2:3. Jakub Arak technicznie przy samym słupku.

12
14
41
komentarz

2:2. Josip Juranović pokazał kilku poprzednikom, jak należy wykorzystać jedenastkę.

47
16
7
31
83
komentarz

Nie ma gola. Zoran Arsenić strzelił prosto w bramkarza. Cezary Miszta przedłuża nadzieje Legii Warszawa.

komentarz

1:2. Ivi Lopez strzelił spokojnie po zmyleniu Cezarego Miszty. Raków Częstochowa na prowadzeniu.

146
63
7
8
23
komentarz

Nie ma gola. Bartosz Kapustka nie pokonał strzałem w prawą stronę Vladana Kovacevicia!

142
82
9
15
43
komentarz

1:1. Tomas Petrasek odpowiedział rodakowi. Raków Częstochowa również rozpoczął skutecznie konkurs rzutów karnych.

komentarz

Raków Częstochowa nie utrzymał prowadzenia.

9
90+10'

1:1 po podstawowym czasie. To oznacza, że identycznie jak w poprzednim sezonie triumfatora Superpucharu Polski wyłoni konkurs rzutów karnych. Jeszcze nie koniec emocji na stadionie przy Łazienkowskiej.

5
3
7
1
4
90+8'

Mahir Emreli bohaterem w doliczonym czasie.

16
7
4
7
28
90+6'

Mieli przewagę przyjezdni na połowie przeciwnika, ale marne podanie nie dotarło do zawodnika przygotowanego do oddania uderzenia. Interweniował z dużym wyczuciem Josip Juranović.

7
5
2
1
4
90+5'

Mahir Emreli podniósł wrzawę w Warszawie!

15
6
1
2
24
90+3'

Gol! Strzelił Mahir Emreli.

W doliczonym czasie piłka znalazła się w bramce Rakowa Częstochowa! Legia Warszawa walczy do końca i dopadła swojego przeciwnika. Wprowadzony z ławki rezerwowych Mahir Emreli wpakował piłkę do bramki odsłoniętej przez Vladana Kovacevicia po dośrodkowaniu Josipa Juranovicia. Beznadziejne zachowanie golkipera.

Legia Warszawa
72
38
14
35
96
90+2'

Sporo czasu dodanego przez sędziego Dominika Sulikowskiego, ale to w pełni zrozumiała sytuacja, ponieważ jedna przerwa w grze goniła drugą. Legia Warszawa musi wykorzystać całą dostępną energię do atakowania. Przed momentem wrzutka Bartosza Kapustki została zahamowana przez Vladana Kovacevicia.

2
5
5
2
14
90'

Doliczone 10 minut.

10
12
5
1
29
88'

Zabrakło zawodnika zdolnego do oddania skutecznego strzału po dośrodkowaniu Josipa Juranovicia. Starali się tego dokonać Luquinhas oraz Filip Mladenović, jednak futbolówka wyłącznie przecięła pole bramkowe Rakowa Częstochowa. Podopieczni Marka Papszuna przybliżają się stopniowo do podniesienia trofeum.

11
4
2
1
6
85'

Rwana jest druga połowa spotkania. To jakaś przerwa spowodowana urazem, a to analiza z wykorzystaniem powtórek, a teraz na dodatek problem mięśniowy Bena Ledermana z Rakowa Częstochowa. Musi to skrzętnie notować sędzia Dominik Sulikowski.

2
1
2
1
7
78'

Żółtą kartkę otrzymał Cezary Miszta za przesadne protestowanie.

7
7
4
4
13
78'

Detaliczna analiza VAR.

9
4
8
6
29
77'

Piłka po raz drugi w bramce Legii Warszawa, ale nie ma gola Iviego Lopeza z powodu wcześniejszego przewinienia na Mateuszu Wietesce. Trafienie anulowane.

10
3
1
6
38
77'
75'

Legia Warszawa ma coraz mniej czasu na rozprawienie się z klątwą Superpucharu Polski. Akcja podsumowana niecelnym strzałem Filipa Mladenovicia. Muszą nastawiać celowniki gospodarze i to szybko, ponieważ Vladan Kovacević nie musi zdawać wielu skomplikowanych egzaminów.

1
4
4
72'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Hołownia za przewinienie na Ivim Lopezie.

7
1
2
1
2
71'

Marek Papszun rozmawia przy ławce rezerwowych z powracającym po poważnej kontuzji Tomasem Pekhartem. Czech przyglądał się żywo ostatniemu atakowi obecnych na boisku zawodników Rakowa Częstochowa. Iviemu Lopezowi udało się wywalczyć rzut wolny blisko narożnika pola karnego.

5
3
1
70'

Cezary Miszta pozostaje między słupkami w bramce Legii Warszawa. Przed momentem poskromił on futbolówkę, która sunęła po polu karnym gospodarzy po rajdzie Patryka Kuna.

3
69'
7
3
1
2
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Cebula za faul taktyczny na Josipie Juranoviciu.

Raków Częstochowa
1
2
1
4
67'

Kacper Skibicki starał się dać impuls pozostałym zawodnikom Legii Warszawa obecnym na boisku. Jego uderzenie z dystansu zostało poskromione przez Vladana Kovacevicia. Bramkarz Rakowa Częstochowa został pouczony przez sędziego Dominika Sulikowskiego, żeby nie celebrował długo wznowień.

1
63'

Sporo doliczonych minut będzie do drugiej połowy spotkania. Cezary Miszta zamierza pozostać na posterunku, ale konieczne do tego było wymienienie koszulki. Artur Boruc powrócił do obserwowania spotkania z ławki rezerwowych.

3
61'

Niebezpieczne zderzenie z udziałem Cezarego Miszty. Konieczne było wbiegnięcie na boisko medyków Legii Warszawa, a Artur Boruc rozpoczął rozgrzewkę.

1
3
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Andrzej Niewulis za przewinienie taktyczne.

1
3
58'

Legia Warszawa. Schodzi: Ernest Muci. Wchodzi: Luquinhas.

58'
58'
4
4
1
1
1
54'

Dostali poważne ostrzeżenie piłkarze z województwa śląskiego. Raków Częstochowa musi niezmiennie uważać na znacznie dynamiczniej poruszających się w drugiej połowie zawodników Legii Warszawa.

2
3
1
1
3
52'

Rafael Lopes oddał uderzenie w poprzeczkę!

2
1
1
3
50'

Rafael Lopes huknął z kilkunastu metrów w poprzeczkę! Tak mocno jeszcze nie zapachniało wyrównaniem. Po podaniu od wysoko ustawionego Lindsaya Rose zabrakło bardzo niewiele do poprawienia rezultatu. Miał szczęścia Vladan Kovacević.

3
1
4
2
48'

Wrzutka Marcina Cebuli została poskromiona przez rozstawionych w odpowiednich miejscach własnego pola karnego zawodników Legii Warszawa. Raków Częstochowa nie zamierza murować dostępu do bramki Vladana Kovacevicia.

2
1
1
46'

Pora na wznowienie rywalizacji przy Łazienkowskiej. Druga połowa pokaże, jak Legia Warszawa zareagowała na niekorzystny wynik oraz obraz spotkania. Raków Częstochowa postara się przynajmniej utrzymać jednobramkową zaliczkę.