4
2
3
90+1'

Radecki do Rondona. Jego strzał w polu karnym Śląska przyblokował Wojciech Golla i piłkę pewnie złapał Michał Szromnik.

3
1
1
2
2
90'

Doliczone cztery minuty.

3
2
1
1
3
89'

Po efektownej, indywidualnej akcji z dystansu niecelnie strzelał Miłosz Kozak.

1
2
1
1
88'

W odpowiedzi w polu karnym Radomiaka na uderzenie zdecydował się Robert Pich. To lekkie uderzenie pewnie obronił Filip Majchrowicz.

1
2
1
1
2
87'

Dobra akcja Radomiaka, po której w polu karnym Śląska niecelnie strzelał Mateusz Radecki.

3
1
3
1
85'

Radomiak rozgrywa piłkę w okolicy linii środowej boiska.

2
3
1
1
2
82'
81'
3
2
4
2
1
79'

Filip Majchrowicz! Bramkarz znów uratował Radomiaka Radom! W sytuacji sam na sam z Caye Quintana lepszy zawodnik gospodarzy.

1
1
6
6
77'

Filipe Nascimento strzelał z rzutu wolnego. Piłka trafiła w mur.

6
7
2
2
1
76'

Radomiak będzie miał rzut wolny. Do bramki Śląska około 20 metrów.

1
75'

Znów znakomicie interweniował Filip Majchrowicz, który zatrzymał Caye Quintane.

2
2
5
74'
74'
73'

Z rzutu wolnego nad bramką Radomiaka strzelał Krzysztof Mączyński.

1
1
3
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Filipe Nascimento.

1
1
2
1
71'

Co za okazja dla Śląska! Bartłomiej Pawłowski w polu karnym Radomiaka już minął bramkarza, lecz zwlekał z oddaniem strzału i ostatecznie Filip Majchrowicz zabrał mu piłkę.

2
3
1
1
3
69'

Łukasz Bejger wrócił jednak na boisko.

4
2
1
1
67'

Gra wznowiona. Wszystko wskazuje na to, że w zespole Śląska potrzebna będzie zmiana, a boisko opuści mający problemy zdrowotne Łukasz Bejger.

1
1
1
5
66'
66'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje piłkarz Śląska.

1
1
3
64'
63'

Victor Garcia dryblował w polu karnym Radomiaka, wyłożył piłkę Mączyńskiemu. Strzał pomocnika Śląska znakomicie obronił Filip Majchrowicz.

3
2
60'

Leandro wywalczył piłkę, ruszył na bramkę WKS-u i zdecydował się na uderzenie z 15 metrów. Strzał był jednak niecelny. To była dobra okazja Radomiaka.

1
3
1
1
60'

W odpowiedzi z dystansu minimalnie niecelnie uderzył Krzysztof Mączyński.

3
3
3
1
59'

Z ponad 20 metrów strzelał Miłosz Kozak. Michał Szromnik odbił piłkę. Po chwili strzelał jeszcze Angielski, lecz to uderzenie zostało zablokowane.

1
3
1
1
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
1
1
55'

Petr Schwarz strzelał w polu karnym gospodarzy. Piłka trafiła w boczną siatkę.

1
1
2
komentarz

54'

Victor Garcia dośrodkował w pole karne Radomiaka. Piłka wyleciała poza boisko.

2
2
1
51'

Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

1
1
1
1
47'

Bardzo mocny, ale i niecelny strzał w polu karnym Śląska oddał Leandro.

1
3
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
45'

Doliczona jedna minuta.

2
3
1
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Meik Karwot.

Radomiak Radom
2
2
1
2
43'

Zanosiło się na groźną akcję Radomiaka. Zbyt mocne jednak dośrodkowanie przed bramkę Śląska.

1
1
1
42'

Gramy dalej.

1
2
1
41'

Pomocy medycznej potrzebuje teraz jeden z zawodników Radomiaka.

1
1
1
3
40'

Bardzo mocny strzał z dystansu oddał Damian Jakubik. Michał Szromnik nie dał się zaskoczyć.

1
1
39'

Nieco więcej gry w środkowej strefie boiska. Teraz chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży jeden z zawodników WKS-u.

3
36'

Śląsk rozgrywa piłkę na połowie Radomiaka.

6
1
3
33'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartłomiej Pawłowski.

5
2
1
1
17:00

3
32'

Z rzutu wolnego strzelał Bartłomiej Pawłowski. Piłka trafiła w mur.

2
1
2
29'

Gol! Strzelił Leandro Rossi Pereira.

Kapitalna bramka! Leandro wbiegł w pole karne i z ostrego kąta oddał piękne uderzenie po długim słupku! Fantastyczny gol zawodnika Radomiaka! Mamy remis 1:1!

29
17
3
7
19
27'

Z rzutu wolnego niecelnie strzelał Filipe Nascimento.

1
2
1
7
26'

Będzie rzut wolny dla Radomiaka. Dobra okazja na strzał na bramkę Śląska.

4
1
1
2
6
26'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Bejger.

6
3
3
3
2
22'

Gol! Strzelił Erik Exposito. Asystował mu Mateusz Praszelik.

1:0 prowadzi Śląsk! Po podaniu z głębi pola Erik Exposito minął bramkarza, który wyszedł z bramki i skierował piłkę do pustej bramki. Obrońcy Radomiaka nie zdołali już wybić futbolówki.

35
21
4
4
13
21'

Spore zamieszanie przed bramką Śląska. Wrocławianie zdołali się jednak wyratować. Nie ma gola, gramy dalej.

5
3
3
3
19'

Po dośrodkowaniu Pawłowskiego z kilku metrów niecelnie strzelał Erik Exposito.

1
2
3
2
16'

Victor Garcia szukał dośrodkowania przed bramkę Radomiaka. Dobrze spisała się defensywa gospodarzy.

2
1
1
12'

Gra przeniosła się już na połowę WKS-u. Ciekawy początek spotkania w Radomiu.

3
1
1
4
11'

Teraz groźnie zaatakowali wrocławianie, którzy szukają dogrania przed bramkę Radomiaka.

5
5
2
1
9'

Luis Machado po chwili oddał jeszcze jedno uderzenie. Tym razem minimalnie niecelne.

2
2
2
8'

Poprzeczka! Świetny strzał z dystansu oddał Luis Machado! Poprzeczka uratowała Śląsk przed stratą gola!

2
2
1
1
3
8'

Z dobrej strony pokazał się Karol Angielski. W polu karnym Śląska oddał minimalnie niecelny strzał.

2
1
3'

Niedokładne zagranie Damiana Jakubika. Piłka poza boiskiem. Grę wznowi Śląsk.

1
1
1
3'

Karol Angielski szukał dogrania w polu karnym Śląska. Zablokował go Wojciech Golla. Rzut rożny dla gospodarzy.

1
1
1
17:00

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

1
1
17:00

Kto wygra mecz?
Spotkanie zakończy się remisem
17:00

Mecz poprowadzi Szymon Marciniak (Płock).

1
17:00

Przed nami spotkanie Radomiak Radom - Śląsk Wrocław. Początek meczu o godzinie 17:30. W tabeli PKO Ekstraklasa Radomiak ma 9 punktów, a Śląsk 13.