Mina Lewandowskiego bezcenna. Mniej więcej taka jak starszy pan, który zapomniał włożyć zęby.

8
17
17
90+2'

Jóźwiak ładnie ruszył, ale dograł do... rywala. A wystarczyło metr w lewo lub prawo.

21
58
8
19
20
90+2'

Wszystko daleko od pola karnego, do tego dogrania są przewidywalne.

22
20
6
9
19
90'

Pięć minut nadziei na remis. To szalenie mało.

25
45
12
17
17
90'

Więcej przerw niż gry w końcowych minutach, Czasu mamy coraz mniej.

21
37
3
16
22
90'

Węgry. Schodzi: Adam Nagy. Wchodzi: Balint Vecsei.

6
89'

Węgry. Schodzi: Adam Szalai. Wchodzi: Janos Hahn.

8
8
4
9
14
88'

Ratujmy punkt. Rywale już starają się bawić w murarzy. Ikarusy z Węgier jeszcze nie stoją, ale już jadą.

13
59
1
13
15
87'

Bezsensowny strzał sprzed pola karnego Frankowskiego. To pokazuje, że zespół nie ma żadnej koncepcji.

75
19
4
19
13
86'

Szkocja prowadzi z Danią już 2:0. Cóż więcej dodać. Jutro może być jeszcze gorzej.

42
33
10
9
11
85'

Dogranie z rogu, Milik głową uderzył. Dokładnie tam, gdzie stał bramkarz.

19
36
10
13
12
85'

Gdzie jest Lewandowski? Pytamy grzecznie. Kto za to odpowiada? Ktoś na pewno.

106
48
11
11
26
84'

Czasu mało, nasza irytacja jest ogromna. Zieliński chciał nas pocieszyć. Strzał sprzed pola karnego, ale efektem tylko rzut rożny.

21
8
10
5
14
83'
82'

Dalekie wyjście Szczęsnego. Omal nie ściął rywala, ale sam ucierpiał. Tak, odpowiedzialny bramkarz to połowa sukcesu.

14
72
5
8
12
82'

Zieliński założył siatkę sędziemu. Będzie miał o czym wnukom opowiadać.

9
113
5
8
8
80'

Gol! Strzelił Daniel Gazdag. Asystował mu Tamas Kiss.  Na listopad/grudzień nie ma co planować urlopów. W barażach raczej zagramy na wyjeździe i trafimy na trudnego rywala. A na boisku Kiss do Gazdaga, a ten miał tyle miejsca co my po czosnku w autobusie. Strzał pod poprzeczkę i 1:2.

86
78'

A nam remis może dać rozstawienie, ale może także nie dać. Taka sytuacja. Lepiej coś strzelić.

36
28
9
7
20
77'

Tymczasem Anglicy chyba pomieszali sporty. Jak można tak bić rywala? Zapraszamy do naszej dynamicznej relacji z meczu San Marino - Anglia.

14
29
8
9
14
75'

Milik ułożył sobie piłkę, trafił rywala w nogę. Był rzut rożny, ale po nim Milik udem przestawił uzębienie rywalowi. Od teraz szóstka to ósemka, a jedynka. Jest ona w ogóle?

8
67
5
7
18
74'

Nie, to się nie stało. Zieliński dogrywał z rzutu wolnego i trafił w mur. To trzeba "umić".

12
73
10
9
13
74'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Gazdag. Brutal z tego "gazdy".

15
15
4
7
10
73'

Węgry. Schodzi: Szabolcs Schon. Wchodzi: Tamas Kiss.

1
3
3
2
10
72'

Nie potrafimy rozmawiać po chińsku, więc tego nie czynimy. Dawidowicz nie potrafi uderzać z dystansu. Dlaczego to zrobił? Trafił w p. Franię, która jadła "kiebaba".

8
81
7
4
14
71'

Szczęsny interweniował w okolicach linii pola karnego. Szczęśliwy Lewandowski bił brawo. Wszyscy wiemy jak ta szarża Wojciecha mogła się zakończyć. Senegal i te sprawy.

11
82
5
6
8
70'

Petarda z dystansu Zielińskiego, niedaleko od celu. Jednak strzał niecelny pozostaje strzałem niecelnym.

17
28
7
12
11
69'

Zieliński dogrywał z rzutu wolnego, ale dokładnie tam, gdzie nikogo nie było. Dzisiaj zawodnikowi Napoli znowu nie przeskoczyło.

8
34
5
5
20
68'

Kontra Polaków, dogrywał Milik. Dobre dośrodkowanie, ale Węgrzy zdołali wybić piłkę.

9
8
2
7
14
68'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Kędziora. Sousa zirytowany osiwiał.

9
63
6
6
11
67'

Tymczasem na boisku Węgrzy pod naszą bramką. Szczęsny już ma nogi złączone. Kolejnego "tunelu" nie będzie.

10
65
2
9
9
komentarz

Należy się zgodzić. Faul ewidentny. Czerwo i pół roku zawieszenia.

5
41
3
8
8
65'
65'
64'

Żółtą kartkę otrzymał Attila Szalai. Węgier zrównał z ziemią Świderskiego.

13
11
6
17
16
63'

Może gol pobudzi naszych. My już szalejemy. Śpiewamy, machamy szalem, zaraz odpalimy piro (tzn. zimne ognie).

42
29
10
13
15
61'

Gol! Strzelił Karol Świderski. No właśnie. O tym mówiliśmy. Dogranie z rzutu rożnego, dość niepewnie Węgrzy, do piłki dopadł Świderski i uderzeniem głową z ośmiu metrów pokonał bramkarza. 1:1!

8
60'

Dwa kwadranse nadziei. Złudnych, ale nie takie cuda widzieliśmy w piłce.

7
35
3
8
13
59'

Sprzed pola karnego uderzył Schon. Trafił w rywala.

3
11
4
3
9
58'

Węgry. Schodzi: Kevin Varga. Wchodzi: Daniel Gazdag.

6
5
5
13
11
58'

Żółtą kartkę otrzymał Tymoteusz Puchacz.

18
27
6
12
11
56'

Jeśli Piątek już się sam przewraca, to czego my oczekujemy. Po co nam Katar. Liga pogra dłużej, będzie weselej.

27
92
9
5
6
55'

Szczęsny zamiast piłki wyłapał komary, na szczęście bez konsekwencji.

9
62
8
11
19
55'

Gdybyśmy mieli zęby to by nas bolały. Zaczynamy się irytować. Już połamaliśmy "pada".

9
53
2
8
11
54'

To co Polacy prezentują zaraz skończy się drugim golem dla Węgrów. Nie mamy pomysłu na rywali.

14
38
4
12
30
53'

Taaa, bratanki. Schon uderzył z pola karnego, Szczęsny odbił piłkę. Na szczęście poprawka była bardzo niecelna.

6
14
5
7
16
52'

Staramy się atakować, ale sporo w tym chaosu. Chyba kogoś nam brakuje.

20
15
5
4
12
51'

Pressing Polaków, ale w 10 sekund 3 razy odebraliśmy piłkę rywalom, ale 5 razy ją straciliśmy.

3
33
1
5
11
50'

Przez moment cierpiał Linetty, ale już wszystko jest dobrze.

15
4
2
8
7
49'

Kontra Węgrów. Varga ruszył z piłką, strzał sprzed pola karnego. Tym razem Szczęsny nie pozwolił sobie założyć siatki.