Liga Mistrzów: 1/8 finału, pierwsze mecze

Z rzutu wolnego uderzył Alaba. Wysoko ponad bramką.

13
20
16
90+2'

Lazio nie kwapi się do ataku. Rzymianie są świadomi, że w obecnej formie z Bayernem szans nie mają.

47
34
8
6
10
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

29
10
12
7
10
90'
15
9
7
4
8
89'

Od kilku minut na wejście na boisko czeka Eric Choupo-Moting. Już kiedyś taki obrazek widzieliśmy.

16
10
6
6
16
86'

Wolne tempo, sporo podań, nic się nie dzieje. Czekamy na koniec meczu. W rewanżu na cuda nie ma co liczyć.

33
17
12
8
9
83'

Co się dzieje na boisku? Dogrywamy mecz. Tutaj już wszystko jasne.

45
20
18
10
17
81'

Lazio Rzym. Schodzi: Lucas Alberto. Wchodzi: Jean-Daniel Akpa-Akpro.

13
80'

Do uderzenia doszedł Lewandowski, strzał Polaka obronił Reina.

29
13
22
24
20
78'

Starają się jeszcze coś zdziałać gospodarze. Jednak akcje Lazio rozgrywane są daleko od pola karnego Bayernu.

18
14
6
8
7
75'
20
15
9
9
13
75'

41
75'

Niewiele dzieje się na boisku, za to gra się zaostrzyła.

10
4
15
7
10
72'

Żółtą kartkę otrzymał Joshua Kimmich.

7
7
21
22
43
70'

Uderzał Sane, piłka odbiła się od muru i wyszła na rzut rożny.

28
6
15
5
16
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gonzalo Escalante.

11
66'

Z rzutu wolnego uderzył Alaba, ale daleko od bramki gospodarzy.

8
8
12
16
31
65'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Marusić.

22
12
5
2
9
64'

Przed szansą Immobile, Neuer jednak na posterunku.

26
12
5
4
12
64'
31
10
8
6
14
61'

Na uderzenie zdecydował się Senad Lulić, piłka minęła bramkę strzeżoną przez Neuera.

14
8
8
4
14
60'

Dwa kwadranse do końca. Spadło tempo spotkania. Bayern nasycony, gospodarze już raczej nie będą w stanie ponownie zaskoczyć Bawarczyków.

23
11
15
9
8
57'

Żółtą kartkę otrzymał Joaquin Correa.

31
24
5
6
10
56'

Zdobyty gol ożywił Lazio. Włosi jeszcze wierzą w możliwość nawiązania walki.

4
12
6
11
36
53'

Lazio Rzym. Schodzi: Lucas Leiva. Wchodzi: Gonzalo Escalante.

18
16
14
14
19
53'

Lazio Rzym. Schodzi: Patric. Wchodzi: Wesley Hoedt.

Patric #4
11
7
6
7
14
53'

Kolejna próba Lazio. Strzelał Correa, Neuer odbił piłkę. Po chwili Sergej Milinković-Savić przymierzył daleko od celu.

8
11
8
11
20
51'

18
49'

Gol! Strzelił Joaquin Correa. Lazio wraca do gry? Raczej to tylko okrzyk radości w locie w przepaść. Akcję przeprowadził Correa, strzału nie miał możliwości obronić Neuer. 1:4!

41
24
64
63
203
47'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Francesco Acerbi. To się nazywa wznowienie. Indywidualna akcja Sane, dośrodkowanie w pole karne, a Acerbi skierował piłkę do własnej bramki. 0:4!

237
139
37
22
29
46'

Wracamy do gry!

31
10
9
8
13
45+1'

Jeszcze strzał Kimmicha, Reina pewnie obronił.

20
10
19
9
17
45'

Sędzia doliczył minutę.

35
15
7
9
18
42'

Gol! Strzelił Leroy Sane. No i właśnie kontrę wyprowadzili goście. Rajd Comana, strzał odbił bramkarz, ale dobitka Sane znalazła drogę do bramki. 0:3!

371
150
31
25
30
41'

Lazio coraz śmielej szuka kontaktowej bramki. Bayern nastawiony na grę z kontry.

11
17
10
10
27
39'

Groźnie prawą stroną ruszyli piłkarze Lazio. Lazzari wywalczył jednak tylko rzut rożny. Gospodarze jeszcze walczą.

13
21
16
7
19
37'

Immobile był niemal sam naprzeciwko bramkarza, ale zamiast uderzać podawał. Okazało się jednak, że Włoch był na spalonym.

23
29
14
9
12
37'

Odpowiedź Lazio. Strzał Patrica, ale bardzo daleko od celu.

22
20
10
14
14
36'

Reina uratował Lazio. Musiala do Lewandowskiego, strzał Polaka bramkarz odbił nogą!

90
22
31
87
84
34'

Lazio nie potrafi poważniej zagrozić Neurowi. Gospodarzom dwukrotnie udało się oddać strzał, ale Neuer problemów nie miał.

40
18
6
11
14
31'
22
16
28
10
17
30'

To mogła być dobra akcja Lazio. Jednak Correa na spalonym i gra została przerwana.

29
19
12
14
14
28'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lucas Alberto.

Lazio Rzym
45
18
10
7
13
26'

Pewna interwencja w bramce Neuera, strzelał z Sergej Milinković-Savić.

23
24'

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Asystował mu Leon Goretzka. Kto by się spodziewał, że tak szybko będzie po emocjach. Zespołowa akcja Bayernu, podanie do Musiali, który uderzył płasko przy słupku z linii pola karnego. Reina nie był w stanie odbić piłki. 0:2!

389
169
42
26
42
23'

Do dogrania doszedł Luis Alberto, uderzenie z pierwszej piłki, ale Neuer na posterunku.

40
19
15
13
23
21'

Coraz częściej przy piłce utrzymują się gracze Lazio. Bayern nasycony, czeka na to co zrobi rywal.

19
9
11
16
28
18'

Neuer mógł być w gigantycznych problemach. Bayern uratował fakt, że na spalonym był Patric. Rozprężenie w szeregach Bayernu mogło gości drogo kosztować.

19
10
27
18
29
17'

Lewandowski do Sane, ten uderzał z trudnej pozycji i w efekcie przestrzelił.

41
14
15
19
35
16'

Bayern dyktuje warunki meczu. Lazio stara się otrząsnąć po straconym golu, ale duże problemy.

54
24
5
10
16
13'

Pierwsza próba w meczu Lazio. Immobile przed szansą, ale spalony.

46
14
18
10
18
12'

Bayern prowadzi, Bayern chce więcej. Goście szybko chcą zamknąć mecz.

87
27
9
11
29
20:52

W której lidze grałby Bayern bez Lewandowskiego...

119
54
14
11
27
9'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Mateo Musacchio chciał zagrywać do bramkarza. Zamysły obrońcy przeczytał Lewandowski i przejął piłkę. Reszta była formalnością. Polak minął bramkarza i strzałem do pustej bramki trafił na 0:1!

1243
558
116
39
63
9'

Utrzymuje się przewaga Bayernu. Goście jeszcze bez klarownej okazji, ale powoli, powoli...

34
11
9
13
21
7'

Suele ruszył między zawodnikami Lazio. Jednak dobrze zachowali się obrońcy gospodarzy.

24
9
11
14
20
6'

Ostre wejście Sergeja Milinkovicia-Savicia. Kartki jeszcze nie ma, ale wkrótce.

14
7
13
7
23
4'

Bayern utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

23
11
10
16
21
1'

Rzut rożny dla Bayernu. Po dośrodkowaniu uderzać starała się Davies, jednak został zablokowany.