Zakończony
Bayern Monachium
90+6'

Gol! Strzelił Marcel Sabitzer. Asystował mu Serge Gnabry.

Najpierw Serge Gnabry przegrał pojedynek sam na sam z Markiem Flekkenem, a po chwili oddał piłkę Marcelowi Sabitzerowi. Austriak strzelił pierwszego gola po przeprowadzce do Monachium.

22
11
5
1
1
90+6'

Bardzo mocne uderzenie Joshuy Kimmicha. Piłka wylądowała na trybunach Europa-Park-Stadion.

5
8
5
3
4
90+5'

Serge Gnabry minął kilku obrońców i zagrał do Jamala Musali, który był ustawiony tyłem do bramki. Młody pomocnik próbował uderzyć piętą, lecz źle trafił w piłkę.

2
4
3
3
2
90+4'

Po krótkiej przerwie obraz gry się nie zmienił. SC Freiburg próbuje zagrozić bramce Manuela Neuera.

2
5
6
90+3'

Noah Weisshaupt wywalczył rzut wolny tuż przed polem karnym. Nierozważne zachowanie Dayota Upamecano.

2
2
3
2
5
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Dayot Upamecano.

5
3
5
4
7
90+1'

Arbiter przedłużył drugą połowę o osiem minut!

9
7
5
5
90'

Gramy dalej, Christian Dingert na pewno dorzuci kilka minut do drugiej połowy.

8
7
5
5
5
89'

Wygląda na to, że Bayern Monachium nie porozumiał się z sędzią technicznym. Corentin Tolisso jest już za linią boczną i raczej nie będzie mógł wrócić na boisko.

2
8
6
3
6
88'

Konsternacja wśród zawodników. Wciąż nie wiadomo, czym spowodowana jest przerwa w grze.

4
4
9
2
87'

Christian Dingert przerwał grę. Sędzia główny konsultuje się ze swoimi asystentami, zamieszanie przy ławkach rezerwowych.

7
6
6
5
85'
85'

Bayern. Schodzi: Corentin Tolisso. Wchodzi: Niklas Suele.

83'
83'

SC Freiburg. Schodzi: Lucas Hoeler. Wchodzi: Noah Weisshaupt.

3
82'

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu Dayot Upamecano.

SC Freiburg na deskach. Kingsley Coman ruszył lewym skrzydłem, zszedł do środka i pokonał bramkarza gospodarzy. Mark Flekken mógł zachować się nieco lepiej.

20
15
2
2
1
81'

Lucas Hoeler sprytnym strzałem chciał zaskoczyć Manuela Neuera. Kapitan Bayernu Monachium nie popełnił błędu.

6
6
5
80'

Leroy Sane poradził sobie z dwoma obrońcami. Po rykoszecie piłka trafiła do koszyczka Marka Flekkena.

5
5
6
4
4
79'

Tym razem Jamal Musiala wypracował sobie okazję. Utalentowany Niemiec minimalnie spudłował.

1
1
6
5
5
78'

Kingsley Coman miał swoją sytuację. Golkiper SC Freiburg nawet nie musiał interweniować, strzał Francuza był niecelny.

1
1
6
5
6
77'

Jamal Musiala przechwycił piłkę w środku pola i przekazał ją Tolisso. Uderzenie francuskiego pomocnika zostało zablokowane.

1
1
6
6
1
75'

Kwadrans do końca. Podopieczni Juliana Nagelsmanna szukają sobie miejsca na połowie gospodarzy.

8
8
7
8
2
73'

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Lucas Hernandez.

Ten mecz należy do rezerwowych! Serge Gnabry świetnie odnalazł się w polu karnym i błyskawicznie wpisał się na listę strzelców. Bayern Monachium znowu prowadzi.

23
14
13
5
1
72'

Bayern. Schodzi: Benjamin Pavard. Wchodzi: Serge Gnabry.

72'

Ależ akcja SC Freiburg! Lucas Hoeler nieco się przeliczył, piłka przeleciała nad poprzeczką.

1
1
3
2
70'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Guenter.

6
5
4
69'

SC Freiburg. Schodzi: Jonathan Schmid. Wchodzi: Hugo Siquet.

