(1:1)
Zakończony
Wisła Płock
komentarz

Koniec meczu! Niespodzianka w Szczecinie, gdzie Pogoń nieoczekiwanie przegrała z Wisłą Płock 1:2!

26
10
2
2
1
90+3'

Sytuacja sprawdzona przez VAR. Nie ma rzutu karnego!

49
19
6
5
16
90+3'

Lagator ręką zablokował strzał Kostasa. Czekamy na decyzję sędziów.

5
4
10
7
12
90+2'

Z dystansu strzelał Mata, broni Kamiński.

27
11
4
5
6
90+2'

Sygnalizują zagranie ręką we własnym polu karnym jednego z rywali zawodnicy Pogoni. Sędzia nie reaguje.

8
3
3
4
6
90+1'

Tym razem z narożnika pola karnego mocno strzelał Kucharczyk, ale raz jeszcze skutecznie na linii broni Kamiński.

19
8
3
3
4
90'

Sędzia doliczył minimum cztery minuty.

8
4
7
6
9
89'

Zaskakujący, mocny strzał Dąbrowskiego z dystansu. Tyle, że w środek bramki. Pewnie broni Kamiński.

17
7
4
3
2
88'

Wygrał walkę w powietrzu Malec, jednak piłka została zablokowana. Rozpaczliwa obrona gości.

11
4
3
2
2
88'

Strzał Kostorza z ostrego kąta blokują obrońcy Wisły. Kolejny korner.

9
4
5
1
2
85'

Płaski strzał Biczachczjana zza pola karnego, ale zbyt lekki. Piłka nawet nie dotoczyła się do Kamińskiego. Walczył jeszcze o nią Kostorz, lecz za wysoko podniósł nogę i kopnął Chrzanowskiego.

8
5
2
2
3
84'

Biczachczjan dostał podanie od Dąbrowskiego, jednak zawiodło przyjęcie piłki. Futbolówka uciekła mu pod linię końcową i miał trudną pozycję do oddania strzału. Nie trafił w bramkę.

10
6
1
4
2
84'

Kolejna wrzutka z prawej strony, ale Chrzanowski wybija piłkę na rzut rożny.

6
4
1
1
83'

Groźna centra z prawej strony w pole karne Wisły, ale zabrakło ataku na piłkę ze strony gospodarzy.

10
5
1
5
5
82'
81'

Szwoch blokuje mocny strzał Grosickiego z dwudziestu metrów.

8
4
3
2
4
80'
79'

Leży na boisku kontuzjowany Zbozień.

6
3
9
78'

Miękka centra Grosickiego, był w polu karnym niepilnowany Kowalczyk, ale nie trafił czysto w piłkę.

7
4
2
2
2
77'

Protesty kibiców Pogoni, bo Kamiński bardzo długo zwlekał ze wznowieniem gry z piątego metra. Jeszcze nie pokazał mu kartki arbiter.

4
7
2
1
2
75'

Sporo ryzykował teraz Zbozień, który wślizgiem zaatakował rozpędzonego na skrzydle Grosickiego, ale idealnie wygarnął mu piłkę spod nóg. Znakomita interwencja.

14
4
2
1
4
72'

Przewrócił się w polu karnym Pogoni Kolar, ale sędzia nawet nie zareagował.

3
3
2
2
8
71'

Wisła Płock. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Marko Kolar.

70'

Zderzenie Dąbrowskiego z Jorginho. Ucierpieli obaj zawodnicy.

1
3
2
69'

Mnożą się dośrodkowania po stronie Pogoni, jednak Wisła w dalszym ciągu umiejętnie się broni. Tomasik wybija piłkę byle dalej od własnej bramki.

2
1
2
1
67'

Malec strzela w górną część poprzeczki po rzucie rożnym!

7
6
2
5
65'

I kolejna okazja do kontry dla Wisły. Pokazywał się na wolne pole Sekulski, ale Jorginho podawał zbyt mocno w jego kierunku i napastnik gości odpuścił dalszą pogoń za piłką.

4
4
6
4
7
64'

Sędziowie sprawdzali jeszcze ewentualną pozycję spaloną Sekulskiego, jednak linia została złamana. Nie było mowy o spalonym.

17
12
4
4
8
63'

Gol! Strzelił Jorginho. Asystował mu Łukasz Sekulski.

