1
2
1
89'

Gol! Strzelił Moussa Dembele. Asystował mu Xherdan Shaqiri. Zagranie za plecy obrońców, Dembele ograł defensora, a w sytuacji sam na sam uderzył ponad bramkarzem. 2:1!

7
8
1
2
3
88'

Matteo Guendouzi z piłką w polu karnym, ale wszystko trwało zbyt długo.

2
86'
86'

Dembele uderzał przewrotką, ale próba z siedmiu metrów była niecelna. Brawa za próbę!

1
84'

Olympique Lyon. Schodzi: Malo Gusto. Wchodzi: Bradley Barcola.

wchodzi Wchodzi
Bradley Barcola #33
schodzi Schodzi
Malo Gusto #17
82'

Strata gola przebudziła graczy z Marsylii, ale nie potrafią jak na razie poważniej zagrozić gospodarzom.

1
79'

Gospodarze chcą więcej. Dośrodkowanie spadło na głowę Dembele, ten jednak uderzył niecelnie.

1
1
2
2
76'

Gol! Strzelił Xherdan Shaqiri. Asystował mu Malo Gusto. Boateng na prawo do Gusto, ten dośrodkował z prawej strony, a nadbiegający Shaqiri uderzeniem głową z siedmiu metrów trafił na 1:1!

2
73'

Sprzed pola karnego uderzył Xherdan Shaqiri, piłka jednak nie szybowała w światło bramki.

71'

Niepewnie defensywa gości, ale Paulo Lopes najpierw dobrze wyszedł do piłki, a po chwili odbił strzał Maxence Caquereta.

2
1
70'

Olympique Marsylia. Schodzi: Luis Henrique. Wchodzi: Amine Harit.

Luis Henrique #11
1
2
2
68'

Kontra Marsylii, w pole karne wpadł z piłką Under, ale przestrzelił. Dodatkowo zawodnik gości był na spalonym.

1
komentarz

60'

Kwadrans gry po przerwie i o spotkaniu nie można zbyt wiele dobrego napisać. Przed momentem Cherki starał się lobować bramkarza, ale niewiele z tego wyszło.

2
1
1
58'

Stara się atakować Olympique Lyon, ale cały czas gospodarze nie potrafią zagrozić graczom z Marsylii.

1
1
55'

I znowu czujemy się jak na sparingu. Brakuje atmosfery piłkarskiego święta, brakuje uderzeń i spięć pod bramkami.

1
52'

Gracze z Marsylii czekają na rywala i taka taktyka przynosi skutek. Piłkarze Lyonu nie potrafią poważniej zagrozić gościom.

1
49'

Xherdan Shaqiri dośrodkował z rzutu wolnego, ale bardzo źle wykonał stały fragment. Od bramki goście.

1
2
2
2
4
47'

Lirola wpadł z piłką w pole karne. Płaski strzał odbił się od obrońcy. Piłka trafiła w boczną siatkę.