Kolejny rajd Skórasia, kolejne płaskie dogranie i znowu było groźnie. Cele odnalazł się najlepiej we własnym polu karnym i wybił pilkę.

1
2
3
90+3'

Lekki strzał Ishaka z jedenastu metrów, piłka spadała pod poprzeczkę, ale leciała na tyle wolno, że Majchrowicz bez problemu ją złapał.

28
19
5
11
17
90+2'
90+1'

Doskonała akcja Skórasia, płaskie dogranie na piąty metr, ale Rossi w ostatniej chwili uprzedził Ishaka.

16
9
5
3
12
90+1'

Wszystkie siły rzucają do ataku przyjezdni. Radomiak już skupiony wyłącznie na defensywie.

15
11
6
3
1
90'

Minimum pięć minut doliczyli sędziowie.

7
2
6
3
20
90'

Majchrowicz nie spieszy się ze wznowieniem gry. Radomiak kradnie cenne sekundy przy każdej okazji.

19
6
2
3
6
87'

Cóż to mogło być za wejście Bogusza, ale przestrzelił z szesnastu metrów po świetnym dograniu Karwota.

17
12
4
6
12
86'
8
3
3
1
2
86'
86'
6
4
2
3
2
84'

15
84'

Zamieszanie przy linii bocznej. Leży na murawie dwóch piłkarzy Radomiaka.

3
4
4
6
3
83'

Kolejny źle rozegrany rzut wolny przez Lecha. Wrzutka Kwekweskiriego i spokojnie na piątym metrze interweniuje Majchrowicz.

5
2
3
6
82'

Miękkie dośrodkowanie w pole karne, wygrał walkę w powietrzu Skóraś, ale nie miało dużej siły to uderzenie. Pewna obrona Majchrowicza.

3
2
2
1
5
80'

Radomiak Radom. Schodzi: Maurides. Wchodzi: Mario Rondon.

2
2
1
1
80'
80'

Świetne dośrodkowanie Ramireza, ale żaden z zawodników Lecha nie zaatakował piłki w obrębie pola bramkowego.

5
2
1
3
8
79'

Lech poczuł, że spotkanie nie jest jeszcze przegrane. Radomiak zepchnięty do defensywy.

12
4
2
2
11
77'

Gol! Strzelił Mikael Ishak. Pewny strzał w środek bramki i Lech łapie kontakt w tym meczu!

Lech Poznań
83
31
7
16
34
75'

Rzut karny dla Lecha! Jakubik niefortunnie interweniował we własnym polu karnym i zagrał piłkę ręką.

45
18
5
13
33
74'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Angielski. Spóźniony wślizg w nogi Skórasia przy linii bocznej.

Radomiak Radom
9
1
3
7
5
72'
6
5
7
4
6
71'

I mógł paść gol z niczego! Cichocki wybija jednak piłkę z linii bramkowej po strzale Ramireza i niespodziewanym rykoszecie od Amarala!

5
4
2
3
8
70'

Męczy się dziś Lech. Brakuje ruchu na połowie przeciwnika, przez co trudno przychodzi gościom stwarzanie sytuacji.

6
3
3
1
6
68'

Ależ popsuli rzut wolny gospodarze. Kombinacyjnie, na dwa tempa, ale Nascimento podawał za mocno w kierunku kolegi z drużyny.

1
3
5
6
67'

Przypomnijmy - jeśli Radomiak dowiezie wygraną, będzie to jego szóste ligowe zwycięstwo z rzędu.

19
9
2
6
66'

W drugiej połowie spotkanie wyraźnie się wyrównało. Można odnieść wrażenie, że to świadome działanie Radomiaka, który ustawił się typowo pod kontrę. Lech natomiast zupełnie nie radzi sobie w ataku pozycyjnym.

12
6
3
2
4
63'

Miękka wrzutka Nascimento z rzutu wolnego, ale piłka leciała bardzo długo i Bednarek mógł spokojnie ustawić się do interwencji.

6
2
1
3
7
62'
61'

Kolejna niezła akcja Kolejorza, lecz zawiodło podanie Skórasia. Pokazał się na lewym skrzydle Amaral, jednak nie miał najmniejszych szans, by dobiec do piłki w obrębie boiska.

1
3
2
6
60'

Dobre prostopadłe podanie do Czerwińskiego. To był świetny pomysł Kwekweskiriego. W porę przeczytał to jednak Majchrowicz i był przy piłce o ułamek sekundy wcześniej niż obrońca Lecha.

5
2
1
3
2
59'

Świetnie wyszli spod pressingu gospodarze. Abramowicz dostał dobre podanie na wolne pole, szukał płaskiego podania w kierunku Angielskiego, ale ten był nieznacznie spóźniony i nie zdołał oddać strzału.

5
3
2
4
56'

Strzelał Kwekweskiri, jednak czujny był Majchrowicz. Wyczekał do końca i pewnie odbił piłkę.

4
3
1
1
8
55'

Skóraś faulowany przez Jakubika i Lech zyskał rzut wolny metr od linii bocznej pola karnego.

6
3
3
7
54'

W odpowiedzi akcja Lecha, jednak strzał Czerwińskiego był kiepskiej jakości. Piłka w wolnym tempie przetoczyła się obok słupka.

5
2
1
3
53'

Chwila niepewności i... gramy dalej. Sędziowie tym razem nie dopatrzyli się przekroczenia przepisów.

5
4
3
7
53'

Drybling Leandro, po którym ręką we własnym polu karnym zagrał Douglas! Tak przynajmniej twierdzą gospodarze. Czekamy!

7
5
2
7
52'

Kwekweskiri wrzucał z rzutu rożnego, ale nie zdołał oddać strzału Salamon. Była jeszcze kolejna centra z prawej strony, ale tym razem pewnie na przedpolu bronił Majchrowicz.

3
2
1
3
49'

Ładna akcja Lecha. Amaral zagrał na jeden kontakt do Ishaka, ale ten nie zdołał oddać strzału z kilku metrów. Naciskał go obrońca, co miało wpływ rozwój sytuacji.

2
2
3
5
4
48'

Ależ zamieszanie w polu karnym Lecha. Blisko gola na 3:0, jednak w dogodnej sytuacji nie trafił w piłkę Machado. Po chwili sędziowie odgwizdali spalonego.