Faul Fabio Silvy blisko własnego pola karnego. Nie przydał się tam.

3
4
90+2'

W doliczonym czasie Wolves muszą popracować w obronie, ich jednobramkowa przewaga nie jest bezpieczna w konfrontacji z zespołem naszpikowanym indywidualnościami.

6
2
2
90'

Doliczone pięć minut.

1
89'

Mało czasu zostało gospodarzom.

1
1
88'

Manchester United. Schodzi: Aaron Wan-Bissaka. Wchodzi: Anthony Elanga.

wchodzi Wchodzi
Anthony Elanga #36
schodzi Schodzi
84'

2
2
1
82'

Gol! Strzelił Joao Moutinho.

Przyjezdni na prowadzeniu. Patrząc na statystyki tego spotkania, na zasłużonym prowadzeniu. Piłka po dośrodkowaniu Adamy Traorego została wybita pod nogi Joao Moutinho. Portugalczyk oddał sprytne uderzenie w narożnik bramki. Wielka radość Wolves!

Wolverhampton Wanderers
20
11
4
8
6
81'
80'

Jose Sa popisał się piąstkowaniem blisko własnej bramki. Także w drugiej połowie golkiper Wolverhamtpon Wanderers zaprezentował efektownego, ale co ważne skutecznego "szczupaka" poza własną szesnastką.

1
78'

Ponownie niebezpieczni byli Wolves. Luke Shaw wyrasta na kluczowego zawodnika Manchesteru United w defensywie. Jeszcze raz pojawił się w odpowiednim miejscu oraz czasie, żeby interweniować po dośrodkowaniu.

3
75'

Na kwadrans przed końcem podstawowego czasu szansa pokonania bramkarza Manchesteru United z rzutu wolnego. Chytre, techniczne uderzenie, ale minimalnie niecelne. Piłka trafiła w obramowanie.

3
3
74'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Matić za przewinienie taktyczne.

Manchester United
1
1
1
3
71'

Wyczekiwana na Old Trafford przewaga gospodarzy.

2
69'

Bardzo trudne minuty dla przyjezdnych, najtrudniejsze od początku meczu. Nemanja Matić uruchomił podaniem Bruno Fernandesa, a ten z centrum pola karnego huknął w poprzeczkę. Niewiele zabrakło do skutecznej dobitki. Nie minęło dużo czasu i Cristiano Ronaldo główkował do siatki, ale był na spalonym w momencie dogrania z rzutu wolnego.

3
66'
64'

Bruno Fernandes wprowadza nieco ożywienia w działania ofensywne Manchesteru United, ale tu potrzeba diametralnego przyspieszenia. Ponad godzina spotkania, a nadal bezbramkowo.

1
1
1
58'

Podanie przed pole karne Manchesteru United do Nelsona Semedo. Po strzale odbita rykoszetem piłka wyszła na korner. Po nim jeszcze jedna próba pokonania Davida de Gei, jednak zbyt anemiczna.

1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Luke Shaw za faul na skrzydle.

1
1
2
2
1
54'

Mason Greenwood rozpędził się w centrum boiska, ale wykonał tak beznadziejne rozrzucenie akcji do skrzydła, że Cristiano Ronaldo musiał ratować sytuację z lądowaniem na bandach reklamowych.

1
51'

W odpowiedzi próba pokonania Jose Sa podjęta przez Masona Greenwooda. Piłka kopnięta zza linii pola karnego przeleciała ponad poprzeczką w bramce Wolverhampton Wanderers.

49'

Gospodarze poradzili sobie ze zbyt płaskim dośrodkowaniem z rzutu wolnego. Futbolówka zatrzymała się na głowie odpowiednio ustawionego zawodnika Manchesteru United.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Scott McTominay za ostre przewinienie.

1
1
1
46'

Druga połowa w Manchesterze. Na pewno gospodarze mieli o czym myśleć w szatni, ponieważ pozwolili przeciwnikom na bardzo dużo przed przerwą. To oni mają szczęście, że nie muszą odrabiać strat po zmianie stron.