Hugo Siquet #2
1
1
3
68'

Bayern Monachium nie składa broni i poluje na drugą bramkę. Zawodnicy Christiana Streicha czekają na kontrataki.

5
5
5
1
66'

Leroy Sane próbował wymusić rzut karny, ale sędzia się dał się nabrać. Goście w ataku pozycyjnym.

7
7
6
6
1
65'

Nils Petersen na długo zapamięta dzisiejszy mecz. Snajper strzelił właśnie gola numer 100 w barwach SC Freiburg. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że w przeszłości był związany z Bayernem Monachium.

8
7
6
6
6
63'

Gol! Strzelił Nils Petersen. Asystował mu Vincenzo Grifo.

Pierwszy kontakt z piłką i gol! Nils Petersen zaliczył prawdziwe "wejście smoka". Napastnik otrzymał podanie od Vincenzo Grifo i strzelił obok interweniującego Manuela Neuera.

15
14
13
14
14
62'
62'

Bayern. Schodzi: Robert Lewandowski. Wchodzi: Jamal Musiala.

Koniec meczu dla reprezentanta Polski!

62'
61'

Bayern chce podwoić swoje prowadzenie. Kingsley Coman był sam na sam z golkiperem SC Freiburg i przegrał ten pojedynek!

4
4
8
3
3
60'

Co za powrót!

7
4
4
1
1
58'

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Asystował mu Joshua Kimmich.

Leon Goretzka wrócił do gry po 119 dniach przerwy i znalazł drogę do siatki! Niemiecki pomocnik wykorzystał zagranie Joshuy Kimmicha z rzutu wolnego, Mark Flekken nie miał żadnych szans po strzale głową.

35
28
8
8
8
56'

Po zmianie stron gracze Bayernu Monachium popełniają zbyt proste błędy. Gospodarze częściej utrzymują się przy piłce.

4
4
5
5
5
54'

Bayern Monachium musi uważać na kontrataki rywali. Dayot Upamecano zażegnał niebezpieczeństwo pod własną bramką.

7
7
7
6
6
52'

Kingsley Coman dostrzegł wychodzącego na pozycję Thomasa Muellera i kapitalnie zagrał. Niemiec stracił piłkę w obrębie pola karnego.

10
7
7
6
7
51'

Jonathan Schmid ewidentnie sfaulował Roberta Lewandowskiego w środku pola. Polski snajper miał drobny problem, ale już zgłosił gotowość do gry.

5
4
5
3
10
49'

2
47'

W drugiej połowie piłkarze SC Freiburg mocniej naciskają mistrzów Niemiec. Thomas Mueller ucierpiał po zderzeniu z Nico Schlotterbeckiem.

1
5
9
4
czas Druga połowa
45'

Akcja Bayernu Monachium zakończyła się celnym uderzeniem Kingsleya Comana. Pewna interwencja Marka Flekkena.

15
3
5
2
44'

Christian Guenter idealnie dograł do Nico Scholtterbecka, a ten oddał strzał głową. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

2
4
1
1
1
43'

Leon Goretzka faulem powstrzymywał Rolanda Sallaia. Gospodarze mają spore pretensje do sędziego, Christian Dingert nie wyciągnął jednak żółtego kartonika.

3
5
3
41'

Joshua Kimmich próbował zaskoczyć Marka Flekkena z narożnika! Mało brakowało, będzie kolejny rzut rożny.

9
4
4
1
41'

Dayot Upamecano zapędził się pod pole karne rywali i zdecydował się na strzał. Francuz trafił w Roberta Lewandowskiego.

2
7
5
3
1
39'

Z głębi pola zagrał Joshua Kimmich i nikt nie przeciął toru lotu piłki. Gracze SC Freiburg wymieniają podania.

3
2
3
2
3
37'

Zawodnicy Christiana Streicha dobrze sobie radzą z monachijczykami. Bayern nie ma pomysłu na atak.

3
3
3
1
5
35'

Akcja na lewym skrzydle. Lucas Hernandez ośmieszył Jonathana Schmida, jednak po chwili stracił piłkę. Mark Flekken wznowi grę z piątego metra.

2
2
3
1
2
33'

Lucas Hernandez dogrywał w kierunku Roberta Lewandowskiego. Philipp Lienhart był jednak dobrze ustawiony i uprzedził Polaka.

