Ajax Amsterdam. Schodzi: Antony. Wchodzi: Oussama Idrissi.

1
89'

AS Roma. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Carles Perez.

87'

Gol! Strzelił Roger Ibanez. A jednak Roma! Źle wybijał piłkę Davy Klaassen, dopadł do niej Ibanez i pięknym strzałem pokonał bramkarza. 1:2!

4
86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lisandro Martinez.

Lisandro Martinez #21
3
2
83'

Ajax szuka zwycięskiej bramki. Gospodarze w ataku, Roma skupiona na własnej połowie.

3
2
1
1
3
80'

Po dograniu z rogu uderzał Martinez, ale bardzo niecelnie.

2
1
79'

Kolejna próba w meczu Antonego, Lopez piłkę zdołał odbić.

2
79'

Ajax Amsterdam. Schodzi: Devyne Rensch. Wchodzi: Sean Klaiber.

Sean Klaiber #5
Devyne Rensch #15
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Bruno Peres.

76'

AS Roma. Schodzi: Jordan Veretout. Wchodzi: Gonzalo Villar.

Gonzalo Villar #14
1
76'

AS Roma. Schodzi: Edin Dzeko. Wchodzi: Borja Mayoral.

75'

Nicolas Tagliafico ostro potraktował rywala, ale nie otrzymał nawet żółtej kartki.

2
1
73'

Zagranie do Tadicia, ten jednak nie potrafił pokonać bramkarza gości.

1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Devyne Rensch.

1
1
69'

Ponownie pokazał się Brobbey. Podawał Tadić, a strzał rezerwowego obronił Lopez.

2
1
1
1
1
68'

Do uderzenia doszedł Brian Brobbey, niepewnie w bramce Lopez, ale efektem tylko rzut rożny.

2
1
1
1
1
66'

Wciąż żadna z drużyn nie zamierza się bronić. Więcej z gry ma Ajax, ale okazji na ponowne wyjście na prowadzenie nie potrafi sobie stworzyć.

1
2
2
1
1
64'
1
1
1
1
1
60'

Dwa kwadranse do końca. Ajax miał rywala na widelcu, ale teraz w lepszej sytuacji jest Roma.

1
59'

Tadić na spalonym, po chwili po drugiej stronie boiska w takiej samej sytuacji znalazł się Dzeko.

1
1
1
1
1
57'

Gol! Strzelił Lorenzo Pellegrini. Mogło być 2:0, a jest remis! Z rzutu wolnego uderzył Pellegrini, źle interweniował bramkarz i gol.

10
11
2
3
4
55'

Przed szansą Roma, strzelał Dzeko, ale w bramkę nie trafił.

1
1
1
2
1
53'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Dusan Tadić! Uderzenie Tadicia zdołał odbić bramkarz! Napastnik liczył na to, że Lopes rzuci się w jedną ze stron przymierzył w środek, gdzie został golkiper. Wciąż tylko 1:0.