Z dystansu strzelał James... minimalnie obok słupka.

5
5
4
90+3'

Spokojnie grają w końcówce gospodarze. Druga połowa była w ich wykonaniu rewelacyjna. Real był bezradny.

11
6
3
1
2
90+2'

Dośrodkowanie Kroosa w pole karne, ale była tam zdecydowana przewaga zawodników w niebieskich strojach. Pewnie łapie piłkę Mendy.

7
6
7
4
5
90'

Spotkanie potrwa o minimum cztery minuty dłużej.

3
90'

Żółtą kartkę otrzymał Fede Valverde.

11
7
1
2
4
89'

Real Madryt. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Mariano Diaz.

7
8
3
4
4
88'

Chelsea FC. Schodzi: Mason Mount. Wchodzi: Hakim Ziyech.

8
5
1
4
5
88'
88'

Żółtą kartkę otrzymał Mason Mount.

2
2
4
3
8
87'

Chelsea prowadzi różnicą dwóch bramek, jest już w zasadzie pewna gry w finale, ale nie ma w jej szeregach elementu rozluźnienia. Przed momentem na środku boiska aż trzech zawodników w niebieskich koszulkach agresywnie atakowało Hazarda.

15
9
3
6
5
85'

Gol! Strzelił Mason Mount. Asystował mu Christian Pulisić.

Chyba jest już po wszystkim. Strata Realu na własnej połowie, Kante zagrał do Pulisicia, ten długo zwlekał z decyzją, ale wreszcie wystawił piłkę do Mounta, który z bliska podwyższył prowadzenie gospodarzy.

139
59
12
11
19
84'

Wreszcie przyspieszyli przyjezdni, jednak w końcowej fazie akcji zawiodło dośrodkowanie Nacho i grę od własnej bramki wznowi Mendy.

7
4
4
5
4
83'

Dośrodkowanie Nacho, ale Rudiger wygrał pojedynek powietrzny z Militao.

2
3
3
2
7
81'

Gospodarze jednak groźnie kontratakują. Kante zagrał do Pulisicia, ale ten nieczysto trafił w piłkę z ostrego kąta i oddał niecelny strzał.

6
3
4
2
3
80'

Chelsea broni się całym zespołem na własnej połowie i Real ma olbrzymie problemy, by wykreować jakąkolwiek sytuację.

8
4
3
3
6
77'

Nieprawdopodobne, jakich sytuacji nie wykorzystują gospodarze. Pulisić urwał się z prawej strony Ramosowi, zagrał płasko wzdłuż pola karnego, ale żaden z partnerów nie zdołał trącić piłki i skierować jej do bramki.

7
11
5
9
10
76'

Real Madryt. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Rodrygo Goes.

6
5
5
9
5
73'

Wyborne dośrodkowanie Mounta z rzutu rożnego, po którym minimalnie spudłował Thiago Silva!

5
6
5
6
6
73'

Pulisić z kolejnym rajdem prawą flanką. Amerykanin wywalczył rzut rożny.

5
5
6
6
12
72'

6
71'

Akcja Pulisicia, łatwo minięty Casemiro, ale piłkę po dośrodkowaniu pewnie łapie Courtois.

4
2
2
4
2
69'

Chelsea umiejętnie zarządza tym meczem. Gospodarze wiedzą kiedy zwolnić, kiedy przyspieszyć, kiedy ruszyć do pressingu. Real jest zmuszony do dłuższych podań w stronę Benzemy, co nie przynosi żadnych efektów.

9
10
3
11
5
67'
66'

Co za kontratak w wykonaniu Chelsea! Rozprowadził wszystko Werner, wreszcie podał na lewą stronę do Kante, ale ten nie był w stanie pokonać Courtois. Ofiarnym wślizgiem uratował całą sytuację Valverde.

7
3
4
8
6
65'

Seria stałych fragmentów gry dla Realu. Przycisnęli goście.

6
2
3
1
9
64'

Strzał Hazarda z ostrego kąta, ale nie dał się zaskoczyć przy bliższym słupku Mendy!

5
1
1
1
4
63'
62'
62'

4
61'

Vinicius po raz pierwszy dziś ograł Chilwella na prawej stronie, ale dośrodkował niedokładnie.

