Końcowe fragmenty meczu. Gospodarze mają już wszystkiego dość.

1
1
2
90'

Gol! Strzelił Daniel James. Indywidualna akcja Jamesa, Remiro bez szans i w rywalizacji już wszystko jasne. 0:4!

Manchester United
16
11
6
1
2
89'

Żółtą kartkę otrzymał Robin Le Normand.

Robin Le Normand #24
Real Sociedad
1
1
88'

Spokojna końcówka spotkania, niewiele się dzieje.

2
86'

Real Sociedad. Schodzi: Mikel Oyarzabal. Wchodzi: Jon Bautista.

wchodzi Wchodzi
Jon Bautista #25
schodzi Schodzi
2
83'

United. Schodzi: Bruno Fernandes. Wchodzi: Juan Mata.

83'

United. Schodzi: Mason Greenwood. Wchodzi: Amad Diallo.

82'

Kolejna akcja gości. Strzelał Greenwood, piłka minęła bramkę Realu Sociedad.

2
1
1
80'

Indywidualną akcję przeprowadził James, strzał zdołał jednak obronić bramkarz gospodarzy.

2
1
1
80'

Real Sociedad. Schodzi: Alexander Isak. Wchodzi: Ander Barrenetxea.

Ander Barrenetxea #22
1
80'

Real Sociedad. Schodzi: Adnan Januzaj. Wchodzi: Portu.

Portu #7
1
76'

Cały czas więcej z gry mają goście. Piłkarze Realu Sociedad na kolanach i nie zamierzają się podnosić.

1
1
73'

Real Sociedad. Schodzi: Joseba Zaldua. Wchodzi: Andoni Gorosabel.

Andoni Gorosabel #18
1
73'

Real Sociedad. Schodzi: Asier Illarramendi. Wchodzi: Ander Guevara.

Ander Guevara #16
1
73'

Minuty płyną, goście nie pozwalają Realowi na zbyt wiele. To United bliżej kolejnych goli.

1
1
70'

Przed szansą Maguire, ale defensor gości faulował i sędzia przerwał akcję.

2
69'

United. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Anthony Martial.

69'

VAR potwierdził wszystko, Greenwood był na spalonym i wciąż 0:3.

1
2
2
68'

Piłka po raz kolejny w bramce Realu, ale trafienie nie zostało uznane.

1
2
67'

Gospodarze muszą ratować honor i jakiekolwiek nadzieje przed rewanżem.

1
65'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Fred. Fred do Rashforda, który nie pozwolił sobie odebrać piłki i uderzył precyzyjnie do siatki na 3:0!

Asysta:
16
11
2
63'

Starają się coś zdziałać gospodarze, jednak rywale są bardzo dobrze dysponowani.

2
2
1
61'

Seria uderzeń graczy Realu Sociedad, jednak piłkarze United próby blokują.

1
60'

United. Schodzi: Scott McTominay. Wchodzi: Nemanja Matić.

57'

Gol! Strzelił Bruno Fernandes. Asystował mu Daniel James. A jednak spalonego nie było. United prowadzi 2:0! Jak wyglądała akcja? Rashford do Jamesa, ten natychmiast do Fernandesa, który z pola karnego uderzył obok wychodzącego z bramki golkipera.

11
5
3
1
57'

Trwają analizy VAR. 0:1, a może już jednak 0:2.

1
1
57'

Bruno Fernandes po raz drugi w meczu umieścił piłkę w bramce. Sędzia jednak zasygnalizował spalonego.

3
3
5
55'

Bruno Fernandes dośrodkował z rzutu wolnego, do piłki doszedł Eric Bailly, ale w bramkę nie trafił.

1
53'

Spokojniejsze ostatnie minuty. Bez okazji bramkowych, ale zapewne takowe się pojawią.

2
51'

Gospodarze po przerwie odważnie ruszyli, ale piłkarze United w miarę szybko opanowali sytuację.

1
1
48'

Uderzył Le Normand. Henderson był czujny i strzał z woleja obronił.

1
48'

Zagranie do Isaka, ten jednak złapany na spalonym.

2
3
1
47'

Pierwsza po zmianie stron próba Realu. Dośrodkował w pole karne Mikel Oyarzabal, jednak niewiele dobrego z tego wyszło.

2
3
1
46'

Wracamy do spotkania po przerwie!

2
1
42'

Korner dla gości, ale po dośrodkowaniu zagrożenia pod bramką gospodarzy nie było.

2
41'

Minuty płyną, goście grają swoje nie dopuszczając rywala do okazji bramkowych.

5
3
1
1
38'

Groźnie pod bramką gości. Strzelał Zubeldia, ale został zablokowany. Dobrze w defensywie zachował się Maguire.

4
35'

Cały czas więcej z gry mają gospodarze, jednak to goście prowadzą.

1
1
33'

Starają się atakować gospodarze. Akcje Realu nakręca Januzaj.

2
1
1
30'

Gracze United swoje zrobili, teraz czekają na to, co zrobi rywal. A ten jak na razie niewiele może.

1
1
27'

Gol! Strzelił Bruno Fernandes. Asystował mu Marcus Rashford. Błąd obrony gości. Po zagraniu Rashforda Le Normand i Zubeldia zderzyli się, do piłki dopadł Fernandes i pokonał Remiro, który także w sytuacji był zagubiony. 0:1!

18
5
1
2
5
26'

Remiro daleko przed własnym polem karnym. Ryzykownie, ale ostatecznie skutecznie.

1
1
24'

Piłkarze Realu Sociedad starają się odgryzać graczom United. Sporo walki w meczu.

1
21'

Fred ostro potraktował rywala, sędzia nie pokazał kartki.

1
19'

Po raz kolejny Remiro na posterunku. Bramkarz Realu skutecznie interweniował po strzale Rashforda. Snajper uderzał z kilku metrów, ale trafił golkipera w nogę. To powinien być gol.

3
2
16'

W końcu mamy uderzenie, strzelał McTominay, ale wprost w bramkarza. Zawodnik United wpadł z piłką w pole karne, jednak górą golkiper.

2
1
14'

Pierwsze minuty dały nadzieje na szybkie bramki. Teraz jednak piłkarze już tak łatwo do uderzeń nie dochodzą.

1
1
11'

Atak pozycyjny United. Pełniący rolę gospodarza meczu w Turynie piłkarze Realu Sociedad bronią się.

1
8'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aaron Wan-Bissaka.

1
1
6'

Pierwsze minuty za nami. Zespoły pokazują, że nie zamierzają bronić bramki i potyczka może być ciekawa.

1
3
1
3'

Błyskawiczna odpowiedź Hiszpanów. Musiał się wykazać Henderson, który udanie interweniował po próbie Ishaka.

2
1
1
2'

Przed szansą goście. Strzał Rashforda, bramkarz jednak na posterunku!

1
1
1
1
18:03

Mecz poprowadzi Sandro Schaerer (Szwajcaria).