Miał szansę Robert Lewandowski. Polak stracił piłkę w polu karnym Greuther Fuerth.

27
46
88'

Gol! Strzelił Cedric Itten. Asystował mu Timothy Tillman.

Ostatnia drużyna Bundesligi strzela gola aktualnym mistrzom! Akcja rezerwowych. Cedric Itten mocno uderzył głową i Manuel Neuer skapitulował. 1:3.

35
87'
31
11
7
6
10
86'

Bayern Monachium. Schodzi: Niklas Suele. Wchodzi: Josip Stanisić.

8
86'

SpVgg Greuther Fuerth. Schodzi: Julian Green. Wchodzi: Jamie Leweling.

Jamie Leweling #40
2
3
3
1
9
85'

Mistrzowie Niemiec spokojnie wymieniają podania. Do ostatniego gwizdka pozostało już tylko pięć minut.

8
5
5
8
17
83'

Żółtą kartkę otrzymał Abdourahmane Barry.

Abdourahmane Barry #32
5
3
2
4
6
81'

Nieporozumienie w defensywie Bawarczyków. Dickson Abiama nie wykorzystał błędu Manuela Neuera. Goście nadal prowadzą 3:0.

12
9
8
3
15
79'

Robert Lewandowski ma bardzo mało czasu. Polski snajper nie miał w dzisiejszym meczu zbyt wielu okazji.

16
15
15
43
38
77'

SpVgg Greuther Fuerth. Schodzi: Jetro Willems. Wchodzi: Abdourahmane Barry.

4
2
7
4
11
77'

SpVgg Greuther Fuerth. Schodzi: Sebastian Griesbeck. Wchodzi: Timothy Tillman.

Sebastian Griesbeck #22
2
1
6
2
3
76'

SpVgg Greuther Fuerth. Schodzi: Branimir Hrgota. Wchodzi: Cedric Itten.

1
4
3
7
76'
21
11
16
11
17
75'

Indywidualna akcja Roberta Lewandowskiego. Wydawało się, że Polak był faulowany, sędzia nie zatrzymał gry.

4
3
14
15
53
74'

Sebastian Griesbeck mógł się zrehabilitować. Manuel Neuer bez trudu poradził sobie z jego uderzeniem.

16
4
8
2
5
Czy Greuther Fuerth strzeli honorowego gola?
4
1
3
3
8
71'

Bayern Monachium jest pewny swego i stara się o czwartą bramkę. Greuther Fuerth nie opuszcza własnej połowy.

13
14
6
8
15
68'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Sebastian Griesbeck.

A jednak, gol zapisany na konto zawodnika Greuther Fuerth! Robert Lewandowski miał duży udział przy tej bramce, ale musi obejść się smakiem.

257
104
40
53
80
67'

Żółtą kartkę otrzymał Dickson Abiama.

Abiama zameldował się na boisku i bardzo szybko obejrzał żółty kartonik.

Dickson Abiama #11
8
1
4
6
16
67'

SpVgg Greuther Fuerth. Schodzi: Havard Nielsen. Wchodzi: Dickson Abiama.

2
4
3
9
65'

Branimir Hrgota domagał się rzutu karnego. Robert Schroder nawet nie odgwizdał faulu.

5
9
7
5
12
64'

Sędzia główny ukarał żółtą kartką Juliana Nagelsmanna za dyskusje. Szkoleniowiec mógł tylko rozłożyć ręce.

5
4
5
4
22
62'

Goście szukają luki w defensywie Greuther Fuerth. Thomas Mueller i Niklas Suele wymieniali podania, ten pierwszy zanotował stratę.

1
2
6
3
11
61'
17
8
5
2
11
60'

Godzina gry za nami. Greuther Fuerth zamierza wykorzystać liczebną przewagę, jednak to Bayern Monachium utrzymuje się przy piłce.

15
6
4
1
8
58'

Mało brakowało! Leroy Sane celnie zagrał do Roberta Lewandowskiego, który próbował zaskoczyć bramkarza Greuther Fuerth. Świetna interwencja Saschy Burcherta.

21
5
15
12
12
57'

Niklas Suele przerzucił ciężar gry na lewą stronę boiska, lecz Leroy Sane nie opanował piłki.

3
8
3
6
55'

Podopieczni Juliana Nagelsmanna nie cofnęli się do defensywy. Kombinacyjna akcja Bayernu i Leon Goretzka niecelnie zagrywał do Roberta Lewandowskiego.

6
6
8
6
27
53'

Żółtą kartkę otrzymał Nick Viergever.

10
6
4
5
6
51'

Bayern musi radzić sobie w dziesiątkę. Niklas Suele na prawej stronie defensywy.

11
6
6
4
6
50'

Na strzał zdecydował się Branimir Hrgota. Manuel Neuer wyczuł intencje kapitana rywali.

16
7
9
6
13
48'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Benjamin Pavard.

Kłopoty Bayernu Monachium! Francuski defensor zatrzymał groźną akcję Greuther Fuerth i ewidentnie sfaulował Juliana Greena.

Bayern Monachium
9
8
23
24
61
46'

Początek drugiej połowy. Zawodnicy Stefana Leitla postarają się o niespodziankę.

5
5
6
9
9
komentarz

Thomas Mueller ma już 218 trafień na koncie i jest trzecim najskuteczniejszym piłkarzem w całej historii Bayernu Monachium.

33
11
7
5
11
45+1'

Paul Seguin powinien zamknąć tę akcję gospodarzy, jednak nie dosięgnął piłki.

7
5
4
3
12
45'

Sędzia Robert Schroder doliczył jedną minutę do pierwszej połowy.

4
3
4
3
7
44'

Żółtą kartkę otrzymał Leroy Sane.

6
3
7
6
13
42'

Robert Lewandowski wypuścił podaniem Joshuę Kimmicha. Pomocnik Bayernu zmarnował dobrze zapowiadającą się akcję.

9
2
8
10
21
40'

Ostatnie minuty należą do Bawarczyków. Dogranie Joshuy Kimmicha i Robert Lewandowski niezwykle efektownie uderzył piętą. Piłka odbiła się od poprzeczki bramki Greuther Fuerth!

38
7
15
17
22
39'

Ogromne zamieszanie w polu karnym miejscowych. Dayot Upamecano zagrał piłkę głową, jednak Thomas Mueller nie wykończył akcji.

2
2
5
8
5
38'

Doskonały przerzut Dayota Upamecano. Po chwili Alphonso Davies źle dośrodkował w pole karne rywali.

16
35'

Zabójczo skuteczny jest Bayern. Monachijczycy oddali dotychczas tylko dwa celne strzały i zdobyli dwie bramki.

24
7
4
6
6
33'

Joshua Kimmich dobrze sobie radzi także pod własnym polem karnym. Niemiec zatrzymał atak miejscowych.

15
8
4
4
8
31'

Gol! Strzelił Joshua Kimmich. Asystował mu Leroy Sane.

Leroy Sane wyłożył piłkę, a następnie Joshua Kimmich precyzyjnie przymierzył sprzed pola karnego Greuther Fuerth. Bayern udokumentował swoją przewagę.

59
29
4
5
18
29'

Leon Goretzka spróbował swoich sił. Bramkarz Greuther Fuerth nie musiał interweniować po uderzeniu pomocnika Bayernu.

7
5
3
2
11
27'

Zagranie z głębi pola i Sascha Burchert uprzedził Leroya Sane. Bayern wciąż prowadzi 1:0.

3
2
4
5
6
26'

Pierwszy celny strzał Greuther Fuerth. Julian Green nie zaskoczył Manuela Neuera.

5
6
8
6
8
24'

Niebezpiecznie w polu karnym Bawarczyków. Sytuację wyjaśnił Robert Lewandowski, który ustawił się na krótkim słupku.

27
4
2
1
10
22'

Paul Seguin był nieprzepisowo powstrzymywany przez Leroya Sane. Gracz Bayernu zachował się fair play i pomógł rywalowi.

13
9
6
5
7
20'

Żółtą kartkę otrzymał Branimir Hrgota.

14
3
2
2
9
20'

Thomas Mueller mógł po raz drugi trafić do siatki. Niemiec rozegrał dwójkową akcję z Leonem Goretzką i piłka po jego strzale przeleciała obok słupka.

9
7
5
1
9
18'

Alphonso Davies ma więcej zadań w ofensywie i bardzo dobrze się spisuje. Kanadyjczyk stwarza zagrożenie pod bramką Greuther Fuerth.

8
5
3
2
6
16'

Po kilku stratach Bayern Monachium buduje akcję od tyłu. Gospodarze ratują się faulami.

3
1
10
6
12
14'

Piłkarze Greuther Fuerth próbują odpowiedzieć na bramkę gości. Akcja pod polem karnym Bayernu.

5
3
8
6
12
12'

Od samego początku mistrzowie Niemiec mają przewagę. Thomas Mueller strzelił drugiego gola w trwającym sezonie Bundesligi.

15
4
2
6
11
10'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Alphonso Davies.

Szybki kontratak Bayernu i jest pierwsza bramka! Alphonso Davies dostrzegł lepiej ustawionego Thomasa Muellera, a ten oddał strzał. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i bramkarz Greuther Fuerth nie miał szans na interwencję.

122
47
13
10
13
9'

Tym razem z bramkarzem nie porozumiał się Leroy Sane, rzut rożny dla miejscowych.

3
3
5
3
18
8'

Obie drużyny muszą popracować nad dokładnością podań. Manuel Neuer nerwowo wybił piłkę w aut.

2
2
6
2
17
6'

Leroy Sane szukał podaniem Roberta Lewandowskiego. Pomysł skrzydłowego był dobry, ale wykonanie gorsze.

8
5
11
4
5
4'

Pierwsza szansa Roberta Lewandowskiego! Polak trafił prosto w obrońcę i po chwili Leon Goretzka minimalnie spudłował.

25
12
19
7
13
3'

Wysoki pressing w wykonaniu Bayernu Monachium. Leroy Sane przedarł się w pole karne rywali i został zablokowany.

6
3
6
5
6
1'

Benjamin Pavard już jest aktywny na prawym skrzydle. Dośrodkowanie Francuza było jednak niecelne.

4
5
7
9
11
19:57

Świetna atmosfera na stadionie Greuther Fuerth. Zawodnicy już pojawili się na murawie.

7
4
2
4
6
Czy Robert Lewandowski znajdzie sposób na Sachę Burcherta?
11
4
1
1
4
19:57

Lewandowski ma niepodważalne miejsce w "jedenastce" monachijczyków. Wygląda na to, że Alphonso Davies zagra na skrzydle:

3
1
19:57

W składzie ostatniej drużyny Bundesligi znalazł się Julian Green, który jest wychowankiem Bayernu:

1
19:57

Robert Lewandowski poluje na kolejne bramki. Reprezentant Polski może dzisiaj wyrównać rekord Gerda Muellera, który trafiał do siatki w 16 meczach ligowych z rzędu.

5
1
2
1
19:57

Zaczynamy 6. kolejkę Bundesligi! SpVgg Greuther Fuerth zmierzy się z Bayernem Monachium na Sportpark Ronhof Thomas Sommer Stadion i to zespół gości będzie zdecydowanym. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowany jest na godz. 20:30.