2
1
1
90+3'

Damian Warchoł mógł wpisać się na listę strzelców. Mikołaj Biegański pewnie złapał piłkę i krakowianie ruszają do ataku.

2
2
2
4
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Georgij Żukow.

Wisła Kraków
6
3
1
90'

Gramy jeszcze przez sześć minut!

1
4
1
7
89'
89'
87'

Wisła Płock utrzymuje się przy piłce. Piłkarze "Białej Gwiazdy" mają bardzo mało czasu.

5
3
1
85'

Michal Skvarka ustawił sobie piłkę przed polem karnym i uderzył prosto w mur. Kamiński nie spieszy się ze wznowieniem gry.

6
3
3
1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Rzeźniczak.

3
2
6
4
6
82'

Trzech obrońców Wisły Płock próbowało powstrzymać Yawa Yeboaha. Damian Zbozień ratował się faulem.

4
4
5
1
80'

Mateusz Szwoch zagrał z narożnika, piłka spadła pod nogi Damiana Warchoła, lecz jego strzał został zablokowany. Wisła Płock wciąż ma dwubramkową przewagę.

6
4
5
2
4
79'

Jorginho zaliczył dobre wejście. Skrzydłowy Wisły Płock przeprowadził rajd prawą stroną i wywalczył kolejny rzut rożny.

6
4
2
1
77'

Szybki kontratak Wisły Kraków. Konrad Gruszkowski dośrodkował z prawego skrzydła, ale bramkarz "Nafciarzy" najwyżej wyskoczył do piłki.

4
2
1
1
75'

Kwadrans do końca. Gospodarze mają wszystko pod kontrolą, Krzysztof Kamiński może odetchnąć.

3
2
1
1
73'

Wygląda na to, że Damian Zbozień potrzebuje zmiany. Tomasz Kwiatkowski przerwał grę.

5
2
2
71'

Yaw Yeboah wykorzystał błąd Jakuba Rzeźniczaka i miał dobrą pozycję do strzału. Krzysztof Kamiński odprowadził piłkę wzrokiem.

4
3
3
1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Hubert Sobol.

4
3
2
2
68'
67'

Złe wieści dla Wisły Płock. Łukasz Sekulski zgłosił kontuzję i prawdopodobnie nie dotrwa do końca meczu.

6
4
5
66'

Maciej Bartoszek da odpocząć podstawowym zawodnikom. Patryk Tuszyński i Damian Warchoł są gotowi do wejścia na boisko.

4
3
1
1
64'
61'

Mateusz Szwoch dobrze zagrał z głębi pola i okazję miał Damian Michalski. Mikołaj Biegański nie musiał interweniować po strzale obrońcy.

1
2
4
4
60'

Georgij Żukow odegrał się Łukaszowi Sekulskiemu. Zdobywca dwóch bramek nie podnosi się z boiska.

3
1
2
4
6
58'

Krótka przerwa w grze. Georgij Żukow potrzebuje pomocy klubowych lekarzy.

3
3
1
57'

5
56'

Dor Hugi podszedł do rzutu wolnego, a następnie Alan Uryga nie trafił w światło bramki.

1
53'
1
1
2
2
3
52'

Mateusz Szwoch był ustawiony przed polem karnym i uderzył z pierwszej piłki. Mikołaj Biegański miał dużo szczęścia, piłka przeleciała obok słupka.

4
3
4
50'

Mikołaj Biegański ma bardzo dużo pracy. Bramkarz Wisły Kraków dwa razy odbił piłkę po strzałach Rafała Wolskiego i Mateusza Szwocha.

1
5
1
2
48'

Gol! Strzelił Łukasz Sekulski. Asystował mu Damian Michalski.

Co za odpowiedź gospodarzy! Mateusz Szwoch dośrodkował wprost na głowę Damiana Michalskiego, a ten odegrał do Łukasza Sekulskiego. Napastnik był lepszy w pojedynku z Michalem Frydrychem i ustrzelił dublet.

19
9
4
6
11
47'

Yaw Yeboah dynamicznie wbiegł w pole karne, lecz Felicio Brown Forbes zagrał piłkę ręką. Płocczanie wznowią grę.

4
3
1
46'

1
43'

Piotr Starzyński w indywidualnej akcji. Młody piłkarz przedryblował dwóch obrońców gospodarzy, ale piłka trafiła do koszyczka Krzysztofa Kamińskiego.

5
2
1
1
42'

To był czwarty gol Łukasza Sekulskiego w bieżącym sezonie PKO Ekstraklasy. Najlepszym strzelcem Wisły Płock pozostaje Damian Warchoł (pięć bramek).

8
3
1
1
2
41'

2
39'

Gol! Strzelił Łukasz Sekulski. Asystował mu Rafał Wolski.

"Nafciarze" rozegrali rzut wolny i na lewej stronie boiska odnalazł się Rafał Wolski. Ofensywny pomocnik świetnie zagrał do Łukasza Sekulskiego, który bez trudu umieścił piłkę w siatce. Mikołaj Biegański był bezradny.

22
13
4
12
14
38'

Nie będzie rzutu karnego dla Wisły Płock.

9
5
4
4
8
37'

Alan Uryga wygrał pojedynek z Rafałem Wolskim. Sędziowie VAR przyglądają się tej sytuacji.

4
1
4
1
3
36'

Ostatnie minuty należą do Wisły Płock. Łukasz Sekulski nie opanował piłki w polu karnym, a następnie Marko Kolar niecelnie uderzył.

4
2
3
1
3
34'

Damian Zbozień ruszył do ofensywy, jednak nikt nie przeciął toru lotu piłki po jego zagraniu.

1
1
4
1
3
33'

Michal Frydrych zaatakował Rafała Wolskiego. Pomocnik Wisły Płock potrzebuje przerwy.

3
3
1
30'

Mateusz Szwoch zaskoczył obrońców Wisły Kraków. Mikołaj Biegański oddalił grę od własnej bramki.

5
1
1
2
1
29'

Podopieczni Macieja Bartoszka nie mają pomysłu na grę i czekają na kontrataki. Alan Uryga zablokował strzał Marko Kolara.

2
1
1
1
26'

Stuprocentowa sytuacja Wisły Kraków. Tym razem Yaw Yeboah zagrał do Alana Urygi i piłka przeleciała minimalnie obok słupka!

4
2
3
5
3
24'

Konrad Gruszkowski wbiegł w pole karne z prawej strony i zdecydował się na strzał. Krzysztof Kamiński złapał piłkę.

6
4
3
1
24'

Yaw Yeboah precyzyjnie dośrodkował do kolegi. Serafin Szota oddał strzał głową i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

4
2
3
2
23'

Obrońcy Wisły Płock nie oszczędzają Felicio Brown Forbesa. 30-latek zwija się z bólu.

6
5
6
2
3
22'

Rafał Wolski sprawdził czujność Mikołaja Biegańskiego. Golkiper Wisły Kraków nie popełnił błędu.

4
1
2
2
1
21'

Groźny wypad Wisły Płock, okazję miał Marko Kolar. Snajper przeszarżował i stracił piłkę w polu karnym gości.

1
2
2
1
1
19'

Brown Forbes upadł w polu karnym "Nafciarzy". Kostarykanin utyka po zderzeniu z Damianem Michalskim.

3
3
1
18'

Damian Zbozień daleko wrzucił piłkę z autu. Piłkarze walczyli w powietrzu i po chwili Mikołaj Biegański wyjaśnił sytuację.

3
1
16'

Michal Frydrych zgrał piłkę głową do Konrada Gruszkowskiego, zawodnik gości fatalnie spudłował.

3
3
1
14'

Drużyna "Białej Gwiazdy" narzuciła swój styl gry. Wisła Płock broni się przed własnym polem karnym.

2
2
2
5
4
12'

Felicio Brown Forbes przekroczył limit żółtych kartek. To oznacza, że Wisła będzie musiała sobie radzić bez podstawowego napastnika w derbach Krakowa.

2
5
2
1
10'

Żółtą kartkę otrzymał Felicio Brown Forbes.

7
4
1
3
8'

Felicio Brown Forbes zmusił Krzysztofa Kamińskiego do popełnienia błędu. Bramkarz gospodarzy szybko zrehabilitował się po uderzeniu Piotra Starzyńskiego.

4
4
6'

I kolejna dobra okazja Wisły Kraków. Matej Hanousek dośrodkował do Michala Skvarki, który nie trafił czysto w piłkę.

3
1
3
1
4'

Michal Skvarka dogrywał z rzutu wolnego, małe zamieszanie pod bramką Krzysztofa Kamińskiego, jednak Serafin Szota był na spalonym.

3
1
2
1
3'

Od samego początku Yaw Yeboah jest aktywny na połowie gospodarzy. Ghańczyk wywalczył rzut wolny przed polem karnym.

4
1
3
1
1
2'

Wisła Kraków przed szansą! Yaw Yeboah dograł do Felicio Brown Forbesa, napastnik obrócił się z piłką i niecelnie uderzył. Mało brakowało.

1
4
1
12:14

W sezonie 2021/22 drużyna Macieja Bartoszka jeszcze nie przegrała na stadionie w Płocku. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej w meczach wyjazdowych.

1
1
Która drużyna zdobędzie komplet punktów?
Wisła Płock
Będzie remis
2
1
1
12:14

Głównym rozjemcą będzie Tomasz Kwiatkowski z Warszawy.

1
1
1
12:14

Tak wygląda skład Wisły Kraków. Od początku zagra Alan Uryga, który do niedawna był piłkarzem "Nafciarzy":

1
12:05

Dwie nominalne "dziewiątki" w składzie gospodarzy. Trener postawił na duet Kolar - Sekulski:

1
12:05

O godz. 12:30 rozpocznie się spotkanie drużyn sąsiadujących ze sobą w tabeli PKO Ekstraklasy. Minimalnym faworytem jest Wisła Kraków, która zajmuje 13. miejsce i ma tylko jeden punkt przewagi nad Wisłą Płock.