Atletico Madryt
23' Thomas Lemar 44' Luis Suarez 45+2' Rodrigo De Paul 78' Koke
2:0

Koniec. Atletico Madryt pokonało Barcelonę 2:0 i zrównało się punktami z liderem Realem Madryt, który swój mecz zagra w niedzielę.

Końcowe sekundy. Nic nie potrafią zdziałać zawodnicy Barcelony.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Kontra Atletico, jednak Angel Correa w polu karnym zachował się bardzo źle.

Z rzutu wolnego uderzył Depay, dwa metry ponad bramką.

Atak pozycyjny Barcelony, z którego cały czas nic nie wynika.

Atletico. Schodzi: Yannick Ferreira Carrasco. Wchodzi: Renan Lodi.

Atletico. Schodzi: Mario Hermoso. Wchodzi: Felipe.

Diego Simeone nawołuje kibiców do dopingu.

Atletico coraz bliżej wygranej. Gospodarze wysoko atakują Barcelonę, która niewiele potrafi zdziałać.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Koke.

FC Barcelona. Schodzi: Gavi. Wchodzi: Riqui Puig.

Kontra  Barcelony, ale źle Griezmann, który zbyt mocno podawał do Correi.

Atletico. Schodzi: Luis Suarez. Wchodzi: Angel Correa.

Atletico. Schodzi: Joao Felix. Wchodzi: Antoine Griezmann.

Fati tym razem uderzył celnie, ale zbyt anemicznie i nie mógł zaskoczyć bramkarza.

Z rzutu wolnego uderzył Fati. Dość tragicznie. Można stwierdzić, że wręcz fatalnie.

Barcelona w ataku, ale brakuje uderzeń. Fati faulowany przed polem karnym. Będzie rzut wolny.

Suarez do Felixa, ten płasko uderzył z ok. 16 metrów. Wprost w bramkarza Barcelony!

W końcu składna akcja gości, po kontrze piłka spadła pod nogi Coutinho, a ten w świetnej sytuacji pozwolił wykazał się Oblakowi!

Dwa kwadranse do końca. Wybrańcy Koemana nie mają koncepcji na zagrożenie Atletico.

Płyną minuty, gracze Atletico cały czas nie pozwalają rywalom na wiele. Walka w środku pola i niewiele więcej.

Yannick Ferreira Carrasco padł w polu karnym. Jednak wyraźnie symulował przewinienie.

Wysoki pressing gości, który jak na razie nie przynosi żadnego efektu.

Barcelona po przerwie jest nie zagroziła Atletico. Gospodarze nie pozwalają na zbyt wiele rywalom.

Llorente uciekał obrońcy, ten padł. Sędzia dopatrzył się faulu w ataku i grę przerwał.

Gramy po przerwie!

FC Barcelona. Schodzi: Nico. Wchodzi: Sergi Roberto.

Atletico. Schodzi: Rodrigo De Paul. Wchodzi: Kieran Trippier.

Przerwa. Wszystko w Madrycie już jasne? Wiele na to wskazuje. Atletico prowadzi dwoma golami.

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo De Paul.

Sędzia doliczył minutę.

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Thomas Lemar. Kontra Atletico, podanie do Suareza, a ten w sytuacji sam na sam prawdopodobnie pogrążył swój były klub. 2:0!

Depay dogrywał z rzutu wolnego. Oblak pewnie zachował się na przedpolu i złapał piłkę.

Powoli zbliżamy się do przerwy. Barcelona przeważa, ale cały czas niewiele z tego wynika.

Gra przeniosła się w okolice środka pola. Katalończycy nie są w stanie zagrozić mistrzom Hiszpanii.

Depay ruszył lewą stroną. Już był w polu karnym, ale dogranie na korner wybili obrońcy.

Barcelona w ataku. Goście szukają wyrównującego gola. Atletico szans zamierza szukać w kontrach.

Suarez sam na sam z bramkarzem, strzał obok Oblaka. Piłka o centymetry minęła słupek!

Depay do Coutinho, ten natychmiast uderzył. W bramkę jednak nie trafił. To mogła być szybka odpowiedź Barcelony!

Gol! Strzelił Thomas Lemar. Asystował mu Luis Suarez. Zagranie do Lemara, ten znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Strzał z okolic narożnika pola bramkowego wpadł pod poprzeczkę. 1:0!

Więcej z gry ma Barcelona. Atletico nie weszło dobrze w mecz. Brakuje z obu stron dogodnych okazji bramkowych.

Żółtą kartkę otrzymał Gavi.

Składna akcja Atletico, z ok. 17 metrów obok słupka uderzył jednak Thomas Lemar.

Zagranie do Minguezy, ten jednak znalazł się na spalonym. Sędzia z sokolim okiem wszystko widział jak na dłoni.

Nerwowo na trybunach. Kibice żywiołowi reagują na każdą decyzję sędziego. Pod bramkami jak na razie dzieje się niewiele.

Kontra Atletico, lewą stroną ruszył Felix, ale nie dał rady minąć Araujo. Goście przejęli piłkę.

W końcu Atletico. Do uderzenia doszedł Lemar, ale w bramkę nie trafił.

Szarżował Depay, ale obrona Atletico jest czujna. Aktywniejsi z przodu na początku meczu są goście.

Żadna z drużyn nie potrafi na dłużej wywalczyć przewagi. Wyrównane pierwsze minuty. A my chcemy więcej!

Pierwsze minuty nie rzucają na kolana. Przed momentem pierwszy strzał, uderzał Coutinho, ale trafił w obrońcę.

Gramy!

Mecz poprowadzi Cesar Soto Grado.

Kto wygra mecz?

Barcelona musi gonić uciekającą czołówkę, a forma nie jest najlepsza. Ostatnio Atletico przegrało i zaczęło tracić dystans do Real Madryt.