PKO Ekstraklasa: 23. kolejka
28 lut 2022 18:00
90+2'

Zespołowa akcja gospodarzy. Pod bramką "Słoni" odnalazł się Filip Balaj, napastnik Cracovii trafił tylko w boczną siatkę.

2
1
1
1
2
90'

Tomasz Wajda przedłużył drugą połowę o trzy minuty.

3
3
2
89'

Kuriozalna sytuacja. Michal Siplak uderzył z dystansu i trafił prosto we Floriana Loshaja. Po chwili Paweł Pawluczenko wypiąstkował piłkę.

1
1
88'

Podopieczni Radoslava Latala oddalają grę od własnej bramki. Gospodarze mają bardzo mało czasu.

1
2
86'

Mateusz Grzybek opanował piłkę w polu karnym i nie zdołał oddać strzału. Piłkarz gości mógł postawić kropkę nad "i".

4
2
3
84'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Kukułowicz.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2
2
1
83'

Jewhen Konoplianka idealnie dograł na głowę Pelle van Amersfoorta. Holender był bliski szczęścia, piłka kolejny raz przeleciała obok słupka.

1
2
2
1
82'

Piotr Wlazło długo się nie zastanawiał i uderzył z powietrza. Pomocnik "Słoni" jednak źle trafił w piłkę.

2
1
1
1
81'

Cracovia. Schodzi: Cornel Rapa. Wchodzi: Filip Balaj.

81'

Cracovia. Schodzi: Michał Rakoczy. Wchodzi: Karol Knap.

79'

Michal Hubinek mocno huknął zza pola karnego! Piłka była poza zasięgiem Karola Niemczyckiego i poszybowała nad poprzeczką.

1
1
2
77'

Pierwszy kontakt z piłką Kacpra Śpiewaka. Młody napastnik oddał strzał głową, lecz nie trafił w światło bramki.

1
1
1
75'

Kwadrans do końca regulaminowego czasu gry. Piłkarze Cracovii utrzymują się przy piłce, ale nic z tego nie wynika.

2
2
1
71'

1
69'

Z minuty na minutę rośnie przewaga Cracovii. Goście cofnęli się do defensywy i chcą dowieźć korzystny wynik do końca.

2
2
2
2
4
67'

Jewhen Konoplianka podszedł do rzutu wolnego, jednak nie trafił w światło bramki. Golkiper gości nie musiał interweniować.

3
1
2
1
65'

Co za rajd Jewhena Konoplianki! Bartłomiej Kukułowicz ratował się faulem, Cracovia będzie miała rzut wolny tuż przed polem karnym.

2
1
1
1
1
64'

Sergiu Hanca bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego. Nic z tego, Paweł Pawluczenko tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

1
1
62'

Na wyróżnienie zasługuje Michał Rakoczy. Młodzieżowiec właśnie założył "siatkę" Michalowi Hubinkowi.

1
2
2
61'

Sytuacje bramkowe:

Cracovia - 8

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - 3

1
1
59'

Michał Rakoczy napędził kolejną akcję Cracovii. Skrzydłowy tym razem oddał piłkę Florianowi Loshajowi, który zupełnie się pogubił.

1
1
58'

Nerwowo przy linii bocznej. Asystent Radoslava Latala został ukarany żółtym kartonikiem.

1
57'

Kapitalna akcja Michała Rakoczego. Młody zawodnik zatańczył z przeciwnikami i uderzył na bramkę. Paweł Pawluczenko odbił piłkę do boku.

1
1
56'

Dla Floriana Loshaja było to dopiero trzecie trafienie w PKO Ekstraklasie. Defensywy pomocnik dał nadzieję kibicom "Pasów".

1
1
54'

Jewhen Konoplianka jest aktywny po wejściu na boisko. Reprezentant Ukrainy rozdziela podania na połowie gości.

1
2
1
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Artem Putiwcew.

3
1
1
50'

Kibice Cracovii nie mogli sobie wyobrazić lepszego początku drugiej połowy. Gospodarze dyktują tempo gry.

1
1
2
2
48'

Gol! Strzelił Florian Loshaj. Asystował mu Matej Rodin.

Znakomite wejście zaliczył Florian Loshaj! Matej Rodin zgrał piłkę głową do środkowego pomocnika, a ten pewnym strzałem pokonał golkipera. Tym razem Paweł Pawluczenko nie miał żadnych szans.

48'

Po zmianie stron podopieczni Jacka Zielińskiego ruszyli do ataku. Otar Kakabadze wyłożył piłkę Pelle van Amersfoortowi, który uderzył w kierunku bramki. Paweł Pawluczenko popisał się świetną interwencją.