Real Sociedad
89' Robin Le Normand
Manchester United
8' Aaron Wan-Bissaka 27' Bruno Fernandes 57' Bruno Fernandes 65' Marcus Rashford 90' Daniel James
0:4
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Real Sociedad znokautowany przez Manchester United. Sprawa awansu raczej już jest jasna.

Zagranie do Portu, ten jednak na spalonym.

Końcowe fragmenty meczu. Gospodarze mają już wszystkiego dość.

Sędzia doliczył 5 minut.

Gol! Strzelił Daniel James. Indywidualna akcja Jamesa, Remiro bez szans i w rywalizacji już wszystko jasne. 0:4!

Żółtą kartkę otrzymał Robin Le Normand.

Spokojna końcówka spotkania, niewiele się dzieje.

Real Sociedad. Schodzi: Mikel Oyarzabal. Wchodzi: Jon Bautista.

United. Schodzi: Bruno Fernandes. Wchodzi: Juan Mata.

United. Schodzi: Mason Greenwood. Wchodzi: Amad Diallo.

Kolejna akcja gości. Strzelał Greenwood, piłka minęła bramkę Realu Sociedad.

Indywidualną akcję przeprowadził James, strzał zdołał jednak obronić bramkarz gospodarzy.

Real Sociedad. Schodzi: Alexander Isak. Wchodzi: Ander Barrenetxea.

Real Sociedad. Schodzi: Adnan Januzaj. Wchodzi: Portu.

Cały czas więcej z gry mają goście. Piłkarze Realu Sociedad na kolanach i nie zamierzają się podnosić.

Real Sociedad. Schodzi: Joseba Zaldua. Wchodzi: Andoni Gorosabel.

Real Sociedad. Schodzi: Asier Illarramendi. Wchodzi: Ander Guevara.

Minuty płyną, goście nie pozwalają Realowi na zbyt wiele. To United bliżej kolejnych goli.

Przed szansą Maguire, ale defensor gości faulował i sędzia przerwał akcję.

United. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Anthony Martial.

VAR potwierdził wszystko, Greenwood był na spalonym i wciąż 0:3.

Piłka po raz kolejny w bramce Realu, ale trafienie nie zostało uznane.

Gospodarze muszą ratować honor i jakiekolwiek nadzieje przed rewanżem.

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Fred. Fred do Rashforda, który nie pozwolił sobie odebrać piłki i uderzył precyzyjnie do siatki na 3:0!

Starają się coś zdziałać gospodarze, jednak rywale są bardzo dobrze dysponowani.

Seria uderzeń graczy Realu Sociedad, jednak piłkarze United próby blokują.

United. Schodzi: Scott McTominay. Wchodzi: Nemanja Matić.

Gol! Strzelił Bruno Fernandes. Asystował mu Daniel James. A jednak spalonego nie było. United prowadzi 2:0! Jak wyglądała akcja? Rashford do Jamesa, ten natychmiast do Fernandesa, który z pola karnego uderzył obok wychodzącego z bramki golkipera.

Trwają analizy VAR. 0:1, a może już jednak 0:2.

Bruno Fernandes po raz drugi w meczu umieścił piłkę w bramce. Sędzia jednak zasygnalizował spalonego.

Bruno Fernandes dośrodkował z rzutu wolnego, do piłki doszedł Eric Bailly, ale w bramkę nie trafił.

Spokojniejsze ostatnie minuty. Bez okazji bramkowych, ale zapewne takowe się pojawią.

Gospodarze po przerwie odważnie ruszyli, ale piłkarze United w miarę szybko opanowali sytuację.

Uderzył Le Normand. Henderson był czujny i strzał z woleja obronił.

Zagranie do Isaka, ten jednak złapany na spalonym.

Pierwsza po zmianie stron próba Realu. Dośrodkował w pole karne Mikel Oyarzabal, jednak niewiele dobrego z tego wyszło.

Wracamy do spotkania po przerwie!

Przerwa. Jak na razie Manchester United prowadzi w Turynie z Realem Sociedad 1:0.

Korner dla gości, ale po dośrodkowaniu zagrożenia pod bramką gospodarzy nie było.

Minuty płyną, goście grają swoje nie dopuszczając rywala do okazji bramkowych.

Groźnie pod bramką gości. Strzelał Zubeldia, ale został zablokowany. Dobrze w defensywie zachował się Maguire.

Cały czas więcej z gry mają gospodarze, jednak to goście prowadzą.

Starają się atakować gospodarze. Akcje Realu nakręca Januzaj.

Gracze United swoje zrobili, teraz czekają na to, co zrobi rywal. A ten jak na razie niewiele może.

Gol! Strzelił Bruno Fernandes. Asystował mu Marcus Rashford. Błąd obrony gości. Po zagraniu Rashforda Le Normand i Zubeldia zderzyli się, do piłki dopadł Fernandes i pokonał Remiro, który także w sytuacji był zagubiony. 0:1!

Remiro daleko przed własnym polem karnym. Ryzykownie, ale ostatecznie skutecznie.

Piłkarze Realu Sociedad starają się odgryzać graczom United. Sporo walki w meczu.

Fred ostro potraktował rywala, sędzia nie pokazał kartki.

Po raz kolejny Remiro na posterunku. Bramkarz Realu skutecznie interweniował po strzale Rashforda. Snajper uderzał z kilku metrów, ale trafił golkipera w nogę. To powinien być gol.

W końcu mamy uderzenie, strzelał McTominay, ale wprost w bramkarza. Zawodnik United wpadł z piłką w pole karne, jednak górą golkiper.

Pierwsze minuty dały nadzieje na szybkie bramki. Teraz jednak piłkarze już tak łatwo do uderzeń nie dochodzą.

Atak pozycyjny United. Pełniący rolę gospodarza meczu w Turynie piłkarze Realu Sociedad bronią się.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aaron Wan-Bissaka.

Pierwsze minuty za nami. Zespoły pokazują, że nie zamierzają bronić bramki i potyczka może być ciekawa.

Błyskawiczna odpowiedź Hiszpanów. Musiał się wykazać Henderson, który udanie interweniował po próbie Ishaka.

Przed szansą goście. Strzał Rashforda, bramkarz jednak na posterunku!

Początek meczu!

Mecz poprowadzi Sandro Schaerer (Szwajcaria).

Kto wygra mecz?

Pierwszy mecz 1/16 finału Ligi Europy. Real Sociedad podejmuje Manchester United.