2
3
4
1
3
31'

Manuel Neuer wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Vincenzo Grifo, później kapitan gości zatrzymał Rolanda Sallaia.

9
5
3
1
1
30'

Spore zamieszanie na połowie Bayernu Monachium. Nicolas Hoefler uderzył z dystansu i wywalczył rzut rożny dla miejscowych.

3
3
6
5
4
29'

Robert Lewandowski próbuje pomóc kolegom w rozegraniu piłki. Cały czas akcja toczy się pod polem karnym SC Freiburg.

17
8
3
3
4
27'

Kolejne zagranie Joshuy Kimmicha z rzutu rożnego. Christian Gunter oddalił grę od własnej bramki.

7
6
4
4
4
25'

Tanguy Kouassi fatalnie skiksował, lecz Manuel Neuer szybko naprawił błąd kolegi. Bawarczycy budują akcję.

15
13
6
5
6
23'

Brakuje emocji w pierwszej części gry. Powoli zarysowuje się przewaga drużyny Juliana Nagelsmanna.

17
11
7
7
6
21'

Goście szukają pierwszego gola. Robert Lewandowski przeniósł piłkę nad poprzeczką, po chwili sędzia odgwizdał spalonego.

10
9
11
13
10
20'

Mamy komplet na Europa-Park-Stadion. 34,7 tys. kibiców pojawiło się dzisiaj na trybunach.

7
4
5
4
4
18'

Groźnie pod bramką Bayernu Monachium. Lucas Hoeler nie sięgnął jednak piłki po zagraniu Maximiliana Eggesteina.

3
3
7
4
6
17'

Christian Streich najwyraźniej nie jest zadowolony z gry swojej drużyny. Opiekun SC Freiburg uaktywnił się przy linii bocznej.

2
2
3
2
2
15'

Indywidualna akcja w wykonaniu Leroya Sane. Po jego uderzeniu bramkarz miejscowych skutecznie interweniował.

4
4
4
2
3
13'

Joshua Kimmich precyzyjnie dośrodkował, a Tanguy Kouassi wygrał pojedynek powietrzny. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

4
1
7
3
3
13'

Kingsley Coman zacentrował z lewej strony do Thomasa Muellera, który nieczysto trafił w piłkę. Będzie rzut rożny dla gości.

5
1
2
1
12'

Mistrzowie Niemiec narzucili swoje tempo gry. Podopieczni Christiana Streicha są zamknięci na własnej połowie.

10
3
1
1
1
10'

Przed meczem Julian Nagelsmann zabrał głos ws. Roberta Lewandowskiego. - Mam nadzieję, że nie dostanie dzisiaj zbyt wielu ciosów w żebra. Jest zmotywowany i zobaczymy, jak długo będzie mógł grać - stwierdził trener na antenie "Sky".

6
8'

I jest celny strzał Bayernu Monachium. Leon Goretzka sprawdził czujność bramkarza gospodarzy, Mark Flekken pewnie chwycił piłkę.

4
2
2
1
2
7'

Roland Sallai przegrał pojedynek na prawym skrzydle. Kibicom nie spodobała się decyzja arbitra, który nie dopatrzył się faulu.

6
2
6'

Składna akcja gospodarzy. Maximilian Eggestein nie zdołał opanować piłki w polu karnym monachijczyków i zanotował stratę.

3
3
5'

Joshua Kimmich padł na murawę po mocnym wejściu Nicolasa Hoeflera. Nie będzie żółtej kartki dla pomocnika SC Freiburg.

2
1
4
2
1
4'

Bayern Monachium jest coraz bliżej bramki Marka Flekkena. Dośrodkowanie Kingsleya Comana było niedokładne.

5
2
2
1
2
2'

Na początku spotkania gospodarze utrzymują się przy piłce, ale nie forsują tempa. Bawarczycy czekają na błąd rywali.

6
6
1
2
czas Start meczu
Czy Lewandowski pokona bramkarza SC Freiburg?
8
4
1
1
15:24

Sędzią głównym będzie Christian Dingert.

1
3
15:22

Lewandowski wrócił do treningów. Wygląda na to, że po urazie nie ma śladu.

3
1
15:20

Mark Flekken zmierzy się z Robertem Lewandowskim.