Atletico. Schodzi: Yannick Ferreira Carrasco. Wchodzi: Renan Lodi.

Atletico. Schodzi: Mario Hermoso. Wchodzi: Felipe.

Diego Simeone nawołuje kibiców do dopingu.

4
1
80'

Atletico coraz bliżej wygranej. Gospodarze wysoko atakują Barcelonę, która niewiele potrafi zdziałać.

1
3
1
78'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Koke.

Atletico Madryt
1
1
1
2
75'

FC Barcelona. Schodzi: Gavi. Wchodzi: Riqui Puig.

1
75'
74'

Kontra  Barcelony, ale źle Griezmann, który zbyt mocno podawał do Correi.

1
1
1
72'

Atletico. Schodzi: Luis Suarez. Wchodzi: Angel Correa.

1
2
1
2
1
72'

Atletico. Schodzi: Joao Felix. Wchodzi: Antoine Griezmann.

71'

Fati tym razem uderzył celnie, ale zbyt anemicznie i nie mógł zaskoczyć bramkarza.

2
4
1
70'

Z rzutu wolnego uderzył Fati. Dość tragicznie. Można stwierdzić, że wręcz fatalnie.

3
4
68'

Barcelona w ataku, ale brakuje uderzeń. Fati faulowany przed polem karnym. Będzie rzut wolny.

1
66'

Suarez do Felixa, ten płasko uderzył z ok. 16 metrów. Wprost w bramkarza Barcelony!

2
1
64'
60'

W końcu składna akcja gości, po kontrze piłka spadła pod nogi Coutinho, a ten w świetnej sytuacji pozwolił wykazał się Oblakowi!

7
9
2
2
4
60'

Dwa kwadranse do końca. Wybrańcy Koemana nie mają koncepcji na zagrożenie Atletico.

1
1
2
1
komentarz

58'

Płyną minuty, gracze Atletico cały czas nie pozwalają rywalom na wiele. Walka w środku pola i niewiele więcej.

1
55'

Yannick Ferreira Carrasco padł w polu karnym. Jednak wyraźnie symulował przewinienie.

1
1
2
53'

Wysoki pressing gości, który jak na razie nie przynosi żadnego efektu.

1
1
1
3
2
51'

Barcelona po przerwie jest nie zagroziła Atletico. Gospodarze nie pozwalają na zbyt wiele rywalom.

2
1
3
2
1
48'

Llorente uciekał obrońcy, ten padł. Sędzia dopatrzył się faulu w ataku i grę przerwał.

1
2
1
1
1
46'

Gramy po przerwie!

1
1
46'

FC Barcelona. Schodzi: Nico. Wchodzi: Sergi Roberto.

Nico #28
1
3
4
46'

Atletico. Schodzi: Rodrigo De Paul. Wchodzi: Kieran Trippier.

komentarz

3
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo De Paul.

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

3
1
44'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Thomas Lemar. Kontra Atletico, podanie do Suareza, a ten w sytuacji sam na sam prawdopodobnie pogrążył swój były klub. 2:0!

53
40
5
9
9
43'

Depay dogrywał z rzutu wolnego. Oblak pewnie zachował się na przedpolu i złapał piłkę.

2
2
1
2
1
40'

Powoli zbliżamy się do przerwy. Barcelona przeważa, ale cały czas niewiele z tego wynika.

1
1
2
37'

Gra przeniosła się w okolice środka pola. Katalończycy nie są w stanie zagrozić mistrzom Hiszpanii.

1
1
1
1
2
34'

Depay ruszył lewą stroną. Już był w polu karnym, ale dogranie na korner wybili obrońcy.

2
2
1
2
31'

Barcelona w ataku. Goście szukają wyrównującego gola. Atletico szans zamierza szukać w kontrach.