Strzał sprzed pola karnego oddał Tardieu, Navas na posterunku!

90'

Sędzia doliczył 3 mnuty.

1
89'

Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką. Sędzia jednak nie widział przewinienia.

1
89'

Żółtą kartkę otrzymał Yssouf Kone.

ES Troyes AC
89'

Sporo zamieszania w szeregach gości stwarza Balde. Gracze Troyes cały czas w ataku.

1
1
86'

ES Troyes AC. Schodzi: Oualid El Hajjam. Wchodzi: Tanguy Banhie-Zoukrou.

wchodzi Wchodzi
Tanguy Banhie-Zoukrou #35
schodzi Schodzi
85'

Płaski strzał sprzed pola karnego Kabore, ale daleko od celu.

84'

Dośrodkowanie w pole karne PSG, Navas zdołał wypiąstkować piłkę. Gospodarze jeszcze walczą.

81'

Próba lobu Mbappe, ale futbolówka przeleciała ponad poprzeczką.

80'

ES Troyes AC. Schodzi: Yoann Touzghar. Wchodzi: Mykola Kuczarewicz.

Mykola Kuczarewicz #21
Yoann Touzghar #7
79'

W końcu próba gospodarzy, ale niewiele z tego wyszło.

1
76'

Paris Saint-Germain. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Eric Ebimbe.

Eric Ebimbe #36
75'

Kwadrans do końca. Piłkarze PSG mają spotkanie pod kontrolą.

1
73'

Tym razem Niemiec uderzył sprzed pola karnego, ale wyraźnie przestrzelił.

72'

Do uderzenia głową doszedł Draxler, ale przymierzył niecelnie. Od bramki gospodarze.

70'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Mauro Icardi.

1
1
69'

Paryżanie szanują piłkę, rywale już nie mają tylu sił, co na początku spotkania.

1
66'

Przed szansą Balde, zawodnik chciał uderzyć... piętą, ale zabrakło centymetrów.

63'

ES Troyes AC. Schodzi: Dylan Chambost. Wchodzi: Mamadou Balde.

Dylan Chambost #14
60'

Błąd gospodarze, piłka miała dotrzeć do Mbappe, ale adresata nie znalazła.

komentarz

56'

Uwidoczniła się przewaga gospodarzy. Gracze PSG dość głęboko na własnej połowie.

1
1
53'

Icardi był już metr przed bramką, ale obrońca Troyes na linii piłkę sobie spokojnie przyjął i uratował zespół.

2
1
52'

Gospodarze po przerwie zaatakowali. Paryżanie mają małe problemy.

2
1
49'

Zamieszanie pod bramką Navasa, ale uderzenia graczy gospodarzy były blokowane.

1
1
46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę.

2
1
komentarz

45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
1
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Achraf Hakimi.

1
44'

Przerwa w grze. Kibice gości obrzucili butelkami jednego z graczy gospodarzy, który chciał wykonać rzut rożny.

42'

Kontra gospodarzy 5 na 5, ale dogranie w polu karnym było niedokładne. Piłkę złapał Navas.

39'

Akcja za akcję. Bardzo otwarta końcówka premierowej odsłony.

37'

I kolejna próba miejscowych. Sprzed pola karnego wprost w Navasa uderzył Issa Kabore.

35'

Kolejny raz uderzał Ripart, Navas zdołał odbić piłkę. Kontra PSG, ale Draxler z ostrego kąta w bramkę nie trafił.