15
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adrian Gryszkiewicz. Asystował mu Jesus Jimenez.

Gospodarze ponownie doprowadzili do remisu. Wrzawa na stadionie po uderzeniu na 2:2. Adrian Gryszkiewicz przymierzył w narożnik bramki po dośrodkowaniu z lewego skrzydła!

111
49
11
17
59
86'

Groźnie wyglądające zderzenie, ale obaj piłkarze dają do zrozumienia sędziemu, że za moment pozbierają się z boiska i będą przygotowani do kontynuowania rywalizacji przy Roosevelta.

5
4
5
3
5
84'
ZMIANA
84'
ZMIANA
84'
ZMIANA
84'
ZMIANA
83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Luka Zahović za faul.

Pogoń Szczecin
2
1
1
2
4
82'

10012 kibiców na stadionie.

21
14
3
5
3
80'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Podolski za utrudnianie wznowienia.

Górnik Zabrze
15
13
4
7
8
80'

Górnik Zabrze spokojnie wymienił podania na własnej połowie boiska. Drużyna z województwa śląskiego nie spieszyła się tym razem ze swoim rozegraniem, dlatego Pogoń Szczecin miała czas na rozstawienie się w defensywie.

12
4
3
3
4
78'

Zabrzanie starali się przedostać szybkim atakiem pod bramkę Dantego Stipicy. Wrócili na czas piłkarze Pogoni Szczecin i nie pozwolili na przetestowanie chorwackiego golkipera niebezpiecznym uderzeniem.

12
2
2
3
6
76'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Dąbrowski za faul.

9
5
2
4
8
75'

Kamil Grosicki w gazie.

18
6
1
5
7
74'
ZMIANA
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Grosicki. Asystował mu Luka Zahović.

Pogoń Szczecin ponownie na prowadzeniu w Zabrzu. Seria kontrataków przyjezdnych i wreszcie przeprowadzili go w odpowiednim tempie. Podanie do Kamila Grosickiego, który przymierzył do bramki Grzegorza Sandomierskiego z kilkunastu metrów.

102
41
6
17
54
68'

Zepsuli kontratak piłkarze Pogoni Szczecin. Płaskie dośrodkowania Kamila Grosickiego oraz Michała Kucharczyka nie zostały podsumowane odpowiednim uderzeniem.

3
5
1
5
66'

Cios za cios. W krótkim okresie oba zespoły próbowały przedostać się w pobliże bramki przeciwnika. Nie znalazły jednak dostatecznie dobrego sposobu na umieszczenie futbolówki w siatce.

5
1
5
3
1
64'

Wyrównany fragment meczu. Obudzili się szczecinianie i podnieśli rękawicę rzuconą przez zawodników Górnika Zabrze. Była szansa na pokonanie Grzegorza Sandomierskiego po dośrodkowaniu, a po przeciwnej stronie boiska gospodarze nie wykorzystali okazji do zdobycia prowadzenia z rzutu wolnego.

9
7
4
6
7
62'

Po golu samobójczym Luisa Maty pozostaje remis.

2
1
5
4
56'

W ostatnich minutach przebudzenie Pogoni Szczecin. Benedikt Zech nie przymierzył do bramki głową po wrzutce Sebastiana Kowalczyka.

7
10
2
1
3
54'

- Moim zdaniem tego meczu nie będzie rozstrzygać tylko ofensywa. Wygra ta drużyna, która pokaże większą wolę zwycięstwa - zapowiadał trener Kosta Runjaić przed wylotem jego zespołu na południe Polski.

4
4
1
1
4
50'

Przeciągnięte dośrodkowanie z lewego skrzydła zostało odprowadzone wzrokiem poza boisko przez Grzegorza Sandomierskiego. W odpowiedzi rewelacyjna szansa na gola Górnika Zabrze, ale jego odrobinę za długa akcja zakończyła się niecelnym strzałem.

2
2
3
3
3
48'

Jak dotąd, Kosta Runjaić nie odniósł zwycięstwa na stadionie Górnika Zabrze. Niemiecki szkoleniowiec prowadził w PKO Ekstraklasie tylko Pogoń Szczecin i przyjeżdżał z nią na Roosevelta cztery razy.

3
3
3
3
11
46'

Pora na wznowienie konfrontacji w Zabrzu. Na razie 1:1 i oba zespoły z zamiarem rozstrzygnięcia pojedynku w drugiej połowie.

1
Czy Pogoń Szczecin odzyska prowadzenie po przerwie?
Tak
Nie
9
7
2
45+2'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Luis Mata.

Zanosiło się na tego gola Górnika Zabrze i piłka znalazła się w bramce Pogoni Szczecin w czasie doliczonym do pierwszej połowy. Cała seria uderzeń aż wreszcie Luis Mata wbił piłkę do własnej siatki po mocnym wstrzeleniu Roberta Dadoka. 1:1!

91
54
12
16
61
45'

Doliczona minuta.

6
5
6
3
10
41'

Fragment meczu bez dogodnych sytuacji podbramkowych. Dużo wskazuje na to, że Pogoń Szczecin przetrwała najgorsze, ale być może Górnik Zabrze ruszy jeszcze po wyrównanie przed końcem pierwszej połowy spotkania.

7
10
2
3
4
39'

Żółtą kartkę otrzymał Konstantinos Triantafyllopoulos za faul.

4
1
2
4
9
36'

Kosta Runjaić niezmiennie mobilizuje piłkarzy Pogoni.

12
5
1
3
34'

Ponownie w ostatnim momencie uderzenie zawodnika Górnika Zabrze zostało zablokowane rozpaczliwym wślizgiem. Dwoją się i troją w obronie szczecinianie.

11
6
3
1
6
33'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Gryszkiewicz za faul.

10
4
2
7
31'

Dante Stipica próbuje zachować czyste konto po raz szósty w sezonie. Górnik Zabrze nie był dotąd przyjemnym przeciwnikiem dla Chorwata. We wcześniejszych meczach z nim tracił gola średnio co 75 minut. To jego najgorsza statystyka w rywalizacji z polskimi zespołami.

9
7
3
3
7
29'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Janicki za faul.

13
6
5
7
9
28'

Przerwa w grze spowodowana urazem.

3
3
6
2
2
25'

Portowcy chcą złapać odrobinę oddechu, denerwuje się na nich Kosta Runjaić. Pierwsze od dłuższego czasu rozegranie wicelidera i zakończyło się ono zablokowanym strzałem.

10
5
10
8
11
23'

Niebezpiecznie zapowiadała się akcja Pogoni Szczecin. Piłka została przetransportowana szybko w pobliże bramki Górnika Zabrze. Zabrakło wykończenia w postaci jednocześnie mocnego oraz celnego strzału.