, że w większości były one podsumowywane strzałami niecelnymi. Nie ma na razie kalkulowania, raczej obejrzeliśmy próby wczesnego dobrania się do defensywy przeciwnika.

2
3
3
1
1
14'

Coraz więcej dzieje się po obu stronach boiska. Toni Kroos to kolejny śmiałek, któremu zamarzyło się pokonanie Samira Handanovicia uderzeniem z dystansu. Wyglądało to niebezpiecznie dla Słoweńca, ale ostatecznie Niemiec nie przymierzył. Równie niewielka pomyłka Arturo Vidala, który starał się pokonać Thibauta Courtoisa.

2
1
2
1
1
10'

Ripota Nerazzurrich i zapachniało ich prowadzeniem po raz pierwszy w meczu. Akcja skonstruowana z wykorzystaniem obu skrzydeł i były też w niej dwa uderzenia. Pierwsze z nich zablokowane, a drugie zatrzymało się na poprzeczce. Thibaut Courtois musiał to bacznie kontrolować!

1
1
2
7'

Real Madryt przejmuje inicjatywę pod względem posiadania piłki. Rozegrania podopiecznych Zinedine'a Zidane'a na połowie Interu Mediolan, a ostatnie z nich zostało podsumowane uderzeniem z dystansu Fede Valverde. Futbolówka przeleciała pół metra ponad poprzeczką.

1
1
6
2
4
4'

Pierwsza niebezpieczna akcja zbudowana przez Real Madryt. Piłka została przegrana przez lewe skrzydło, skąd podanie trafiło do nieobstawionego Marco Asensio. Jego uderzenie było niedokładne i piłka przeleciała ponad poprzeczką w bramce Samira Handanovicia.

2
1
3
1
3'

Inter Mediolan został wpuszczony na połowę gospodarzy, ale jego premierowe rozegrania nie okazały się niebezpieczne dla Realu Madryt. Futbolówka daleko od bramki strzeżonej przez Thibauta Courtoisa.

1
3
1
17:24

Tak podróżują Antonio Conte i jego podopieczni.

17:24

W takich okolicznościach Inter zremisowała z kandydatem do spadku z Serie A.

17:24

Inter ma problem ze zwyciężaniem nie tylko w Lidze Mistrzów. Drużyna prowadzona przez Antonio Conte wygrała tylko jeden z poprzednich sześciu meczów. Na krajowym podwórku ratowała remis 2:2 z Parmą w doliczonym czasie.

1
1
17:24

Podróż Nerazzurrich do stolicy Hiszpanii.

17:24

W historii spotkań tych klubów zarysowała się dominacja gospodarzy. Real Madryt nigdy nie zwyciężył w Mediolanie, natomiast Nerazzurri odnieśli tylko jedną wygraną na terenie Królewskich.

3
2
1
17:24

Ostatnie przygotowania gospodarzy do starcia z wicemistrzem Włoch.

1
1
1
17:24

Real Madryt zmierzy się z Interem Mediolan w meczu na dnie grupy. Królewscy zdobyli punkt w dotychczasowych dwóch pojedynkach, a Nerazzurri jeden. Oba kluby znajdują się w tabeli za Szachtarem Donieck oraz Borussią M'gladbach.