Hertha Berlin
90'

Co za uderzenie Kevina Stoegera! Piłka była poza zasięgiem Alexandra Schwolowa i trafiła w poprzeczkę.

88'

Myziane Maolida ruszył środkiem boiska i mógł podać do lepiej ustawionego Krzysztofa Piątka. Zawodnik Herthy uderzył jednak z dystansu, piłka wylądowała na trybunach.

86'

Daniel Brosinski wrzucił piłkę w pole karne, a następnie Jean-Paul Boetius uderzył szczupakiem. Gracz Mainz minimalnie przestrzelił.

85'

Stołeczny zespół nie ma pomysłu na grę. Z rzutu wolnego dośrodkował Marvin Plattenhardt, jednak Robin Zentner wyjaśnił sytuację.

1
83'

Gospodarze bawią się z piłkarzami Herthy Berlin i wymieniają podania w polu karnym. Kevin-Prince Boateng jest wściekły.

81'

Kevin Stoeger huknął z dystansu prosto w bramkarza Herthy Berlin. Gospodarze nie odpuszczają rywalom.

1
80'

Gol! Strzelił Jean-Paul Boetius. Asystował mu Paul Nebel.

Akcja rezerwowych. Jean-Paul Boetius mocno uderzył zza pola karnego, Alexander Schwolow miał piłkę na rękach i nie zdołał jej odbić. 1.FSV Mainz 05 deklasuje Herthę Berlin.

Asysta:
Paul Nebel #26
2
79'

Strzały celne:

1.FSV Mainz 05 - osiem

Hertha Berlin - jeden

77'

Alexander Hack mógł ustrzelić dublet. Gracz gospodarzy wyskoczył do piłki i Alexander Schwolow zażegnał niebezpieczeństwo. Davie Selke ucierpiał po starciu z rywalem.

1
1
75'

1.FSV Mainz 05. Schodzi: Jonathan Burkardt. Wchodzi: Paul Nebel.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jonathan Burkhardt #29
75'
74'

Krzysztof Piątek napędził Herthy Berlin i zacentrował z lewej strony. Moussa Niakhate wybił piłkę za linię końcową.

2
2
1
1
72'

Mogło być już 4:0! Aaron Martin uderzył po długim słupku, jednak golkiper Herthy Berlin był na posterunku. Tylko rzut rożny.

71'

Jean-Paul Boetius mocno dośrodkował w pole karne Herthy Berlin. Jonathan Burkardt nie opanował piłki, Alexander Schwolow wznowi grę.

2
69'

Hertha Berlin. Schodzi: Ishak Belfodil. Wchodzi: Krzysztof Piątek.

Reprezentant Polski dostał szansę od trenera Herthy Berlin.

67'

Marcus Ingvartsen wszedł na boisko i mógł wpisać się na listę strzelców. Gracz 1.FSV Mainz 05 przegrał pojedynek z Alexandrem Schwolowem.

1
65'

Obraz gry się nie zmienia. 1.FSV Mainz 05 nadal jest stroną przeważającą. Zawodnicy Herthy Berlin są podłamani.

63'

1.FSV Mainz 05. Schodzi: Karim Onisiwo. Wchodzi: Marcus Ingvartsen.

Marcus Ingvartsen #11
61'

Do stałego fragmentu gry podszedł Aaron Martin. Lewy obrońca uderzył nad murem, lecz nie trafił w światło bramki.

2
60'

Jednak rzut wolny! Karim Onisiwo nie jest w stanie kontynuować gry.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Niklas Stark.

2
59'

Karim Onisiwo wbiegł w pole karne i upadł. Wydawało się, że napastnik był faulowany przez Niklasa Starka, sędzia sprawdza tę sytuację.

1
58'

1
56'

Hertha Berlin. Schodzi: Suat Serdar. Wchodzi: Myziane Maolida.

Myziane Maolida #11
54'

Płaskie dośrodkowanie Silvana Widmera i nikt nie przeciął toru lotu piłki. Na dodatek Karim Onisiwo sfaulował Alexandra Schwolowa.

54'

Koniec meczu dla Suata Serdara. Zawodnik Herthy Berlin z grymasem bólu na twarzy zszedł do szatni.

1
53'

Krótka przerwa w grze. Leandro Barreiro i Suat Serdar nie podnoszą się z murawy.

52'

Leandro Barreiro ograł dwóch rywali i uderzył w stronę bramki. Skuteczna interwencja golkipera Herthy Berlin.

1
1
51'

Tayfun Korkut wykorzystał już trzy zmiany, ale to niewiele pomogło. 1.FSV Mainz 05 ma już trzybramkową przewagę, to nie jest dzień Alexandra Schwolowa.

1
49'

Gol! Strzelił Silvan Widmer. Asystował mu Aaron Martin.

1.FSV Mainz 05 nokautuje Herthę Berlin. Silvan Widmer strzałem głową sfinalizował akcję miejscowych, asystę na swoim koncie zapisał Aaron Martin. Szwajcar zasłużył na tego gola.

Asysta:
Aaron Martin #3
5
1
1
47'

Podopieczni Tayfuna Korkuta ruszyli do ataku. Przed szansą stanął Ishak Belfodil, ale wywalczył tylko rzut rożny.

46'

Hertha Berlin. Schodzi: Deyovaisio Zeefuik. Wchodzi: Marco Richter.

