Ferland Mendy na 1:0! Prowadzenie zdobyte rzutem na taśmę.

3
12
86'

Gol! Strzelił Ferland Mendy. Asystował mu Luka Modrić.

Przed końcem podstawowego czasu Real Madryt na prowadzeniu! Atakowali, atakowali i znaleźli sposób na pokonanie strzałem Pierluigiego Golliniego. Po rozegraniu rzutu rożnego piłka trafiła przed pole karne do Ferlanda Mendy'ego. Ten technicznym uderzeniem przymierzył przy słupku. Jest najważniejszym zawodnikiem wieczoru. Sprowokował Remo Freulera do faulu na czerwoną kartkę oraz otworzył wynik.

45
37
10
16
46
86'
85'

Atalanta BC. Schodzi: Joakim Maehle. Wchodzi: Jose Palomino.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Joakim Maehle #3
2
1
3
83'

Królewscy marzą o takim finiszu jak w meczu fazy grupowej z Borussią w Moenchengladbach. Piłkarze Atalanty niezmiennie konsekwentni i zdyscyplinowani, a Gian Piero Gasperini stara się dostarczać swoim podopiecznym pozytywnej energii.

7
2
3
81'

Hugo Duro miał możliwość wymierzenia przeciwnikom kary za błąd Berata Djimsitiego, natomiast była jeszcze asekuracja i nie po raz pierwszy tego wieczoru Atalanta zablokowała uderzenie zawodnika Realu Madryt.

3
1
79'

Realowi Madryt kończą się pomysły na umieszczenie futbolówki w bramce Pierluigiego Golliniego. Futbolówka kopnięta z dystansu przez Toniego Kroosa przeleciała wyraźnie obok spojenia słupka z poprzeczką.

5
1
1
1
78'

Słaniają się na nogach gospodarze i nie potrafią przeprowadzić ataku dwójkowego na lewym skrzydle. Niewiele wskazuje na to, że Thibaut Courtois zostanie przetestowany przynajmniej jednym strzałem celnym przez całe spotkanie w Bergamo.

2
2
2
76'

Real Madryt. Schodzi: Isco. Wchodzi: Hugo Duro.

Hugo Duro #34
2
76'

Real Madryt. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Sergio Arribas.

Sergio Arribas #30
3
1
1
75'

Josip Ilicić przewracany blisko szesnastki Realu Madryt, jednak zdaniem Tobiasa Stielera wszystko zgodnie z przepisami piłkarskimi. Wydawało się, że otworzyła się przestrzeń na przeprowadzenie szybkiego ataku przed podopiecznymi Zinedine'a Zidane'a, jednak zwolnili.

3
2
1
1
73'

Tym razem nie ma kartonika dla Lucasa Vazqueza, który przerwał ręką rozegranie Atalanty. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Josipa Ilicicia nie okazało się problematyczne dla Królewskich.

1
3
1
2
71'

Żółtą kartkę otrzymał Robin Gosens za przewinienie blisko własnego pola karnego.

Atalanta Bergamo
2
2
1
2
2
71'

Mniej niż 20 minut podstawowego czasu musi przetrwać drużyna z Lombardii. Real Madryt będzie nieustannie napierać na przeciwników i szukać zaliczki przed rewanżem w Hiszpanii.

2
1
1
1
2
68'

Przewinienie Toniego Kroosa na Mario Pasaliciu. Możliwość złapania oddechu dla zawodników z Bergamo, ale nie mają żadnego pomysłu na przedostanie się w pole karne Thibauta Courtoisa.

2
2
66'

Nieudane przyspieszenie w wykonaniu Isco. Piłka została odprowadzona poza boisko przez defensora, a Tobias Stieler przyznał wznowienie najczęściej wymienianemu spośród gospodarzy Pierluigiemu Golliniemu.

2
65'

Próba otwierania gry podaniami prostopadłymi w pole karne Atalanty. Luka Modrić dostał odegranie zwrotne od Isco i oddał uderzenie. Doświadczonemu pomocnikowi nie udało się przymierzyć w bramkę Pierluigiego Golliniego.

1
1
62'

Nie brakuje ambicji Neroblu, ale brakuje energii z powodu nieustannej konieczności biegania za przeciwnikami. Robin Gosens wyglądał jak po przebiegnięciu maratonu, kiedy sposobił się do wprowadzenia piłki do gry wrzutem z autu.

1
1
60'

Minęła godzina i nadal utrzymuje się bezbramkowy remis. Atalanta przybliża się do korzystnego dla siebie wyniku ze względu na okoliczności. Real Madryt prawie cały czas w ataku pozycyjnym.

2
1
1
1
59'

Próba uruchomienia ustawionego samotnie na desancie Josipa Ilicicia. Wprowadzonemu z ławki rezerwowych reprezentantowi Słowenii nie udało się przytrzymać futbolówki i ponownie trafiła ona w posiadanie Realu Madryt.

1
1
57'
56'
2
1
1
1
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Ferland Mendy za przewinienie na Martenie De Roonie.

2
1
1
1
1
54'

Prawie nieustannie w posiadaniu piłki Real Madryt. Brakuje przyjezdnym egzekucji pod bramką Pierluigiego Golliniego. Przed momentem uderzenie oddane przez Viniciusa Juniora zostało zablokowane w ostatnim momencie.

1
1
1
1
53'

Rafael Toloi interweniował po dośrodkowaniu Luki Modricia i wyekspediował piłkę na korner. Tymczasem Gian Piero Gasperini przygotowuje do wejścia na boisko swojego najbardziej kreatywnego zawodnika Josipa Ilicicia.

2
2
1
1
52'

Królewscy na obrzeżach pola karnego przeciwnika i to stały obrazek. Przypomina się nieco ćwierćfinał poprzedniej edycji Ligi Mistrzów, w którym Atalancie nie udało się wytrzymać huraganowych ataków Paris Saint-Germain.

2
1
1
1
50'

Trudno jest cokolwiek zdziałać zawodnikom z Bergamo. Solowa szarża Luisa Muriela została bez problemu poskromiona przez przeważające siły przeciwnika.

1
1
48'

Wymiana podań kilkanaście metrów od bramki Pierluigiego Golliniego. Piłka trafiła do Luki Modricia, po którego chytrym strzale odbiła się rykoszetem i przeturlała nieznacznie obok słupka w bramce. Tylko korner dla zespołu ze stolicy Hiszpanii.

2
2
1
1
1
46'

Pora na wznowienie rywalizacji w Bergamo. Atalanta w dużych opałach, ale jeszcze nic nie przegrała. Na Realu Madryt będzie niezmiennie spoczywać obowiązek rozgrywania piłki i udokumentowania przewagi liczebnej prowadzeniem.