4
4
1
1
1
59'

Courtois kolejny raz ratuje Real! Znakomite długie podanie w kierunku Havertza, ten znalazł się w sytuacji sam na sam z Belgiem, ale nie dał rady go pokonać!

5
3
4
5
5
58'

Centra Casemiro w pole karne, ale pewnie na przedpolu spisał się Mendy.

6
3
2
3
5
58'

Znakomite podanie Kroosa w kierunku Casemiro, ale świetną interwencją popisał się Rudiger.

2
1
3
2
3
57'

Chelsea wydaje się mieć ten mecz pod kontrolą. Real nie jest w stanie zagrozić bramce gospodarzy.

5
3
1
3
7
54'

Militao uderzony w twarz Chilwella, ale sędzia uznał, że było to przypadkowe zagranie i nie pokazał kartki obrońcy Chelsea.

3
1
6
2
6
53'

A tymczasem po kolejnej dziś ładnej akcji Chelsea w doskonałej sytuacji znalazł się Mount, ale uderzył nad poprzeczką! To mogło, a nawet powinno być 2:0.

3
5
6
3
5
53'

Trener Zinedine Zidane widzi, że coś nie gra w dzisiejszym meczu. Na rozgrzewkę ruszyli więc Fede Valverde i Marco Asensio.

7
3
2
2
2
52'

Po dośrodkowaniu Chilwella z rzutu wolnego nad poprzeczką główkował Thiago Silva.

2
2
2
2
2
51'

Nie jest to dobry mecz Viniciusa. Sam łatwo traci piłki, a poza tym non stop fauluje. Z minuty na minutę Brazylijczyk wydaje się być coraz bardziej poirytowany.

1
2
1
4
3
49'

Real w posiadaniu piłki, ale tylko na własnej połowie. Gdy trzeba przekroczyć linię środkową... pojawiają się problemy. Chelsea momentalnie doskakuje.

6
2
5
4
2
47'

Poprzeczka ratuje Real po strzale głową Havertza! A kapitalnym dośrodkowaniem z prawego skrzydła popisał się Azpilicueta.

10
4
5
7
7
46'

Początek drugiej połowy. Obie drużyny bez zmian w składzie.

2
45'

I jeszcze jedna kontra gospodarzy, ale Ramos powstrzymał Havertza w polu karnym. Gospodarze mają jednak rzut rożny.

5
2
1
4
5
43'

Kolejna strata Realu, Mount dynamicznie wbiegł w pole karne, ale w ostatniej chwili został zablokowany. Z dobitką nie zdążył natomiast Werner.

9
2
2
6
2
42'

Militao chciał dłuższym podaniem uruchomić na skrzydle Viniciusa, ale zagrał niedokładnie. Real łapie się wszystkich środków, by jak najszybciej przetransportować piłkę na połowę rywala.

3
3
1
3
6
40'

Cierpliwie gra Chelsea, co irytuje piłkarzy z Madrytu, którzy uciekają się do niepotrzebnych fauli.

7
3
1
2
5
39'

Strata Realu, Chelsea mogła wyjść z kontratakiem, ale popsuł to Werner. Po chwili Modrić efektownym zagraniem ominął pressing Chelsea.

5
1
1
3
3
39'

Żółtą kartkę otrzymał Andreas Christensen. Tym razem bardzo ostro zaatakowany został Mendy.

6
1
2
3
2
36'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos. Za... odepchnięcie Azpilicuety w polu karnym Chelsea. Niepotrzebne zachowanie Hiszpana.

Real Madryt
14
9
5
5
9
35'

To powinno być wyrównanie! Znakomite dośrodkowanie Modricia z lewej strony, urwał się w polu karnym Benzema, ale po raz kolejny jego strzał efektownie obronił Mendy!

6
6
4
5
3
34'

Chelsea spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie, jakby zapraszając rywali do podejścia nieco wyżej.

6
3
1
1
2
33'

Bardzo nieudane dośrodkowanie Militao. Stojący w polu karnym Benzema jedynie machnął ręką.

3
5
1
4
3
31'

Real chciałby natychmiast odpowiedzieć, ale gospodarze bronią wręcz perfekcyjnie i przerywają większość akcji.

