KGHM Zagłębie Lubin
22' Patryk Szysz 55' Sasa Zivec 85' Patryk Szysz
Górnik Łęczna
33' Przemysław Banaszak 46' Serhij Krykun 51' Janusz Gol
3:1

Koniec meczu. KGHM Zagłębie Lubin ograło Górnika Łęczna 3:1!

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

Gol! Strzelił Patryk Szysz. Asystował mu Łukasz Poręba.

KGHM Zagłębie Lubin prowadzi już 3:1! Patryk Szysz otrzymał podanie z głębi pola, popędził z piłką w kierunku bramki Górnika Łęczna i trafił z około 16 metrów.

Przyjezdni wymieniają kolejne podania w okolicy linii środkowej boiska.

Lubinianie cofnęli się i czyhają na okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

Lepszy fragment gry łęcznian, którzy walczą o doprowadzenie do wyrównania.

Sergiej Krykun celnie główkował po dośrodkowaniu z prawej flanki. Jednakże piłkę pewnie złapał Dominik Hładun.

Zagłębie bez pośpiechu buduje swój atak pozycyjny.

Faulowany był Bartłomiej Kalinkowski i sędzia odgwizdał rzut wolny dla przyjezdnych.

Szarżował Sasa Zivec, ale ostatecznie stracił piłkę o grę od własnej bramki rozpocznie Maciej Gostomski.

Gol! Strzelił Sasa Zivec.

KGHM Zagłębie Lubin wygrywa 2:1! Przepięknie z narożnika pola karnego w samo "okienko" przymierzył Sasa Zivec.

Nieudana akcja drużyny z Łęcznej i piłkę bez problemów opanował Dominik Hładun.

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Janusz Gol.

Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?

Nieźle przymierzył Patryk Szysz, ale pewnie piłkę złapał Maciej Gostomski.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergiej Krykun.

Początek drugiej odsłony spotkania w Lubinie.

Koniec pierwszej połowy meczu, po której KGHM Zagłębie Lubin remisuje z Górnikiem Łęczna 1:1.

Sędzia doliczył 1 minutę.

Erik Daniel był nieprzepisowo powstrzymywany na połowie gości.

Kryspin Szcześniak wybił piłkę poza linię końcową boiska i będzie korner dla gospodarzy.

Lubinianie atakowali lewą flanką, jednakże bezskutecznie.

Łęcznianie złapali wiatr w żagle i szukają swojego drugiego trafienia w tym meczu.

Gol! Strzelił Przemysław Banaszak. Asystował mu Michał Mak.

Górnik Łęczna doprowadził do remisu 1:1! Leandro wykonywał rzut rożny. Michał Mak zgrał piłkę do Przemysława Banaszaka, a ten głową skierował futbolówkę do siatki.

Janusz Gol przegrał walkę o futbolówkę i będzie rzut z autu dla Miedziowych.

Lorenco Simić ucierpiał w starciu z rywalem i potrzebował pomocy medycznej.

Lorenco Simić przestrzelił z kilku metrów po dośrodkowaniu Filipa Starzyńskiego z rzutu rożnego.

Bartosz Śpiączka znakomicie zagrał w...defensywie i przerwał groźny atak miejscowej ekipy.

Czy w pierwszej połowie meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?

Gol! Strzelił Patryk Szysz. Asystował mu Erik Daniel.

KGHM Zagłębie Lubin wyszło na prowadzenie 1:0! Patryk Szysz zszedł na lewą nogę i huknął z dystansu nie do obrony. Bardzo ładne trafienie wychowanka Górnika Łęczna, który nie cieszył się po tej bramce.

Górnik przebudził się po niemrawym początku i zaczyna coraz odważniej atakować.

Minimalnie niecelnie po dośrodkowaniu Leandro z rzutu wolnego główkował Tomasz Midzierski.

Jewgienij Baszkirow znalazł się na pozycji spalonej.

Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?

Wysoki pressing przyjezdnych, którzy byli bliscy przejęcia piłki pod polem karnym Zagłębia.

Posiadanie piłki:

KGHM Zagłębie Lubin - 69 proc.

Górnik Łęczna - 31 proc.

Miedziowi spokojnie wymieniają kolejne podania w środkowej strefie boiska.

Nieudanie z lewego skrzydła dośrodkowywał Erik Daniel i piłkę spokojnie złapał Maciej Gostomski.

Ian Soler został sfaulowany i będzie rzut wolny dla gospodarzy.

Zestawienie KGHM-u Zagłębia Lubin:

Skład Górnika Łęczna:

Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna?

Potyczkę poprowadzi sędzia Sebastian Krasny.

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 2. kolejki PKO Ekstraklasy KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna. Początek piątkowego starcia zaplanowano na godzinę 18:00.