Liga Mistrzów: 1/8 finału, pierwsze mecze
2:1
Zakończony
Juventus FC
90+3'

Zagranie z rzutu wolnego na przedpole bramki Szczęsnego, Polak odbił piłkę, a powinien ją złapać.

4
5
7
4
4
90+2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alex Sandro.

Juventus FC
2
1
5
2
5
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

6
3
7
5
6
90'

FC Porto. Schodzi: Jesus Corona. Wchodzi: Mamadou Loum.

wchodzi Wchodzi
Mamadou Loum #6
schodzi Schodzi
2
2
2
90'

FC Porto. Schodzi: Sergio Oliveira. Wchodzi: Francisco Conceicao.

Alan Varela #85
1
2
2
4
3
87'

Żółtą kartkę otrzymał Merih Demiral.

2
1
1
4
5
86'

Starali się odpowiedzieć gościom piłkarze Porto. Jedna Diaz nie potrafił uderzyć w światło bramki.

2
2
4
5
7
84'

Przed szansą Morata, jednak gospodarze cało wyszli z opresji. Dobrze zachował się bramkarz FC Porto.

2
2
2
3
3
82'

Gol! Strzelił Federico Chiesa. Asystował mu Adrien Rabiot. Ważny moment w meczu! Rabiot w pole karne do Chiesy, a ten precyzyjnym uderzeniem pokonał bramkarza Porto. Już tylko 2:1!

31
16
7
11
18
82'

6
80'

Do dogrania z rogu doszedł Grujić, strzał poszybował jednak obok celu.

1
2
2
4
3
78'

Uderzał Morata, piłka minęła bramkę Porto.

4
2
1
2
5
77'

Morata wpadł z piłką w pole karne, strzał z ostrego kąta odbił bramkarz. Okazało się jednak, że snajper po raz kolejny był na spalonym.

2
2
1
2
1
76'

Rzut rożny dla Juventusu. Dośrodkowanie na przedpole, piłkę pewnie wyłapał bramkarz.

1
1
1
5
2
74'

Kontra Porto, strzał sprzed pola karnego Sergio Oliveiry. Szczęsny błędu nie popełnił.

3
3
2
4
4
73'

Rzut rożny do Porto. Dośrodkowanie było jednak złe, piłkę wybili obrońcy.

1
2
3
71'

Uderzał Morata, bramkarz po rykoszecie odbił piłkę. Jednak okazało się, że gracz Juventusu był na spalonym.

5
4
2
3
4
69'

Danilo uderzył, piłka minęła jednak bramkę Porto.

3
2
4
2
68'

Efektowny strzał przewrotką oddał  z ok. 12 metrów Uribe. Szczęsny końcami palców wybił piłkę ponad bramkę!

20
6
4
7
7
66'

FC Porto. Schodzi: Moussa Marega. Wchodzi: Marko Grujić.

66'

Z dystansu mocno uderzył Rodrigo Bentancur, piłka poszybowała ponad poprzeczką.

2
3
6
2
3
63'

Juventus. Schodzi: Weston McKennie. Wchodzi: Alvaro Morata.

63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Matthijs de Ligt.

1
2
60'

Dwa kwadranse do końca. Juventus przewaga, ale niewiele z tego wynika.

2
2
2
3
57'

FC Porto. Schodzi: Otavio. Wchodzi: Luis Diaz.

4
55'

Piłkarze dłużej rozgrywają piłkę w okolicach środka pola. Mniej dzieje się pod bramkami, ale to raczej tylko przez moment.

2
4
1
2
3
52'

Jesus Corona środkiem pola przedostał się w pole karne. Strzał odbił przed siebie Szczęsny. Co robili obrońcy Juventusu?

7
5
3
3
8
50'

Niebezpiecznie pod bramką Porto. Dejan Kulusevski wyłożył piłkę Ronaldo, jednak szybszy obrońca, który wślizgiem wybił piłkę.

5
3
1
4
5
48'

Juventus po stracie drugiej bramki zaatakował, gospodarze nastawili się na grę z kontry.

2
5
2
2
6
46'

Gol! Strzelił Moussa Marega. Asystował mu Wilson Manafa. Początek 2. części gry i drugi cios zadali gospodarze! Manafa wpadł z piłką w pole karne, zagrał do Maregi, a ten pomimo asysty obrońcy płaskim strzałem z siedmiu metrów pokonał Szczęsnego. 2:0!

22
46'

Sędzia wznowił grę po przerwie!

4
2
3
4
10
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
5
7
44'

W końcówce 1. połowy w końcu więcej dzieje się na boisku. Akcja za akcję.

3
4
4
42'

Zagranie do Cristiano Ronaldo, ten jednak po raz kolejny w meczu znalazł się na spalonym.

9
7
4
4
11
41'

Rabiot efektownie uderzył przewrotkę, w bramce kapitalną paradą popisał się Agustin Marchesin!

15
3
5
3
10
40'

Kolejny korner dla Włochów, dogranie na głowę De Ligta, ale ten uderzył bardzo słabo i wprost w bramkarza.

3
2
2
4
8
39'

Rzut rożny dla Juventusu, po dośrodkowaniu piłkę wypiąstkował bramkarz.

3
3
38'

Juventus w końcu przeniósł rozgrywanie swoich akcji bliżej pola karnego Porto.

2
2
2
3
35'

Juventus. Schodzi: Giorgio Chiellini. Wchodzi: Merih Demiral.

32'

Gracze FC Porto cały czas wysoko atakują rywala. Piłkarze Juve muszą w tyłach bardzo uważać.

2
3
2
3
8
30'

Dośrodkowanie na jedenasty metr, głową anemicznie uderzył Mehdi Taremi, wprost w ręce naszego polskiego Wojciecha.

5
3
3
4
5
29'

Obserwujemy aktualnie tysiąc podań w środku pola. Nie na takie spotkanie czekaliśmy od grudnia.

2
3
3
5
9
26'

Minuty płyną, a goście nie są w stanie zagrozić drużynie Porto. Dobre pierwsze minuty w wykonaniu Portugalczyków.

3
3
3
3
7
23'

Tym razem niepewnie Szczęsny. Polak wybił piłkę pole przed pole karne pod nogi Corony. Ten natychmiast uderzył, jednak trafił w obrońcę. Będzie rzut rożny.

5
3
3
2
5
21'

Juventus nie potrafi zepchnąć Porto do defensywy. Portugalczycy konsekwentnie grają swoje.

7
4
7
2
9
19'

Rzut wolny dla gospodarzy. Dogranie na piąty metr, Szczęsny pewnie złapał piłkę.

11
3
3
3
5
16'

Piłka w polu karnym Porto, przed szansą mógł się znaleźć Chiesa, ale szybszy obrońca.

8
3
4
2
6
13'

Sergio Oliveira starał się uderzyć z dystansu. Szczęsny nie musiał interweniować, próbę zablokował obrońca.

7
2
5
2
4
10'

Zagranie do Ronaldo, ten jednak znalazł się na spalonym. Na szczęście jeszcze Portugalczyk nie płacze.

18
20
6
4
24
9'

W końcu Juve na dłużej na połowie Porto, jednak daleko od bramki.

7
3
8
4
3
7'

Juventus stara się zepchnąć graczy Porto pod pole karne, ale na razie ma z tym problem.

6
3
2
1
5
4'

Kolejna próba Porto. Piłka za plecy obrońców, ale Szczęsny był czujny i wybiegając przed pole karne zdążył do futbolówki.

7
4
4
6
14
2'

Gol! Strzelił Mehdi Taremi. Kryminał w defensywie Juve! Goście we własnym polu karnym rozgrywali akcję, gracze Porto wysoko ich zaatakowali. Rodrigo Bentancur chciał zagrać do Szczęsnego, jednak zbyt anemicznie. Do futbolówki jako pierwszy doszedł Mehdi i wślizgiem uprzedził Polaka. 1:0!

73
80
34
33
72
20:54

Piłkarze już na murawie. Wymiana uśmiechów, żółwików i proporców. Za moment tak wesoło nie będzie. Za moment sędzia rozpocznie spotkanie!