7
3
1
1
2
29'

W kontekście dwumeczu ten gol niewiele jednak zmienia. Jedna bramka gości i będziemy mieć dogrywkę.

7
5
2
6
15
28'

Gol! Strzelił Timo Werner.

Piękna akcja gospodarzy! Havertz przelobował Courtois, ale po jego uderzeniu piłka trafiła w poprzeczkę. Na szczęście ekipy z Londynu futbolówka odbiła się tak, że stojący tuż przed bramką Werner musiał tylko dopełnić formalności.

170
64
13
15
39
26'

Ależ teraz pograli goście! Benzema strzelał z osiemnastu metrów, ale kapitalną interwencją popisał się Mendy!

17
8
3
4
6
25'

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Akcje rzadko przenoszą się w okolice jednego lub drugiego pola karnego.

3
3
3
6
10
23'

Benzema upadł w polu karnym po kontakcie z Azpilicuetą, ale wydaje się, że nie ma mowy o przewinieniu.

8
8
6
4
9
22'

Modrić przedzierał się prawą stroną, wreszcie pokusił się o dośrodkowanie, ale w polu karnym nie było żadnego z partnerów. Chelsea wybija piłkę.

4
3
2
4
6
20'

Bardzo mało miejsca mają piłkarze w tym meczu. W zasadzie każde przyjęcie piłki skutkuje stratą. Trzeba grać na jeden kontakt, by cokolwiek wskórać.

3
2
3
5
3
18'

Piłka w siatce Realu po strzale Wernera, ale Niemiec był na pozycji spalonej w momencie podania. Bramka nie będzie uznana!

21
4
8
13
24
17'

Kopia sytuacji sprzed paru minut, ale tym razem strzelał z dystansu Modrić, a nie Kroos. Efekt był jednak taki sam - uderzenie w środek bramki.

2
4
2
4
8
16'

Kwadrans gry za nami. Intensywne piętnaście minut w Londynie, choć sytuacji podbramkowych, jak na razie, brakuje.

1
1
4
3
6
14'

Żółtą kartkę otrzymał Jorginho. Kolejny raz faulowany był Hazard.

Chelsea FC
8
3
3
6
7
14'

Dośrodkowanie Chilwella na dalszy słupek, ale oddalają zagrożenie goście.

3
1
2
2
7
13'

Po faulu Casemiro Chelsea będzie mieć rzut wolny z bocznego sektora. Niezła okazja dla gospodarzy.

4
1
1
3
1
12'

W odpowiedzi potężnie huknął z jeszcze dalszej odległości Rudiger, ale świetnie w bramce Realu spisał się Courtois.

1
1
1
1
1
11'

Pierwszy celny strzał Realu w tym meczu, ale bez problemów interweniował Mendy. Kroos miał sporo miejsca trzydzieści metrów od bramki, jednak uderzył zbyt lekko, by zaskoczyć bramkarza Chelsea.

3
4
2
1
2
8'

Po stracie Viniciusa przed własnym polem karnym z akcją ruszył Werner, ale znakomicie w defensywie zachował się Ramos, nie pozwalając absolutnie na nic napastnikowi Chelsea.

6
2
1
2
5
7'

Hiszpan się pozbierał i gra została wznowiona.

5
2
1
2
2
7'

Ależ teraz krzyknął Nacho. Bardzo ostro potraktował go Havertz.

4
1
1
2
4
6'

Real w posiadaniu piłki, ale na razie niewiele z tego wynika. Gospodarze dobrze się bronią.

3
1
1
2
4
4'

Kante bezpardonowo faulował Kroosa przy linii bocznej. Nie ma odpuszczania. Piłkarze obu drużyn doskonale zdają sobie sprawę o co toczy się gra.

4
3
3
2
5
3'

Chelsea przejęła piłkę, ale nie rzuca wszystkich sił do przodu. Gospodarze umiejętnie czekają. Oni wiedzą, że nie muszą dziś strzelić gola. Do awansu do finału wystarcza im bezbramkowy remis.

4
3
1
1
5
1'

Od razu bardzo wysoki i agresywny pressing zespołu Chelsea.

9
5
6
3
6
19:58

Real zagra dziś na biało, Chelsea oczywiście w niebieskich strojach.