Z rzutu wolnego Paulo Dybala trafił prosto w rywala.

3
1
2
90+3'

FC Barcelona jeszcze rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy. Ansu Fati miał dobrą okazję, ale jeszcze szukał podania do kolegi z zespołu.

3
4
1
1
90+2'
4
6
2
3
3
90+1'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Lionel Messi zmylił Wojciecha Szczęsnego i pewnie wykorzystał rzut karny.

FC Barcelona
39
17
5
4
13
90'

Doliczone pięć minut.

7
4
1
2
1
90'

W polu karnym Federico Bernardeschi faulował Ansu Fatiego. Rzut karny dla FC Barcelona!

10
4
2
1
5
89'
85'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Merih Demiral. Tym razem piłkarz Juventusu ukarany za faul na Pjaniciu.

13
3
3
3
4
83'
82'

Zanosiło się na groźną akcję gości. Antoine Griezmann został jednak powstrzymany przed polem karnym Juventusu.

5
1
1
1
2
79'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Rabiot.

2
2
1
3
1
Czy w tym meczu padnie jeszcze jakiś gol?
1
1
1
74'

Świetną okazję miał Antoine Griezmann po podaniu od Messiego. W polu karnym posłał jednak piłkę obok bramki Juventusu.

3
1
1
2
2
74'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado. Za próbę wymuszenia rzutu karnego.

4
2
2
72'

Swoją okazję miał i Lionel Messi. On też został jednak zablokowany w polu karnym Juventusu. Dobrze spisał się Danilo.

1
1
1
72'

W polu karnym zablokowany został Ansu Fati.

1
1
1
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Merih Demiral.

2
1
70'

Dobra okazja dla gospodarzy! Po podaniu Moraty w polu karnym z ostrego kąta niecelnie strzelał Adrien Rabiot.

3
1
1
1
2
69'

Gra toczy się teraz na połowie gości. Juventus FC rozgrywa piłkę. Przed chwilą z 16 metrów niecelnie strzelał Dejan Kulusevski.

1
66'
5
2
1
1
2
65'

Pedri otrzymał dobre podanie od Messiego. W polu karnym oddał strzał, a po rykoszecie piłka przeleciała obok bramki.

2
1
1
2
63'

Uderzenie z kilkunastu metrów na bramkę Juventusu, ale to był strzał niecelny.

2
4
3
4
2
62'

Messi dogrywał do Dembele w polu karnym. Ten jeszcze szukał podania i nic z tej akcji ostatecznie nie wyszło.

1
1
1
3
4
60'

Żółtą kartkę otrzymał Sergi Roberto.

4
1
1
60'

Przypomnijmy tylko, że to już trzeci nieuznany gol Alvaro Moraty w tym meczu.

5
7
5
6
8
58'

Nie ma gola! Bramka nie została uznana. Sędziowie uznali, że Alvaro Morata był na spalonym!

16
9
3
6
6
57'

Trwa analiza VAR, czy Alvaro Morata nie był na spalonym.

11
2
3
2
2
55'

Federico Chiesa dośrodkował w pole karne FC Barcelona. Piłka została podbita przez obrońcę. Akcję zamknął jeden z zawodników Juventusu i dograł przed bramkę, gdzie piłkę do siatki skierował Alvaro Morata.

23
10
3
13
9
54'

FC Barcelona od kilku minut rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy.

2
1
1
4
52'

Z rzutu wolnego strzelał Lionel Messi. Piłkę wybili obrońcy Juventusu.

4
2
1
2
1
51'

Będzie rzut wolny dla gości. Niemal z narożnika pola karnego.

4
1
1
49'

Zza linii pola karnego na uderzenie zdecydował się Rodrigo Bentancur. To był strzał niecelny.

1
3
46'
46'

Początek drugiej połowy.

6
4
2
1
2
45+3'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dejan Kulusevski.

3
1
4
3
2
45'

Doliczone dwie minuty.

2
1
42'

Juventus FC stara się teraz grać wysokim pressingiem i odbierać piłkę na połowie rywala.

2
1
1
39'

FC Barcelona rozgrywa kolejną akcję w okolicy pola karnego Juventusu.

4
3
2
4
6
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
1
1
2
1
35'

Świetna okazja dla gości! Akcja Messi - Ousmane Dembele. Uderzenie tego drugiego obronił Szczęsny, po chwili jeszcze raz interweniował polski bramkarz. Ostatecznie uchronił swój zespół przed stratą gola!

8
3
4
2
4
35'

Pewnie prezentują się piłkarze z Barcelony. Spokojnie wymieniają podania w okolicy linii środkowej boiska.

4
1
4
5
33'

Po zagraniu Griezmanna i rykoszecie akcję zamknął Jordi Alba. Oddał mocny, ale i niecelny strzał.

2
1
2
1
6
30'

Po dośrodkowaniu w pole karne Alvaro Morata skierował piłkę do bramki gości. Sędziowie znów jednak odgwizdali spalonego.

5
3
5
3
8
29'

W ostatnich minutach brakuje dobrych okazji strzeleckich. Sporo też gry w środkowej strefie boiska.

4
2
1
5
6
26'

Juventus stara się rozgrywać piłkę i szuka okazji do ataku. FC Barcelona zdominowała jednak środek boiska.

5
4
1
1
23'

Znakomita akcja Griezmann - Messi w polu karnym Juventusu! Strzelał ten drugi z ostrego kąta, a piłka przeleciała obok bramki Szczęsnego.

4
4
5
7
3
22'

FC Barcelona spokojnie rozgrywa piłkę na połowie Juventusu.

5
2
1
2
1
20'

Alvaro Morata faulował w polu karnym rywala. Gra przerwana i piłka dla gości.

4
4
2
5
4
19'

Dejan Kulusevski zagrywał w pole karne gości, lecz Paulo Dybala nie zdołał oddać strzału.

2
3
2
3
16'

Piłka w bramce FC Barcelona po akcji Moraty, lecz gol nie został został uznany z powodu spalonego.

11
8
3
7
15
14'

Gol! Strzelił Ousmane Dembele.

FC Barcelona prowadzi 1:0! Ousmane Dembele dryblował przed polem karnym Juventusu i zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka została podbita i wpadła prosto do bramki. Piękny gol, Wojciech Szczęsny nie mógł nic zrobić.

37
22
6
30
27
11'

Rzut rożny dla FC Barcelona. Piłkę wrzucał Lionel Messi, lecz ta została wybita z pola karnego.

2
2
4
4
7
10'

Zanosiło się na groźną akcję gospodarzy, lecz dobrze w defensywie spisał się Frenkie De Jong.

1
7'

Teraz nieco spokojniej na boisku. Gra toczy się na połowie gości.

3
2
1
4
3
5'

Świetnie w defensywie spisał się Clement Lenglet. W ostatniej chwili wybił piłkę we własnym polu karnym.

2
1
3
3
3
4'

FC Barcelona rozgrywa teraz piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

1
1
4
2
4
2'

Z dystansu strzelał Miralem Pjanić, ale Wojciech Szczęsny nie dał się zaskoczyć. Chwilę później uderzył Antoine Griezmann, a piłka odbiła się od słupka.

7
2
2'

Od początku zdecydowanie zaatakowała FC Barcelona. W opałach Juventus.

5
3
2
1
6
20:16

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

6
2
1
1
20:16

Cristiano Ronaldo nie zagra w meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Juventusem i FC Barcelona. Portugalczyk miał pozytywny wynik testu na koronawirusa.

2
1
1
1
20:16

W dniu losowania konfrontacje Juventusu FC z FC Barcelona zostały okrzyknięte największymi hitami fazy grupowej Ligi Mistrzów.

1
20:16

Spotkanie poprowadzi Danny Makkelie (Holandia).

1
1
20:16

Przed nami spotkanie Juventus FC - FC Barcelona. Początek spotkania o godzinie 21:00. Tak wyglądają wyjściowe składy obu drużyn: