Młody Bartosz Zynek przejął opaskę kapitana. Jakub Rzeźniczak schodzi do szatni.

1
90+5'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Jakub Rzeźniczak.

Jakub Rzeźniczak nieprzepisowo zatrzymał rywala i na dodatek doznał kontuzji. Kapitan Wisły Płock został wyrzucony z boiska!

13
19
3
1
6
90+2'

Leandro płasko zagrał w pole karne, a następnie Maurides dopadł do piłki. Brazylijczyk po raz kolejny nie trafił w światło bramki.

5
5
2
4
6
90+1'

Thabo Cele wywalczył rzut wolny tuż przed polem karnym. Jorginho wskoczył na plecy piłkarza Radomiaka.

4
7
6
5
5
90'

Tomasz Kwiatkowski przedłużył drugą połowę o co najmniej cztery minuty.

4
1
3
2
3
90'
88'

Bartosz Zynek sprawdził czujność bramkarza Radomiaka Radom. Filip Majchrowicz pewnie chwycił piłkę.

2
5
4
4
88'

Piotr Tomasik ruszył środkiem boiska i fatalnie spudłował. Tym razem Filip Majchrowicz nie musiał interweniować.

3
2
5
4
7
86'

"Nafciarze" nie odpuszczają i walczą o drugiego gola. Radomiak Radom skutecznie odpiera kolejne ataki przyjezdnych.

13
4
7
4
9
84'

Wisła Płock rozgrywa piłkę przed polem karnym Radomiaka, ale nic z tego nie wynika. Gospodarze tylko przyglądają się grze.

11
6
6
7
7
82'
81'

Wisła Płock. Schodzi: Rafał Wolski. Wchodzi: Jorginho.

7
7
3
3
3
80'

Dziesięć minut do końca regulaminowego czasu gry. 3934 kibiców pojawiło się na stadionie w Radomiu.

8
7
3
1
1
78'

Podopieczni Macieja Bartoszka dyktują tempo gry po zmianie stron. Radomiak Radom jest zamknięty na własnej połowie.

12
10
3
4
3
76'

Rafał Wolski miał stuprocentową okazję! Pomocnik był niepilnowany w polu karnym i zdecydował się na strzał, ale Damian Jakubik odbił piłkę głową.

3
1
9
5
7
76'
75'

Rafał Wolski wypatrzył w polu karnym Łukasza Sekulskiego. Napastnik oddał strzał głową i minimalnie spudłował.

3
3
4
2
4
74'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Wolski.

Ofensywny pomocnik Wisły nie zagra w 21. kolejce.

Wisła Płock
2
2
2
3
7
73'
73'
4
2
1
2
1
72'

5
71'

Thabo Cele świetnie rozdziela podania i napędza akcje beniaminka. Dawid Abramowicz zanotował stratę tuż przed polem karnym.

5
5
1
2
1
69'

3
67'

Damian Jakubik zagrał z głębi pola, a najwyżej do piłki wyskoczył Maurides. Krzysztof Kamiński nie miał żadnych problemów z jego strzałem.

5
3
1
2
2
65'

Wisła Płock jest coraz groźniejsza pod bramką rywali. Kristian Vallo przymierzył z dystansu, ale nie zdołał zaskoczyć Filipa Majchrowicza.

7
3
2
2
1
64'

Łukasz Sekulski walczył w polu karnym z Raphaelem Rossim. Defensor wolał dmuchać na zimne i wybił piłkę na rzut rożny.

3
2
1
1
1
63'

Thabo Cele nierozważnie sfaulował Rafała Wolskiego. Obaj piłkarze nie podnoszą się z boiska.

1
6
5
3
61'

Dobra akcja "Nafciarzy". Piotr Tomasik nie zdołał jednak opanować piłki w polu karnym, Damian Jakubik interweniował wślizgiem.

1
1
4
1
2
59'

W tym momencie Radomiak zajmuje piąte miejsce w ligowej stawce i ma sześć punktów przewagi nad siódmą Wisłą.

2
1
4
1
3
57'

Karol Angielski znakomicie zachował się w polu karnym. Snajper obrócił się z piłką i oddał strzał, lecz Krzysztof Kamiński popisał się skuteczną interwencją.

8
3
1
1
56'

Płaskie dośrodkowanie Leandro i sprytny strzał Meika Kawrota. Pomocnik Radomiaka trafił jednak w boczną siatkę.

4
4
3
54'

Radosław Cielemęcki chciał zaskoczyć młodego bramkarza. Filip Majchrowicz tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

1
1
2
4
3
53'

Mateusz Szwoch fantastycznie uderzył zza pola karnego, ale Filip Majchrowicz nie zawiódł. Golkiper Radomiaka Radom przeniósł piłkę nad poprzeczką.

5
2
3
3
4
51'

Było bardzo blisko! Leandro zacentrował w pole karne do Karola Angielskiego, piłka odbiła się od słupka i trafiła do koszyczka Krzysztofa Kamińskiego. Chwilę później Mateusz Szwoch spudłował.

3
1
2
4
49'

Kłopoty Wisły Płock. Damian Rasak upadł na murawę i potrzebuje przerwy w grze.

1
1
4
4
47'

Damian Rasak mógł strzelić drugiego gola w dzisiejszym meczu. Defensywy pomocnik miał sporo miejsca i uderzył z dystansu. Piłka przeleciała obok lewego słupka.

2
1
7
3
2
46'

Piłkarze wrócili na boisko. Radomiak wznowił grę.

4
2
1
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Cichocki.

Defensor Radomiaka przerwał obiecujący kontratak.

3
2
1
2
1
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Rzeźniczak.

5
2
1
1
5
45'

Było kilka przerw w grze. Tomasz Kwiatkowski doliczył trzy minuty do pierwszej połowy.

1
1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Radosław Cielemęcki.

3
1
2
3
3
42'

4
40'

Zamieszanie w polu karnym Wisły. Najpierw Karol Angielski przewrócił się, a później Maurides nie trafił w światło bramki. Napastnik Radomiaka nadal nie podnosi się z boiska.

3
2
3
1
1
38'

Radomiak Radom wciąż ma przewagę w posiadaniu piłki. 38. minuta i Wisła Płock już nie spieszy się ze wznowieniem gry.

2
2
4
36'

Leandro dograł z głębi pola, jednak przytomnie zachował się Krzysztof Kamiński. Bramkarz pewnie wypiąstkował piłkę.

3
1
35'

Dariusz Banasik miał spore pretensje do arbitra. Opiekun Radomiaka Radom został ukarany żółtym kartonikiem.

2
1
2
2
6
34'

Tomasz Kwiatkowski nie zmienił swojej decyzji, mamy 1:1! Gol został zapisany na konto Rasaka.

7
5
1
1
8
33'

Sędziowie VAR przyglądają się tej sytuacji. Niewykluczone, że bramka Wisły zostanie anulowana.

4
1
1
3
1
31'

Gol! Strzelił Damian Rasak. Asystował mu Rafał Wolski.

Maurides nie podnosił się z boiska, ale sędzia nie przerwał gry. Rafał Wolski zagrał w pole karne, następnie Damian Rasak poradził sobie z Jakubikiem i skierował piłkę do siatki.

21
8
3
3
11
30'

Radomiak Radom miał zdecydowanie więcej sytuacji i zasłużył na tę bramkę. Dla Raphaela Rossiego było to drugie trafienie w tym sezonie PKO Ekstraklasy.

3
2
2
3
28'

Gol! Strzelił Raphael Rossi. Asystował mu Dawid Abramowicz.

Radomiak Radom obejmuje prowadzenie! Dawid Abramowicz dośrodkował z lewej strony boiska, a Raphael Rossi strzałem głową dopełnił formalności. Krzysztof Kamiński nawet nie ruszył się z miejsca.

19
9
7
4
10
27'

Luis Machado zabawił się z obrońcami rywali. Jakub Rzeźniczak wyjaśnił sytuację i wybił piłkę za linię boczną.

4
2
1
26'

Dobre dośrodkowanie Leandro. Krzysztof Kamiński wypuścił piłkę z rąk, ale obrońcy Wisły Płock oddalili grę od własnej bramki.

3
1
1
24'

Luis Machado odnalazł się na lewym skrzydle i zszedł do środka boiska. Piłka po jego strzale przeleciała wysoko nad poprzeczką.

3
1
1
1
22'

Po intensywnych pierwszy minutach tempo meczu nieco osłabło. Radomiak Radom w ataku pozycyjnym.

5
2
1
2
1
20'

Leandro kolejny raz wbiegł w pole karne karne i próbował wymusić "jedenastkę". Sędzia Kwiatkowski nie dał się nabrać.

4
2
1
3
4
19'

Rafał Wolski walczył o piłkę z Damianem Jakubikiem. Obrońca Radomiaka Radom wygrał ten pojedynek i po chwili został sfaulowany.

4
3
1
1
1
16'

Rośnie przewaga Radomiaka Radom. Piłkarze Macieja Bartoszka nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce.

8
5
1
3
4
14'

Leandro przed szansą! Skrzydłowy dynamicznie wbiegł w pole karne i uderzył pod poprzeczkę. Kolejna już świetna interwencja Krzysztofa Kamińskiego.

9
2
1
1
12'

Karol Angielski oddał strzał głową po zagraniu Leandro. Bramkarz "Nafciarzy" znowu był na posterunku.

8
2
1
1
1
11'

Dawid Abramowicz rozegrał dwójkową akcję z Luisem Machado. Ten pierwszy próbował dośrodkować, ale wyszedł z tego centrostrzał. Krzysztof Kamiński wybił piłkę na rzut rożny.

7
1
2
10'

Akcja przeniosła się pod pole karne Wisły Płock. Zawodnicy Radomiaka Radom wymieniają podania.

5
1
2
1
1
8'

Jakub Rzeźniczak był zupełnie niepilnowany i wstrzelił piłkę w pole karne. Łukasz Sekulski nie porozumiał się z kolegą, golkiper Radomiaka Radom wznowi grę od bramki.

2
2
1
1
6'

Piotr Tomasik wykonał stały fragment gry i Dominik Furman źle trafił w piłkę. Radomiak błyskawicznie wyprowadził kontratak. Luis Machado był sam na sam z Krzysztofem Kamińskim, jednak przegrał pojedynek.

4
1
1
2
5'

Podopieczni Dariusza Banasika próbują przejąć inicjatywę. Leandro został złapany w pułapkę ofsajdową.

4
1
2
2
1
3'

Pierwsza próba Radomiaka Radom. Dawid Abramowicz dograł na głowę Karola Angielskiego, ale napastnik przeniósł piłkę nad poprzeczką.

3
2
1
1
2'

Wisła Płock spokojnie buduje akcję na własnej połowie. Od pierwszej minuty kibice chcą wesprzeć gospodarzy.

17:50

Adam Chrzanowski debiutuje w barwach Wisły.

1
1
17:47

W ataku Radomiaka duet Karol Angielski - Maurides.

1
1
1
1
1
17:44

Kończymy 20. kolejkę PKO Ekstraklasy. Na godz. 18:00 zaplanowano początek spotkania Radomiaka Radom z Wisłą Płock. Beniaminek walczy o europejskie puchary i jest zdecydowanym faworytem tej rywalizacji.