Pogoń miała rzut rożny, ale po chwili z kapitalnym kontratakiem ruszyła Wisła. Sekulski zagrał na szesnasty metr do Jorginho, ten przyjął piłkę i płaskim strzałem przy bliższym słupku zaskoczył Stipicę!

41
22
4
9
21
60'
60'

Fornalczyk odnalazł podaniem Grosickiego w polu karnym, ale ten nie decydował się na strzał. Dośrodkowanie na bliższy słupek i broni Kamiński.

4
1
58'

Pogoń długo rozgrywa piłkę. Tymczasem przy linii bocznej do wejścia przygotowanych aż trzech zawodników w granatowo-bordowych strojach.

3
1
1
1
57'

Denerwują się kibice Pogoni, bo ich zespół ma problemy z kreowaniem sytuacji. Wisła natomiast kontynuuje swój plan na to spotkanie i wybija z rytmu Portowców.

5
3
1
4
55'

Świetne kilkudziesięciometrowe podanie otrzymał Grosicki, ale nie opanował piłki i ta opuściła boisko.

9
3
2
3
2
53'

Wrzutka Kowalczyka z prawej flanki, walczył o piłkę na piątym metrze Parzyszek, jednak skutecznie interweniował Michalski.

9
3
1
2
3
52'

Tym razem płasko strzelał Tomasik, ale było daleko do bramki i piłka nie leciała ze zbyt dużą siłą. Broni Stipica.

5
2
3
2
5
50'

Ależ blisko gola dla Wisły! Potężny strzał Vallo z narożnika pola karnego i intuicyjnie broni Stipica!

8
3
7
9
50'

Dla odmiany w ataku Pogoń. Uderzenie Fornalczyka zza pola karnego broni Kamiński.

4
4
2
1
1
49'

Sekulski w polu karnym Pogoni, próbował strzelać, jednak został zablokowany. Zły wybór napastnika Nafciarzy.

1
2
2
4
46'

5
46'

Rozpoczęła się druga część spotkania!

5
1
komentarz

Przerwa dobiega końca. Zawodnicy wracają na boisko.

3
1
1
3
1
komentarz

Po 45 minutach w meczu Pogoń - Wisła 1:1. Gole Grosickiego i Sekulskiego. Wracamy za kwadrans.

5
1
1
1
45'

Sędzia doliczył minimum jedną minutę.

1
1
3
1
1
44'

Kolejna centra w wykonaniu Grosickiego, tym razem niepewnie na przedpolu zachował się Kamiński, ale ostatecznie gościom udało się wybić piłkę.

9
1
1
4
4
42'

Zaskoczona drużyna Wisły szybkim rozegraniem rzutu wolnego przez Pogoń. Grosicki dostał podanie w tempo, ale przeczytał jego zamiary Kamiński i pewnie złapał piłkę na piątym metrze.

11
3
1
2
1
40'

Pozostawiony kompletnie bez krycia Malec doszedł do strzału z woleja, ale nie trafił czysto w piłkę. Broni Kamiński.

16
6
4
2
4
37'

Gol! Strzelił Łukasz Sekulski.

Szybko doprowadzają do remisu goście! Sekulski opanował piłkę przed polem karnym, strzelił mocno, futbolówka odbiła się jeszcze od nogi Kostasa i wpadła do siatki tuż przy słupku. Stipica bez szans!

30
12
6
9
22
36'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Drygas.

10
3
3
1
2
35'

Mogło być już 2:0! Kapitalny kontratak Pogoni, Kowalczyk zyskiwał wolną przestrzeń, wreszcie podał do Grosickiego, ale ten przegrał pojedynek z Kamińskim!

8
3
2
2
2
34'

Sędziowie coś jeszcze sprawdzali na VAR, ale nie dopatrzyli się nieprawidłowości. Gol uznany.

9
2
1
2
6
33'

Gol! Strzelił Kamil Grosicki. Asystował mu Piotr Parzyszek.

Dośrodkowanie w pole karne, Parzyszek powalczył o piłkę, obrońcy Wisły stanęli i nie za bardzo wiedzieli, co się dzieje. Wykorzystał to Grosicki, który wyczekał na idealny moment i płaskim strzałem przy dalszym słupku daje prowadzenie Pogoni.

33
13
4
6
21
32'

Szwoch wybija piłkę po płaskim, choć niedokładnym dośrodkowaniu Bartkowskiego.

