Z dośrodkowania Żyry wyszedł strzał. Gliwa wybił piłkę na rzut rożny.

Nikt nie kwapi się do ataku. Remis wyraźnie satysfakcjonuje obydwa zespoły.

1
2
1
86'

Śpiewak uderzył z woleja z okolic narożnika pola bramkowego. Trafił w boczną siatkę.

2
2
1
2
85'
85'

Bruk-Bet Termalica. Schodzi: Ernest Terpiłowski. Wchodzi: Kacper Śpiewak.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Ernest Terpiłowski #24
1
2
82'

Do dogrania Budzińskiego doszedł Matras. Strzał głową minął słupek o metr.

1
2
2
80'

Stal długo rozgrywa piłkę, punkt zadowala mielczan. Niecieczan również?

2
1
2
1
2
78'

Akcja przerwana, zawodnik gospodarzy został złapany na spalonym.

1
2
1
76'

Bruk-Bet Termalica. Schodzi: Muris Mesanović. Wchodzi: Patryk Czarnowski.

Muris Mesanović #11
2
75'

Stal. Schodzi: Maksymilian Sitek. Wchodzi: Mateusz Wyjadłowski.

75'

Do uderzenia doszedł Stefanik, ale daleko od bramki.

1
2
1
1
74'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Flis.

Stal Mielec
3
1
1
5
72'
70'

Gliwa po raz kolejny podał piłkę rywalowi, tym razem jednak niecieczanie z prezentu nie skorzystali.

2
1
1
69'

Radwański dośrodkował z rzutu wolnego, strzał głową Mesanovicia minął bramkę.

2
1
1
66'

Stal. Schodzi: Aleksandar Kolew. Wchodzi: Marcin Budziński.

63'

Wieje nudą z boiska. Słonie biją głową w mur, Stal nie kwapi się do ofensywy.

1
1
60'

Dwa kwadranse do końca. Uwidoczniła się przewaga gospodarzy, jednak niewiele z niej wynika.

1
1
komentarz

1
56'

Brakuje okazji bramkowych. Zespoły szukają swoich szans, ale brakuje im dokładności.

2
2
53'

Wracamy do tego, co było w 1. połowie. Akcja za akcję, ale niewiele uderzeń. Coś jednak czujemy, że to się zmieni.

2
1
50'

Gospodarze po stracie gola w małym szoku. To Stal dominuje.

3
2
3
3
48'

Gol! Strzelił Grzegorz Tomasiewicz. Strzał w lewy róg, bramkarz w prawy. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. 1:1!

6
6
1
3
5
47'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Wasielewski.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2
1
2
46'

Rzut karny dla Stali! Strzał Getingera ręką zatrzymał Wasielewski. Sędzia nie miał wątpliwości.

3
2
1
2
46'

2
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
1
2
2
44'

Stal jeszcze przed przerwą chce coś zdziałać, ale do pola karnego niecieczan dość daleko.

1
1
41'

Gol! Strzelił Ernest Terpiłowski. Asystował mu Adam Radwański. Wysoki pressing gospodarzy. Błąd popełnił Gliwa, zagrał do Radwańskiego, a ten momentalne podał do Terpiłowskiego. Młodzieżowiec strzałem zewnętrzną częścią stopy pokonał bramkarza Stali. 1:0!

10
5
3
1
4
39'

Trochę chaosu w końcówce 1. połowy. Goli w tej odsłonie raczej się nie doczekamy.

1
2
1
36'

Anemiczna próba Maka, Loska z interwencją problemów nie miał.

1
1
1
1
5
33'

Wciąż czekamy na pierwszego gola w meczu. Brakuje w ostatnich minutach spięć i celnych uderzeń.

1
1
31'

Krystian Getinger zagrywał do Maka, ale niewiele z tego wyszło. Piłka w rękach Loski.

1
29'

Żółtą kartkę za ostre wejście w rywala otrzymał Muris Mesanović.

1
1
28'

Wyrównane spotkanie, w ostatnich minutach korzystniej prezentuje się Bruk-Bet. Gospodarze starają się wykorzystać niepewną grę stoperów Stali.

1
25'

Dzieje się coraz więcej. Tym razem mocno, ale ponad bramką uderzył Mesanović.

2
1
24'

Kontra niecieczan, ale źle piłkę rozegrał Hlousek. Czech podawał do partnera, który był na spalonym. A gospodarze wyszli dwójką na bramkarza!

1
2
24'

Krystian Getinger dogrywał z rzutu wolnego, Loska wybił piłkę.

1
22'

Sitek sieje sporo zamieszania w obronie Słoni. Przed momentem wyłożył piłkę partnerowi, ale ten został zablokowany.

1
1
22'

Obserwujemy coraz więcej ciekawych zagrań, piłkarze wrzucają na luz.

1
1
1
19'

Mesanović sam na sam z Gliwą, strzał z ostrego kąta odbił Gliwa!

2
2
1
1
3
17'

Wasielewski już był w polu karnym Stali, ale dogranie w ostatnim momencie zablokował obrońca.

2
1
2
1
2
14'

Teraz to gospodarze przy piłce, ale za bardzo nie wiedzą, co z nią zrobić.

1
1
11'

Wlazło uderzył z woleja sprzed pola karnego, metr obok słupka.

1
1
9'

Loska uratował gospodarzy! Sitek w polu karnym minął kilku rywali, płaski strzał zdołał odbić golkiper!

1
3
2
9'

Stara się coś zdziałać Stal. Mielczanie zepchnęli niecieczan pod ich bramkę.

1
1
2
6'

Na razie... taka Ekstraklasa jakiej nie lubimy. Kopanina. Może zespoły szukają rytmu.

2
4'

Pierwszy strzał w meczu, próba Terpiłowskiego została zablokowana.

1
1
3'

Pierwsze minuty spokojne. Klasyk powiedziałby, że trwa badanie sił.

1
1
17:54

Mecz poprowadzi Zbigniew Dobrynin (Łódź).

1
17:23

Wraca nasza PKO Ekstraklasa! Startujemy w Niecieczy. Beniaminek Bruk-Bet Termalica mierzy siły ze Stalą Mielec.