12 mar 2022 15:30
90+3'
ZMIANA
90+2'

Robert Schroder oszczędził Floriana Grillitscha, nie będzie drugiej żółtej kartki. Zawodnicy Bayernu Monachium są wściekli.

1
2
6
5
15
90'

Sędzia doliczył trzy minuty!

23
6
5
2
2
87'

Bayern Monachium w ataku pozycyjnym. Goście spokojnie wymieniają podania na połowie TSG 1899 Hoffenheim.

12
5
4
2
4
85'

Podopieczni Juliana Nagelsmanna coraz mocniej naciskają rywali. Gospodarze czekają na ostatni gwizdek Roberta Schrodera.

11
8
4
3
3
83'

Marcel Sabitzer idealnie dograł na głowę Erica Choupo-Motinga. Kameruńczyk oddał strzał i piłka przeleciała obok prawego słupka.

3
5
6
7
1
81'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Jamal Musiala. Wchodzi: Marcel Sabitzer.

81'
ZMIANA
79'

Jacob Bruun Larsen wyłożył piłkę Andrejowi Kramaricowi, a Chorwat mocno uderzył. Manuel Neuer uchronił swój zespół przed stratą bramki.

12
2
4
3
3
78'

Czas ucieka Bayernowi Monachium. W tym momencie zespół Roberta Lewandowskiego prowadzi w tabeli Bundesligi i ma 10 oczek przewagi nad Borussią Dortmund.

5
3
3
5
3
76'

Kingsley Coman ośmieszył Kevina Akpogumę i później szukał w polu karnym Roberta Lewandowskiego. Gracze Hoffenheim przejęli piłkę.

2
3
13
4
7
72'

Jak to nie wpadło? Robert Lewandowski przepuścił piłkę do Thomasa Muellera, a ten oddał strzał. Stefan Posch interweniował na linii bramkowej.

5
2
6
6
5
72'

Akcja Bayernu Monachium zakończyła się świetną interwencją Stefana Poscha. Kingsley Coman przeszarżował.

1
1
4
3
2
70'

Przerwa w grze. Thomas Mueller zderzył się z Angelo Stillerem, piłkarz Hoffenheim jest opatrywany przez klubowych lekarzy.

1
8
5
2
68'

Trudny moment dla gospodarzy. Jamal Musiala bez trudu minął golkipera Hoffenheim, lecz nie trafił w światło bramki.

1
3
5
3
9
68'

Serge Gnabry wykorzystał błąd defensywy i dynamicznie wbiegł w pole karne. Reprezentant Niemiec trafił w lewy słupek! Później Lucas Hernandez uderzył niecelnie.

1
3
3
3
11
66'

3
65'

Kingsley Coman zszedł do środka boiska i oddał celny strzał. Pewna interwencja bramkarza TSG 1899 Hoffenheim.

1
5
3
2
63'

Zespół Sebastiana Hoenessa postawił twarde warunki Bayernowi Monachium. Aktualni mistrzowie Niemiec walczą o drugiego gola.

3
4
4
2
3
60'

Kingsley Coman wstrzelił piłkę w pole karne, jednak świetnie ustawiony był Angelo Stiller. Pomocnik Hoffenheim zażegnał niebezpieczeństwo.

1
4
4
3
58'

I kolejna dobra akcja TSG 1899 Hoffenheim. Manuel Neuer zatrzymał Andreja Kramaricia.

7
2
3
57'

David Raum płasko dośrodkował w kierunku Ihlasa Bebou, ale nikt nie przeciął toru lotu piłki. Bramkarz Bayernu Monachium miał sporo szczęścia.

2
1
3
5
5
55'

Akcja duetu Serge Gnabry - Leroy Sane. Ten drugi uderzył z dystansu i Oliver Baumann popisał się skuteczną interwencją.

3
2
6
2
4
54'

Robert Lewandowski odnalazł się na prawym skrzydle i wrzucił piłkę w pole karne. Oliver Baumann uprzedził Kingsleya Comana.

1
3
9
7
8
52'

Strzały (celne):

TSG 1899 Hoffenheim - 5 (3)

Bayern Monachium - 10 (4)

7
1
50'

Indywidualna akcja Leroya Sane. Skrzydłowy Bayernu Monachium wpadł w pole karne, lecz strzelił obok bramki.

2
2
4
2
9
49'

Thomas Mueller zgrał piłkę do Roberta Lewandowskiego, który źle trafił w piłkę. Kolejny spalony.

2
2
7
3
7
48'

Bayern Monachium wciąż ma optyczną przewagę. Oliver Baumann oddalił grę od własnej bramki po dośrodkowaniu Serge'a Gnabry'ego.

3
2
5
1
1
46'

Świetny początek drugiej połowy w wykonaniu gości. Piłka zatrzepotała w siatce, jednak Robert Lewandowski został złapany w pułapkę ofsajdową.

2
1
7
8
20
46'
ZMIANA

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Georginio Rutter. Wchodzi: Ihlas Bebou.

komentarz

Robert Lewandowski kolekcjonuje rekordy. W bieżącym sezonie 33-latek strzelił już 17 goli na wyjeździe. Wcześniej dokonali tego Jupp Heynckes (1973/74) oraz Timo Werner (2019/20).

17
6
3
1
1
komentarz

Nie zatrzymuje się Robert Lewandowski. Filar Bayernu Monachium zgromadził już 29 trafień w tym sezonie i jest najskuteczniejszym piłkarzem Bundesligi.

20
9
2
1
45+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Joshua Kimmich.

Jest bramka Roberta Lewandowskiego! Przed końcem pierwszej połowy Joshua Kimmich idealnie dośrodkował z rzutu rożnego, polski snajper pewnym strzałem pokonał Olivera Baumanna.

145
58
11
5
6
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Georginio Rutter.

4
1
3
1
2
45'

Robert Schroder doliczył jedną minutę do pierwszej części gry.

5
2
5
3
1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Hernandez.

Bayern Monachium
4
6
6
4
43'

Benjamin Pavard potrafi uderzyć z dystansu. Tym razem reprezentant Francji przeniósł piłkę nad poprzeczką.

1
3
4
2
5
42'

Nie ma szczęścia Bayern Monachium. Joshua Kimmich uruchomił podaniem Thomasa Muellera, który wpakował piłkę do siatki. Sędzia odgwizdał spalonego.

2
2
5
11
6
40'

Robert Lewandowski poradził sobie z Kevinem Vogtem i arbiter przerwał grę. Napastnik Bayernu Monachium zagrał piłkę ręką.

3
3
10
5
7
38'

Doskonałą sytuację zmarnował Serge Gnabry! Skrzydłowy z niewielkiej odległości trafił w słupek, wcześniej Niklas Suele został złapany na spalonym.

2
7
2
7
38'

Żółtą kartkę otrzymał Florian Grillitsch.

Florian Grillitsch brutalnie potraktował Roberta Lewandowskiego. Polak potrzebuje przerwy w grze.

2
3
3
1
7
37'

Robert Lewandowski jest odcięty od podań. Polski napastnik wziął sprawy w swoje ręce i wycofał się do rozegrania.

2
1
4
4
35'

Leroy Sane wypatrzył w polu karnym Niklasa Suele. Środkowy obrońca oddał strzał głową i piłka trafiła do koszyczka Olivera Baumanna.

1
2
2
2
34'

Robert Schroder wstrzymał grę, ale ostatecznie nie dopatrzył się przewinienia. TSG 1899 Hoffenheim ma jednobramkową przewagę.

1
2
2
2
3
32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christoph Baumgartner. Asystował mu David Raum.

Niespodzianka w Sinsheim! David Raum zacentrował z lewej strony do Chistopha Baumgartnera i ofensywny pomocnik znalazł sposób na Manuela Neuera. Kapitan Bayernu nie miał żadnych szans.

20
31'

Przyjezdni szybko rozegrali stały fragment gry. Serge Gnabry był sam na sam z Oliverem Baumannem, ale nie sięgnął piłki.

1
4
2
6
30'

Żółtą kartkę otrzymał Diadie Samassekou.

7
1
1
28'

Gospodarze ruszyli z kontratakiem. Georginio Rutter ograł piłkarzy Bayernu Monachium i fatalnie przestrzelił.

2
4
1
1
27'

Fantastyczna akcja Bayernu Monachium. Thomas Mueller skierował piłkę do siatki, jednak jego radość była przedwczesna. Sędzia zasygnalizował spalonego.

2
3
2
7
7
26'

Angelo Stiller próbował zaskoczyć Manuela Neuera. Pomocnik gospodarzy uderzył w kierunku bramki i kapitan Bayernu pewnie chwycił piłkę.

5
1
2
2
25'

3
23'

Leroy Sane spróbował swoich sił. Piłkarz Bayernu Monachium uderzył z dużej odległości, a Oliver Baumann tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

1
3
3
2
7
22'

Kolejne dośrodkowanie Joshuy Kimmicha. Leroy Sane dopadł do piłki przed polem karnym i zdecydował się na strzał. Piłka przeleciała obok lewego słupka.

2
1
1
3
3
20'

Leroy Sane ruszył prawą stroną boiska i walczył o piłkę z Davidem Raumem. Obrońca TSG 1899 Hoffenheim wygrał ten pojedynek.

2
1
1
1
7
18'

2
16'

Joshua Kimmich dośrodkował z narożnika boiska, a następnie Robert Lewandowski wygrał pojedynek powietrzny. Polak nie trafił w światło bramki.

4
2
14
6
9
15'

Piłkarze Bayernu Monachium przebudzili się i kontrolują wydarzenia boiskowe. Kingsley Coman kapitalnie dograł do Thomasa Muellera, który uderzył na bramkę. Golkiper Hoffenheim wykazał się refleksem.

6
1
3
2
2
13'

To mógł być gol samobójczy! Kevin Vogt niefortunnie interweniował po wrzutce Serge'a Gnabry'ego, Oliver Baumann kolejny raz uratował drużynę gospodarzy.

2
3
7
4
6
11'

Bawarczycy próbują narzucić swój styl gry. Zawodnicy TSG 1899 Hoffenheim cały czas stosują wysoki pressing.

11
3
9
3
4
9'

Jest odpowiedź Bayernu Monachium. Kinglsey Coman przerzucił piłkę do Serge'a Gnabry'ego, a ten uderzył z powietrza. Dobra interwencja Olivera Baumanna.

8
6
6
2
4
7'

Julian Nagelsmann ma powody do zmartwień. Bayern Monachium nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce i odpiera kolejne ataki rywali.

1
1
11
5
9
5'

Co za akcja miejscowych! Andrej Kramarić był niepilnowany w polu karnym, jednak Manuel Neuer obronił jego strzał. Drugie uderzenie Chorwata zostało zablokowane przez defensorów Bayernu.

7
2
7
4
5
3'

Gospodarze mają niewielką przewagę w pierwszych minutach meczu. Bayern Monachium jest zamknięty na własnej połowie.

2
12
7
8
1'

Tuż przed meczem wyjaśniła się przyszłość Andreja Kramaricia. Napastnik przedłużył kontrakt z TSG 1899 Hoffenheim do 30 czerwca 2025 roku.