5
1
2
1
30'

Pogoń miała kontrę, ale Drygas nie dostrzegł atakującego go z tyłu rywala i ten odebrał mu futbolówkę. Jeszcze miał pretensje pomocnik Portowców, że nikt nie krzyknął mu, że ktoś za nim biegnie.

5
4
1
2
29'

Vallo dostał podanie na dwudziestym metrze, jednak zbyt długo zwlekał z decyzją o strzale lub podaniu i stracił piłkę.

2
3
1
2
27'

Stipica świetnie broni w sytuacji sam na sam z Sekulskim, ale i tak był wyraźny spalony, więc gol nie zostałby uznany.

4
2
2
1
2
26'

Kolejna próba Fornalczyka, lecz jego uderzenie z dwudziestu metrów zostało zablokowane. Coraz groźniejsi Portowcy.

8
1
1
3
25'

Ponownie podnieśli się z miejsc kibice Pogoni. Drygas zagrywał w kierunku Grosickiego, ten był bliski oddania strzału, ale w ostatniej chwili zdążył z interwencją Kamiński. Dobrze czytał grę golkiper Wisły.

5
1
1
1
24'

Pogoń zdecydowanie przejęła inicjatywę.

11
8
4
4
5
23'

Ależ blisko gola dla Pogoni! Kapitalny strzał fałszem z szesnastu metrów oddał Fornalczyk i piłka przeleciała nieznacznie obok bramki!

12
4
1
3
2
22'

Fornalczyk zagrał na obieg do Bartkowskiego, ten mocno wstrzelił piłkę wzdłuż pola karnego, jednak Kamiński nie dał się zaskoczyć. Czujny bramkarz Wisły.

5
2
2
3
19'

Teraz w akcji Pogoń, jednak kompletnie nie wyszło dośrodkowanie Grosickiemu. Zagranie totalnie do nikogo. Grę wznowi Wisła.

7
2
2
2
2
18'

Bardzo dobra centra Lesniaka z rzutu rożnego, ale Michalski nie trafił czysto w piłkę i z jego strzałem nie musiał zmierzyć się Stipica.

1
1
5
2
6
16'

Zaskakujący początek spotkania. To Wisła prowadzi grę, a Pogoń jedyne sytuacje stwarza po kontratakach.

4
1
1
2
15'

Kontratak Pogoni po przechwycie na połowie rywala. Fornalczyk zagrał na jedenasty metr do Parzyszka, ten obrócił się z piłką w kierunku bramki, ale jego strzał został zablokowany.

5
4
5
2
3
13'

W odpowiedzi zaskakujący, choć czytelny strzał z dystansu oddał Vallo. Stipica bez problemu złapał piłkę.

2
2
2
2
5
13'

Indywidualna akcja Fornalczyka, zejście do lewej nogi, uderzenie przy bliższym słupku... obok bramki.

3
2
1
5
11'

Źle wykonali ten korner przyjezdni. Chcieli zaskoczyć, ale Szwoch pogubił się w dryblingu, za daleko wypuścił sobie piłkę i został zablokowany przy linii bocznej.

3
1
1
2
5
10'

Błąd Bartkowskiego, który niedokładnie zagrywał piłkę w stronę Stipicy. Golkiper Pogoni nie zdążył do futbolówki i Wisła ma rzut rożny.

5
3
4
9'

Co za szansa dla Wisły! To powinien być gol! Szwoch idealnie dograł piłkę w pole karne do Jorginho, ten miał mnóstwo miejsca, ale uderzył w trybuny!

8
7
1
2
8
7'

Po rzucie wolnym niecelnie głową strzelał Kostas, ale chwilę wcześniej rozległ się gwizdek sędziego. Michalski był faulowany we własnym polu karnym.

1
1
2
4
6'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Zbozień. Faulowany wybiegający na czystą pozycję Grosicki. Powstrzymana kontra Pogoni.

Wisła Płock
7
2
2
1
4
6'

Jeszcze jedna kontra Pogoni, lecz tym razem nie wyszedł drybling Fornalczykowi i stracił piłkę.

5
1
2
5
4'

Pierwsze minuty toczą się pod dyktando Wisły Płock, która praktycznie cały czas utrzymuje się przy piłce i próbuje budować akcje w ataku pozycyjnym.

6
2
1
2
5
3'

Kontratak Pogoni, która pierwszy raz zapędziła się na połowie Wisły. Wystarczyły dwa podania i Grosicki był w polu karnym, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

8
1
1
1'