Marco Richter #23
46'

Gospodarze rozpoczęli drugą połowę.

1
20:14

Posiadanie piłki:

1. FSV Mainz 05 - 68 proc.

Hertha Berlin - 32 proc.

45'

Jedna minuta została doliczona do pierwszej połowy.

2
1
43'

Marvni Plattenhardt zacentrował z rzutu wolnego i po drobnym zamieszaniu Robin Zentner złapał piłkę. Nic z tego.

41'

Gol! Strzelił Alexander Hack. Asystował mu Anton Stach.

Alexander Hack był zupełnie niepilnowany na lewym skrzydle. Piłkarz 1.FSV Mainz 05 miał bardzo dużo miejsca, zdecydował się na strzał i Alexander Schwolow drugi raz musiał wyciągać piłkę z siatki.

Asysta:
Anton Stach #6
4
2
2
40'

Stevan Jovetić najprawdopodobniej doznał urazu mięśniowego. Nie wiadomo, jak długo potrwa pauza napastnika Herthy Berlin.

2
38'

Suat Serdar zderzył się z Karimem Onisiwo i nabawił się kontuzji. Sztab medyczny już pojawił się na boisku.

1
36'

Żółtą kartkę otrzymał Suat Serdar.

1
36'

Davie Selke miał swoją szansę. Napastnik Herthy Berlin poradził sobie z Moussą Niakhate, lecz strzelił nad poprzeczką.

1
35'

Jae-Sung Lee dobrze dośrodkował do Stefana Bella. Zawodnik 1.FSV Mainz 05 wygrał pojedynek powietrzny, ale niecelnie uderzył.

33'

Stevan Jovetić bardzo szybko opuścił plac gry. Tayfun Korkut postawił na Daviego Selke, który najwyraźniej wygrywa rywalizację z Krzysztofem Piątkiem.

1
1
30'

Silvan Widmer dośrodkował w pole karne i Karim Onisiwo oddał strzał głową. Leandro Barreiro trochę przeszkodził koledze, który trafił prosto w golkipera Herthy.

28'

Podopieczni Bo Svenssona zdominowali Herthę Berlin. Zespół Krzysztofa Piątka w tym momencie jest zupełnie bezradny.

26'

Stefan Bell zapędził się pod pole karne Herthy Berlin. Defensor gospodarzy przeliczył się i stracił piłkę. 1.FSV Mainz 05 buduje kolejną akcję.

24'

Gospodarze domagali się rzutu karnego, jednak sędzia główny nie dopatrzył się faulu. Gramy dalej.

23'

1.FSV Mainz 05 idzie za ciosem. Najpierw uderzenie Jonathana Burkardta zostało zablokowane, po chwili Silvan Widmer nie trafił w światło bramki.

21'

Stołeczna drużyna musi gonić wynik. Suat Serdar wykonał stały fragment gry i Dedryck Boyata dopadł do piłki. Obrońca gości fatalnie przestrzelił.

19'

Gol! Strzelił Jae-Sung Lee. Asystował mu Silvan Widmer.

To była tylko kwestia czasu. Zespołowa akcja 1.FSV Mainz 05, Silvan Widmer zgrał piłkę głową i Jae-Sung Lee z niewielkiej odległości skierował ją do siatki. Koreańczyk zdobył drugą bramkę w tym sezonie Bundesligi.

1
4
2
2
2
18'

Do tej pory Alexander Schwolow był bezbłędny. Napastnicy 1.FSV Mainz 05 są coraz groźniejsi pod bramką Herthy Berlin.

16'

Zgodnie z przewidywaniami zawodnicy gospodarzy przejęli inicjatywę. Podopieczni Tayfuna Korkuta nie potrafią utrzymać się przy piłce.

1
1
1
14'

Suat Serdar dograł do Stevana Joveticia. Napastnik gości miał trudną pozycję do strzału i trafił tylko w boczną siatkę.

2
13'

Jae-Sung Lee strzelił w kierunku bramki Herthy Berlin. Alexander Schwolow pewnie złapał piłkę, ale 1.FSV Mainz 05 nie ustaje w atakach.

1
1
1
1
2
11'

Tak wyglądają trybuny Opel Arena:

1
9'

Krzysztof Piątek przygląda się poczynaniom kolegów z ławki. Reprezentant Polski w czwartym spotkaniu z rzędu zasiadł wśród rezerwowych.

2
2
2
7'

Jest odpowiedź 1.FSV Mainz 05. Anton Stach zdecydował się na strzał z dystansu i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

5'

Suat Serdar wypuścił podaniem Ishaka Belfodila. Algierczyk przedostał się w pole karne gospodarzy, a następnie stracił piłkę.

1
3'

Suat Serdar przeprowadził atak lewą stroną boiska. Sędzia Harm Osmers uznał, że piłkarz Herthy Berlin był na pozycji spalonej.

1
1
2
1
1
2'

Czekamy na pierwszy celny strzał. Na początku spotkania drużyna z Moguncji nieco częściej utrzymuje się przy piłce.

1
2
20:14

Harm Osmers będzie sędzią głównym tego spotkania.

2
2
20:14

Niestety, Krzysztof Piątek kolejny raz na ławce Herthy Berlin. Dennis Jastrzembski poza kadrą: