2
2
2
83'

Gol! Strzelił Erling Haaland. Asystował mu Mats Hummels. Szybka odpowiedź Borussi. Dalekie zagranie Hummelsa, a Haaland przelobował bramkarza. 4:2!

Borussia Dortmund
7
4
9
22
83'

Gospodarze mieli rywala na deskach, ale dali Unionowi tlen.

81'

Gol! Strzelił Andreas Voglsammer. Union złapał kontakt! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, a Voglsammer głową wpakował piłkę do bramki. 3:2!

Andreas Voglsammer #9
16
3
1
5
80 '

Rwana gra w końcówce. Niewiele dzieje się pod bramkami.

2
1
77'

Union. Schodzi: Max Kruse. Wchodzi: Andreas Voglsammer.

1
2
77'

Union. Schodzi: Timo Baumgartl. Wchodzi: Keita Endo.

Keita Endo #18
75'

Kwadrans do końca. Borussia na połowie Unionu.

2
73'
71'

Union. Schodzi: Rani Khedira. Wchodzi: Genki Haraguchi.

70'

Coraz więcej błędów zaczynają popełniać gospodarze. Union zwietrzył szansę i atakuje.

68'

Julian Ryerson miał sporo czasu i miejsca, ale niepotrzebnie zdecydował się na strzał. Piłka poszybowała wprost w bramkarza.

1
1
1
64'

Cały czas w ataku Borussia. Union nie jest w stanie zbyt wiele zrobić.

1
1
1
1
1
61'

Piłka wycofana do Reusa, ten natychmiast uderzył, ale w bramkę nie trafił.

2
2
1
60'

Godzina gry za nami. Borussia prowadzi dwoma bramkami i spotkanie ma pod kontrolą.

1
1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Axel Witsel.

1
57'

Gol! Strzelił Max Kruse. Pewny strzał oddał Kruse i jest już tylko 3:1!

7
3
2
8
57'

Rzut karny dla Unionu. Faulowany był Behrens. Sędzia po analizie VAR wskazał na "wapno".

5
1
2
2
1
55'

Union. Schodzi: Levin Oztunali. Wchodzi: Cedric Teuchert.

Cedric Teuchert #36
1
55'

Union. Schodzi: Taiwo Awoniyi. Wchodzi: Kevin Behrens.

Kevin Behrens #17
2
52'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Marvin Friedrich. Union na kolanach. Kontra Borussii, Reus zagrywał wzdłuż pola bramkowego, a wracający Friedrich wpakował piłkę do własnej bramki. 3:0!

3
1
2
4
50'

Żółtą kartkę otrzymał Mats Hummels.

1
47'

Szybka wymiana piłek przez Borussię. Andreas Luthe wyszedł na siódmy metr i przejął piłkę.

1
1
46'

Gramy po przerwie!

1
45'

Sędzia doliczył miinutę.

44'

Z okolic linii pola karnego tuż obok słupka uderzył Mahmoud Dahoud.

2
1
2
43'

Borussia spotkanie ma pod kontrolą. Gospodarze nie muszą się zbytnio wysilać, berlińczycy nie są im w stanie poważniej zagrozić.

1
40'

Na uderzenie zdecydował się Marvin Friedrich, ale bez większego zagrożenia.

1
38'

Taiwo Awoniyi doszedł do uderzenia, ale tutaj już zabrakło dokładności. W końcu jednak pazurki pokazali berlińczycy.

1
1
1
37'

Atak pozycyjny Unionu, jednak niewiele z tego wynika.

1
34'

I znowu wszystko wróciło do wcześniejszej normy. W ataku Borussia, Union musi być bardzo uważny w defensywie.

31'

Uaktywnili się w ofensywie goście. Borussia trochę uspokoiła się z przodu i pozwala wyszaleć się rywalom.

1
29'

Rzut rożny dla gości. Po dośrodkowaniu piłkę przejął... Haaland.

1
26'

Kolejna akcja Borussi, prostopadłe zagranie do Haalanda, ale w ostatnim momencie piłkę zatrzymał obrońca.

1
1
24'

Gol! Strzelił Erling Haaland. Asystował mu Thomas Meunier. Po raz kolejny defensywa Uniony zdemontowana. Z prawej strony dośrodkował Meunier, a Haaland głową uderzył nie do obrony. 2:0!

7
3
7
10
22'

Cały czas w ataku Borussia. Union nie potrafi przedostać się pod bramkę gospodarzy.

1
1
19'

Na strzał zdecydował się Donyell Malen, pewnie interweniował bramkarz Unionu.

16'

Reus uderzał z rzutu wolnego, piłka trafiła w Haalanda, ale przeszła obok słupka.

1
2
3
15'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marvin Friedrich.

1
13'

Borussia prowadzi i nie pozwala Unionowi na zbyt wiele. Gospodarze szukają drugiego trafienia.

1
10'

Gol! Strzelił Raphael Guerreiro. Asystował mu Mahmoud Dahoud. Rozmontowali obronę gości miejscowi. Akcję pięknym strzałem z pola karnego zakończył Guerreiro. Bramkarz bez szans. 1:0!

6
1
3
5
7'

Fani niosą Borussię. Gospodarze niemal nie schodzą z połowy Unionu.

1
1
4'

Od początku więcej z gry ma Borussia. Gospodarze jednak jeszcze bez szansy bramkowej.

1
1
1'

Piłka w bramce Borussii, ale trafienie nie zostało uznane. Taiwo Awoniyi był na spalonym.

1
1
1
2
16:36

Sporne kwestie rozstrzygał będzie Sven Jablonski.

Kto wygra mecz?
Będzie remis
Union Berlin
16:36

W czterech meczach Borussia zdobyła 9 punktów, Union ma zgromadzone o 3 "oczka" mniej.