Trafienie honorowe Ferencvarosi TC. Nie popisała się defensywa Juventusu i choć pierwsze uderzenie Francka Boliego zostało powstrzymane przez Wojciecha Szczęsnego, to już dobitka zmiennika zakończyła się lądowaniem piłki w bramce przyjezdnych.

2
1
15
85'

Gol zapisany Laszy Dwaliemu, który nieszczęśliwie interweniował na linii po strzale Paulo Dybali. Szkoda, że samobójczy.

6
4
1
1
3
82'

Wojciech Szczęsny uratował czyste konto Juventusowi. Dla odmiany Juventus prawie strzelił sobie gola, ale na posterunku ma jeszcze reprezentanta Polski, który zatriumfował w konfrontacji sam na sam.

5
3
2
4
2
81'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Lasza Dwali.

W tym fragmencie już beznadziejnie wygląda Ferencvarosi TC. Gospodarze postanowili chyba poprawić bilans goli Bianconerim. Brawa z kolei dla Paulo Dybali, który tym razem przejął futbolówkę po podaniu Denesa Dibusza i oddał uderzenie na 4:0. Próbował ratować sytuację na linii Lasza Dwali, ale wkopał piłkę do siatki i będzie mieć zapisanego swojaka.

18
7
2
5
2
80'

Ferencvarosi TC. Schodzi: Ołeksandr Zubkow. Wchodzi: Myrto Uzuni.

2
76'

Juventus FC. Schodzi: Juan Cuadrado. Wchodzi: Gianluca Frabotta.

Gianluca Frabotta #38
75'

Po strzale Paulo Dybali 3:0 dla Juventusu.

1
73'

Ferencvarosi TC. Schodzi: Tokmac Nguen. Wchodzi: Robert Mak.

Tokmac Nguen #10
2
73'

Ferencvarosi TC. Schodzi: Isael. Wchodzi: Franck Boli.

Isael #88
2
2
73'

Gol! Strzelił Paulo Dybala.

Argentyńczyk trochę nie wiedział, czy fetować tego gola czy przyjąć to na chłodno. 3:0 dla Juventusu w prezencie od Ferencvarosi TC. Po beznadziejnym podaniu Mihy Blazicia nie przyjął futbolówki Denes Dibusz. Trafiła ona do Paulo Dybali, który strzelił z bliska do pustaka.

Juventus FC
19
11
1
1
2
72'

Paulo Dybala pokazał się na połowie Ferencvarosi TC. Przegapił moment na uruchomienie podaniem któregoś z dwóch kompanów, więc pozostało kończyć atak samodzielnie. Techniczne uderzenie przeleciało obok spojenia słupka z poprzeczką.

1
1
68'

Ferencvarosi TC. Schodzi: Endre Botka. Wchodzi: Marcel Heister.

Marcel Heister #26
Endre Botka #21
2
67'
65'

Raczej po zawodach. Juventus to doświadczona drużyna w europejskich pucharach, a Wojciech Szczęsny mógł przeczytać w tym meczu kilka rozdziałów książki, ponieważ nikt go nie niepokoi.

5
1
1
62'

Alvaro Morata nie rozczarowuje w pierwszej części sezonu.

6
2
1
60'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo zrozumiał swój błąd i po zaledwie trzech minutach jest bramka Alvaro Moraty z podania Portugalczyka. 2:0 dla Juventusu w Budapeszcie, a Hiszpan ma na koncie cztery trafienia w Lidze Mistrzów plus kilka nieuznanych. Piłka przepuszczona przytomnie przez Westona McKenniego trafiła na linię pola karnego, skąd autor gola pokonał Denesa Dibusza technicznym uderzeniem.

21
8
1
2
2
57'

Federico Chiesa wpadł na przeciwników w polu karnym Ferencvarosi TC. Po chwili była kolejna szansa dla Juventusu. Po koszmarnym błędzie w rozegraniu piłki w wykonaniu Ferencvarosi TC blisko bramki znalazł się Cristiano Ronaldo i oddał niecelne uderzenie po ziemi. Powinien podawać do Alvaro Moraty.

1
1
1
52'

Przerwa w grze spowodowana urazem i będzie awaryjne wejście z ławki rezerwowych Westona McKenniego za Aarona Ramseya.

1
1
50'

Tokmac Nguen dostał dobre podanie na wolne pole, ale nie miał pomysłu na kontynuowanie ataku Ferencvarosi i wpadł na dwóch przeciwników, którzy zdążyli zagrodzić dostęp do bramki Wojciecha Szczęsnego.

49'

Poradzili sobie Bianconeri, czy może lepiej Oranje, z dośrodkowaniem w ich pola karne. Trochę gorzej wyglądała próba przetransportowania futbolówki na połowę węgierskiego klubu.

2
1
1
47'

Cristiano Ronaldo zabrał się za wykonanie rzutu wolnego, który sam wywalczył blisko linii pola karnego Ferencvarosi TC. Niezłe, celne uderzenie, jednak Denes Dibusz przesunął się na linii bramkowej i nie pozwolił sobie na kapitulację.

3
1
46'

Początek drugiej połowy w Budapeszcie. Juventus przystąpił do tej części meczu ze skromnym prowadzeniem. Ferencvarosi TC musi zaproponować więcej niż przed przerwą, jeżeli chce odwrócić wynik i zdobyć komplet punktów.