Juventus FC
45+3' Dejan Kulusevski 71' Merih Demiral 74' Juan Cuadrado 79' Adrien Rabiot 85' Merih Demiral
FC Barcelona
14' Ousmane Dembele 60' Sergi Roberto 90+1' Lionel Messi
0:2
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec spotkania. FC Barcelona pokonała 2:0 Juventus FC.

Z rzutu wolnego Paulo Dybala trafił prosto w rywala.

FC Barcelona jeszcze rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy. Ansu Fati miał dobrą okazję, ale jeszcze szukał podania do kolegi z zespołu.

FC Barcelona. Schodzi: Pedri. Wchodzi: Martin Braithwaite.

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Lionel Messi zmylił Wojciecha Szczęsnego i pewnie wykorzystał rzut karny.

Doliczone pięć minut.

W polu karnym Federico Bernardeschi faulował Ansu Fatiego. Rzut karny dla FC Barcelona!

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Merih Demiral. Tym razem piłkarz Juventusu ukarany za faul na Pjaniciu.

Zanosiło się na groźną akcję gości. Antoine Griezmann został jednak powstrzymany przed polem karnym Juventusu.

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Rabiot.

Czy w tym meczu padnie jeszcze jakiś gol?

Świetną okazję miał Antoine Griezmann po podaniu od Messiego. W polu karnym posłał jednak piłkę obok bramki Juventusu.

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado. Za próbę wymuszenia rzutu karnego.

Swoją okazję miał i Lionel Messi. On też został jednak zablokowany w polu karnym Juventusu. Dobrze spisał się Danilo.

W polu karnym zablokowany został Ansu Fati.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Merih Demiral.

Dobra okazja dla gospodarzy! Po podaniu Moraty w polu karnym z ostrego kąta niecelnie strzelał Adrien Rabiot.

Gra toczy się teraz na połowie gości. Juventus FC rozgrywa piłkę. Przed chwilą z 16 metrów niecelnie strzelał Dejan Kulusevski.

FC Barcelona. Schodzi: Ousmane Dembele. Wchodzi: Ansu Fati.

Pedri otrzymał dobre podanie od Messiego. W polu karnym oddał strzał, a po rykoszecie piłka przeleciała obok bramki.

Uderzenie z kilkunastu metrów na bramkę Juventusu, ale to był strzał niecelny.

Messi dogrywał do Dembele w polu karnym. Ten jeszcze szukał podania i nic z tej akcji ostatecznie nie wyszło.

Żółtą kartkę otrzymał Sergi Roberto.

Przypomnijmy tylko, że to już trzeci nieuznany gol Alvaro Moraty w tym meczu.

Nie ma gola! Bramka nie została uznana. Sędziowie uznali, że Alvaro Morata był na spalonym!

Trwa analiza VAR, czy Alvaro Morata nie był na spalonym.

Federico Chiesa dośrodkował w pole karne FC Barcelona. Piłka została podbita przez obrońcę. Akcję zamknął jeden z zawodników Juventusu i dograł przed bramkę, gdzie piłkę do siatki skierował Alvaro Morata.

FC Barcelona od kilku minut rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy.

Z rzutu wolnego strzelał Lionel Messi. Piłkę wybili obrońcy Juventusu.

Będzie rzut wolny dla gości. Niemal z narożnika pola karnego.

Zza linii pola karnego na uderzenie zdecydował się Rodrigo Bentancur. To był strzał niecelny.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. FC Barcelona prowadzi 1:0.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dejan Kulusevski.

Doliczone dwie minuty.

Juventus FC stara się teraz grać wysokim pressingiem i odbierać piłkę na połowie rywala.

FC Barcelona rozgrywa kolejną akcję w okolicy pola karnego Juventusu.

Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?

Świetna okazja dla gości! Akcja Messi - Ousmane Dembele. Uderzenie tego drugiego obronił Szczęsny, po chwili jeszcze raz interweniował polski bramkarz. Ostatecznie uchronił swój zespół przed stratą gola!

Pewnie prezentują się piłkarze z Barcelony. Spokojnie wymieniają podania w okolicy linii środkowej boiska.

Po zagraniu Griezmanna i rykoszecie akcję zamknął Jordi Alba. Oddał mocny, ale i niecelny strzał.

Po dośrodkowaniu w pole karne Alvaro Morata skierował piłkę do bramki gości. Sędziowie znów jednak odgwizdali spalonego.

W ostatnich minutach brakuje dobrych okazji strzeleckich. Sporo też gry w środkowej strefie boiska.

Juventus stara się rozgrywać piłkę i szuka okazji do ataku. FC Barcelona zdominowała jednak środek boiska.

Znakomita akcja Griezmann - Messi w polu karnym Juventusu! Strzelał ten drugi z ostrego kąta, a piłka przeleciała obok bramki Szczęsnego.

FC Barcelona spokojnie rozgrywa piłkę na połowie Juventusu.

Alvaro Morata faulował w polu karnym rywala. Gra przerwana i piłka dla gości.

Dejan Kulusevski zagrywał w pole karne gości, lecz Paulo Dybala nie zdołał oddać strzału.

Piłka w bramce FC Barcelona po akcji Moraty, lecz gol nie został został uznany z powodu spalonego.

Gol! Strzelił Ousmane Dembele.

FC Barcelona prowadzi 1:0! Ousmane Dembele dryblował przed polem karnym Juventusu i zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka została podbita i wpadła prosto do bramki. Piękny gol, Wojciech Szczęsny nie mógł nic zrobić.

Rzut rożny dla FC Barcelona. Piłkę wrzucał Lionel Messi, lecz ta została wybita z pola karnego.

Zanosiło się na groźną akcję gospodarzy, lecz dobrze w defensywie spisał się Frenkie De Jong.

Kto wygra mecz?

Teraz nieco spokojniej na boisku. Gra toczy się na połowie gości.

Świetnie w defensywie spisał się Clement Lenglet. W ostatniej chwili wybił piłkę we własnym polu karnym.

FC Barcelona rozgrywa teraz piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

Z dystansu strzelał Miralem Pjanić, ale Wojciech Szczęsny nie dał się zaskoczyć. Chwilę później uderzył Antoine Griezmann, a piłka odbiła się od słupka.

Od początku zdecydowanie zaatakowała FC Barcelona. W opałach Juventus.

Zaczynamy!

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

Cristiano Ronaldo nie zagra w meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Juventusem i FC Barcelona. Portugalczyk miał pozytywny wynik testu na koronawirusa.

W dniu losowania konfrontacje Juventusu FC z FC Barcelona zostały okrzyknięte największymi hitami fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Spotkanie poprowadzi Danny Makkelie (Holandia).

Przed nami spotkanie Juventus FC - FC Barcelona. Początek spotkania o godzinie 21:00. Tak wyglądają wyjściowe składy obu drużyn: