(1:0)
Zakończony
Radomiak Radom
87'

Maurides dostrzegł wysuniętego przed pole karne Stipice, chciał go zaskoczyć lobem, ale bramkarz Pogoni zdążył wrócić, a poza tym strzał nie był najwyższych lotów.

6
4
1
4
2
86'

Obraz gry się nie zmienia. Radomiak mogli się o końcowy gwizdek, a Pogoni mało. Oni chcą strzelać kolejne gole.

7
7
1
4
3
85'

Drygas przed szansą na gola, ale skiksował w polu karnym i uderzył w aut.

1
81'

Gol! Strzelił Jean Carlos Silva. Asystował mu Rafał Kurzawa.

Punktują Radomiaka niesamowicie. Kapitalna akcja Pogoni. Kurzawa świetnym podaniem odnalazł w polu karnym Jeana Carlosa, a ten wyczekał i lekkim strzałem umieścił piłkę w siatce!

23
10
2
5
6
78'

Było groźnie! Dąbrowski wybija piłkę z linii bramkowej! Stipica by nie zdążył.

8
1
3
6
2
77'
77'
1
1
2
3
1
76'

Gol! Strzelił Mateusz Łęgowski. Asystował mu Jakub Bartkowski.

I mamy kolejne trafienie dla Pogoni! Fatalne błędy w wyprowadzeniu piłki po stronie Radomiaka. Przechwyt Bartkowskiego, podanie w pole karne, Łęgowski opanował piłkę i mocnym strzałem pokonał Majchrowicza.

32
11
1
5
6
72'

Dobry drybling Jeana Carlosa, minął rywala na skrzydle, ale do dośrodkowania można już się przyczepić. Piłka wyleciała poza boisko.

3
4
3
3
3
71'

Zawodnicy Pogoni wymieniają kolejne podania. Z lewej na prawą i na odwrót. Radomiak jakby już pogodzony z porażką. Nie mają argumentów przyjezdni.

4
1
2
1
70'

Brakuje emocji w drugiej połowie. Czerwona kartka i gol na 2:0 sprawiły, że Radomiak nie może się podnieść.

4
2
2
3
3
67'

Niezbyt dobra pierwsza akcja rezerwowych. Łęgowski podawał niecelnie do Jean Carlosa - kopnął w aut. Zmarnowali szansę do wyjścia z kontrą gospodarze.

3
4
1
3
4
65'

Indywidualny rajd Fornalczyka, był już w polu karnym, jednak w ostatniej chwili wybił mu piłkę spod nóg Jakubik.

1
2
1
5
1
64'

Pogoń spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska. W defensywie praktycznie nic im nie grozi.

2
1
1
2
1
61'

Przerażające statystyki z perspektywy gości. Radomiak oddał w tym meczu tylko jeden niecelny strzał. To za mało, by myśleć o korzystnym wyniku na tak trudnym terenie.

7
4
1
4
3
60'

Mogło być już 3:0! Świetne prostopadłe podanie Kurzawy, po którym w sytuacji sam na sam z Majchrowiczem znalazł się Parzyszek, ale górą bramkarz Radomiaka!

4
3
4
3
5
58'

Kontra Pogoni, Dąbrowski zagrał prostopadle do Fornalczyka, ten opanował piłkę w polu karnym, ale jego strzał został zablokowany.

2
1
2
2
1
57'
1
1
1
1
2
57'
56'

Był już gotowy do wejścia na boisko Daniel Łukasik, ale zmiana została chyba odłożona w czasie.

1
1
55'

Gol! Strzelił Konstantinos Triantafyllopoulos. Asystował mu Damian Dąbrowski.

Kapitalne dośrodkowanie Dąbrowskiego z rzutu wolnego. Kostas tylko lekko trącił piłkę i zaskoczył Majchrowicza! 2:0 dla Pogoni!

54'

Po kilku minutach dyskusji z sędzią Luizao opuszcza boisko.

8
1
2
53'

Na nic zdadzą się protesty gości. Sędzia nie zmieni już decyzji, a cały czas trwają jakieś dyskusje.

4
4
4
52'

Ależ protesty Luizao i całego Radomiaka. Nie mógł się pogodzić z tą decyzją.

5
8
2
6
5
51'

No i doigrał się pomocnik Radomiaka. Druga żółta kartka, nazbierały mu się faule. Nie trafił w piłkę, a w nogę Fornalczyka.

8
7
4
1
51'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Luizao.

16
6
4
2
51'

Ależ popsuł teraz kontratak Kurzawa. Zlekceważył sytuację i jakby od niechcenia podawał do do Fornalczyka.

2
2
1
1
3
50'

Szybkie sprawdzenie na powtórkach i mamy decyzję - brak rzutu karnego.

8
3
3
3
49'

Goście domagają się rzutu karnego za rzekome zagranie ręką jednego z zawodników Pogoni. Czekamy na decyzję.

1
2
2
5
3
48'

Parzyszek nadział się na Rossiego i nie podnosi się z murawy. Kolejny raz gra została przerwana przez sędziego.

2
2
1
3
47'

Pogoń miała rzut wolny metr od linii bocznej pola karnego. Ciekawy pomysł miał Dąbrowski, chciał wycofać piłkę na jedenasty metr, ale przeczytał to Nascimento i przechwycił futbolówkę.