(2:1)
Zakończony
Legia Warszawa
90+2'

Maciej Rosołek zamknął dośrodkowanie w polu karnym Stali, jednak główkował za blisko środka bramki i Rafał Strączek na posterunku.

9
7
1
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Steczyk.

2
1
4
5
90'

Doliczone 4 minuty.

2
6
5
9
90'

Zakotłowało się w polu karnym Stali, jednak sytuację wyjaśnił Mateusz Matras.

8
6
1
1
1
87'
86'

Podrywają się jeszcze legioniści. Teraz wyraźnie podkręcili tempo.

1
6
5
9
82'

Stal Mielec. Schodzi: Grzegorz Tomasiewicz. Wchodzi: Maciej Urbańczyk.

80'

Czas mija, a Legia wciąż nie potrafi znaleźć sposobu na rozmontowanie defensywy Stali. Nieźle bronią się mielczanie.

9
11
2
1
2
77'

Stal Mielec. Schodzi: Maksymilian Sitek. Wchodzi: Wiktor Kłos.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Pekhart. Faulowany Flis.

11
7
1
2
73'

Dużo szczęścia miała teraz Stal. Tomas Pekhart trafił do siatki w sytuacji sam na sam ze Strączkiem, tyle że w momencie podania na czystą pozycję był na niewielkim spalonym. Gola na 2:2 nie ma.

5
3
1
2
70'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Verbić.

5
5
1
69'

Teraz pogubili się gospodarze i niezłą okazję miał Tomas Pekhart, uderzył jednak wprost w Strączka.

5
2
2
68'

Stal Mielec. Schodzi: Oskar Zawada. Wchodzi: Dominik Steczyk.

68'

Lob Josue z 25 metrów, jednak Rafał Strączek skorygował swoją pozycję i złapał piłkę.

3
1
66'

Legionistom brakuje dokładności w ofensywie, dlatego w polu karnym Stali nie oglądamy zbyt wielu pożarów.

1
1
2
61'

Słaba, za głęboka centra Josue z rzutu wolnego. Rafał Strączek złapał piłkę.

2
1
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Arkadiusz Kasperkiewicz.

1
1
1
3
58'

Bardzo groźna kontra Legii! Paweł Wszołek dośrodkował płasko w kierunku Lopesa, ale ten tylko musnął piłkę i nie wyszedł mu z tego celny strzał.

2
3
56'

Optyczna przewaga po stronie legionistów, jednak niewiele z tego wynika. Stal czyha na kontry.

2
1
2
52'

Rafael Lopes trochę za wysoko dośrodkował w kierunku Wszołka i ten drugi nie miał szans sięgnąć piłki.

3
1
1
1
51'

Dość spokojny początek drugiej części, Legia próbuje atakować.

2
1
1
1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Rafael Lopes.

5
4
2
1
Czy Legia wywalczy w Mielcu przynajmniej remis?
1
2
2
1
46'

Gramy dalej!

3
1
1
2
46'
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Slisz. Faulowany Getinger.

5
2
1
1
45'

Doliczone 2 minuty.

1
1
1
43'

Z dystansu strzelił Krystian Getinger i spadająca piłka wylądowała na górnej siatce.

1
1
1
41'

Maciej Rosołek przegrał pojedynek sam na sam ze Strączkiem, jednak w momencie podania od kolegi i tak był na spalonym. Gol nie zostałby więc uznany.

5
2
38'

Powinno być 3:1! Richard Strebinger wybił piłkę wprost pod nogi Sitka, ale naprawił swój błąd, bo obronił jego strzał w sytuacji sam na sam!

3
2
4
6
6
34'

Gol! Strzelił Arkadiusz Kasperkiewicz. Asystował mu Maciej Domański.

Stal ponownie na prowadzeniu i znów po rzucie rożnym! Przy bliższym słupku dośrodkował Domański, zamknął to uderzeniem głową Kasperkiewicz i Strebinger nie mógł nic poradzić.

30'

Gol! Strzelił Paweł Wszołek. Asystował mu Maciej Rosołek.

1:1 po kapitalnej, szybkiej akcji! Z lewego skrzydła bardzo dobrze dośrodkował Rosołek, a zamknął to uderzeniem z kilku metrów Wszołek. Strączek bez szans.

8
5
1
8
16
30'

Teraz Grzegorz Tomasiewicz zablokowany przy próbie uderzenia z dystansu.

1
2
28'

Igor Charatin zastopował niezłe dośrodkowanie Domańskiego spod końcowej linii.

1
27'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Rosołek. Faul taktyczny na Flisie.

6
4
2
2
24'

Duże zamieszanie po rzucie wolnym dla Stali. Obrońcy Legii zablokowali na 12. metrze strzał Matrasa.

2
1
2
1
22'

Celnie, ale niegroźnie z dystansu uderzył Maciej Rosołek i piłkę złapał Rafał Strączek.

1
2
2
1
18'

Teraz groźniejsza centra Josue z lewej strony boiska i sytuację wyjaśnił Marcin Flis. Chwilę później Rafael Lopes minął Strączka i trafił w słupek, ale i tak był na spalonym.

5
2
1
16'

Zdecydowanie zbyt mocno z rzutu wolnego dośrodkował Josue i nikt nie doszedł do piłki.

2
2
1
1
1
15'

Legioniści zaczynają dość wyraźnie dominować w środku pola. Początkowy napór Stali zdecydowanie ustał.

3
2
1
2
1
11'

Legia próbuje opanować sytuację, jednak na razie gra bardzo chaotycznie.

3
4
2
1
2
9'

Stal złapała rywala za gardło i próbuje iść za ciosem. Bardzo niespodziewany obrazek w Mielcu.

7
4
1
5'

Gol! Strzelił Krystian Getinger.

Co za historia! Z rzutu rożnego głęboko dośrodkował Getinger, piłka minęła wszystkich przed bramką i wpadła do siatki przy dalszym słupku! Bezpośrednie trafienie z narożnika boiska.

37
19
1
4
8
4'

Stal krótko rozegrała rzut wolny, potem mieliśmy dośrodkowanie w pole karne gości, ale nic wielkiego z tego nie wyszło.