ŁKS Łódź
35' Maciej Radaszkiewicz 45+3' Maciej Dąbrowski 54' Pirulo 74' Maciej Dąbrowski 87' Marek Kozioł 90+6' Nacho Monsalve
Arka Gdynia
22' Sebastian Milewski 51' Michał Bednarski 79' Karol Czubak
1:0

Sebastian Jarzębak zakończył mecz. ŁKS Łódź przez dużą część drugiej połowy grał w osłabieniu, ale dowiózł korzystny wynik do końca. Bohaterem gospodarzy został Maciej Radaszkiewicz.

Hubert Adamczyk zagrał z lewej strony, jednak Olaf Kobacki przegrał pojedynek powietrzny. Oskar Koprowski wznowi grę od bramki.

Żółtą kartkę otrzymał Nacho Monsalve.

Pomysłowe rozegranie rzutu wolnego. Adamczyk dostrzegł w polu karnym Karola Czubaka, a ten zmarnował dobrą okazję.

Bardzo aktywny jest Hubert Adamczyk. Golkiper odbił piłkę po strzale pomocnika Arki.

Kibu Vicuna nie ma już ani jednej zmiany, Kozioł musi dotrwać do ostatniego gwizdka sędziego.

Bramkarz Marek Kozioł ma problemy zdrowotne. Arbiter doliczył aż sześć minut do regulaminowego czasu gry.

Kobacki dograł na głowę Karola Czubaka, strzał napastnika był niecelny.

Tym razem z narożnika dośrodkował Kobacki. Obrońcy ŁKS-u oddalili grę od własnej bramki.

Żółtą kartkę otrzymał Marek Kozioł.

Michał Marcjanik najwyżej wyskoczył do piłki i uderzył niecelnie. Wciąż 1:0 dla ŁKS-u.

ŁKS Łódź. Schodzi: Mateusz Bąkowicz. Wchodzi: Kelechukwu Ebenezer Ibe-Torti.

ŁKS Łódź. Schodzi: Maciej Radaszkiewicz. Wchodzi: Bartosz Szeliga.

Olaf Kobacki robi dużo wiatru na prawym skrzydle, ale nic z tego nie wynika.

ŁKS przez moment grał w dziewiątkę, Maciej Radaszkiewicz już wrócił na boisko.

Groźne uderzenie Kobackiego i świetna interwencja bramkarza ŁKS-u. Po chwili Mateusz Stępień trafił w poprzeczkę z niewielkiej odległości!

Olaf Kobacki rozegrał dwójkową akcję z Hubertem Adamczykiem. Ten drugi zgubił piłkę w polu karnym.

Żółtą kartkę otrzymał Karol Czubak.

Zespół gości ma liczebną przewagę. ŁKS chce dowieźć korzystny wynik i opóźnia grę.

Marcus Da Silva bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego. Marek Kozioł odprowadził piłkę wzrokiem.

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Maciej Dąbrowski.

ŁKS będzie grał w osłabieniu! Dąbrowski przerwał obiecującą akcję Arki i wyleciał z boiska.

Ricardinho spróbował swoich sił. Piłka po strzale napastnika przeleciała nad poprzeczką bramki Arki.

Mateusz Bąkowicz starł się z Martinem Dobrotką. Sędzia musiał rozdzielać zawodników.

ŁKS Łódź. Schodzi: Mikkel Rygaard. Wchodzi: Jakub Tosik.

Marcus Da Silva zagrał z narożnika do Olafa Kobackiego, młody piłkarz oddał celny strzał.

Świetnie zachował się Maciej Dąbrowski, obrońca ŁKS-u zatrzymał kontratak Arki.

Olaf Kobacki znalazł sobie trochę miejsca przed polem karnym ŁKS-u i zdecydował się na strzał. Piłka poszybowała w trybuny.

Hubert Adamczyk dograł z rzutu wolnego i Marek Kozioł miał drobne problemy. Rzut rożny dla Arki.

Trener Dariusz Marzec szykuje dwie zmiany w ofensywie Arki Gdynia.

Sędzia Jarzębak pobiegł do monitora. Siemaszko był na pozycji spalonej i dlatego nie będzie "jedenastki".

Artur Siemaszko domagał się rzutu karnego po starciu z Maciejem Dąbrowskim. Sebastian Jarzębak wstrzymał grę.

Maciej Radaszkiewicz walczył o piłkę z Danielem Kajzerem. W tej sytuacji szybszy był golkiper gości.

Piłkarze Arki Gdynia krótko rozegrali rzut rożny. Sebastian Milewski zanotował stratę.

Fabian Hiszpański celnie podał do Macieja Rosołka, który miał wręcz idealną sytuację. Młody napastnik fatalnie spudłował.

Żółtą kartkę otrzymał Pirulo.

Maksymilian Rozwandowicz został brutalnie potraktowany przez Bednarskiego. To mogła być czerwona kartka.

Żółtą kartkę otrzymał Michał Bednarski.

Mikkel Rygaard dośrodkował na bliższy słupek, Daniel Kajzer nawet nie musiał interweniować.

Czy Arka Gdynia odrobi straty?

ŁKS Łódź. Schodzi: Maciej Wolski. Wchodzi: Ricardinho.

Gracze Arki Gdynia rozpoczęli drugą połowę.

Sędzia zarządził przerwę. Pierwsze minuty należały do Arki Gdynia, ŁKS przebudził sie po golu Macieja Radaszkiewicza. Wynik mógł być wyższy, ale Antonio Dominguez nie wykorzystał rzutu karnego.

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Dąbrowski.

Zawodnicy Arki Gdynia nie potrafią odpowiedzieć na gola rywali. ŁKS ma wszystko pod kontrolą.

Sebastian Jarzębak doliczył trzy minuty do pierwszej połowy.

Dobra wrzutka Olafa Kobackiego. Artur Siemaszko ponownie strzelił nad bramką ŁKS-u.

Gospodarze doszli do głosu po trafieniu Radaszkiewicza. Arka Gdynia musi gonić wynik.

Nie ma gola! Antonio Dominguez!

Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Antonio Dominguez. Piłkarz ŁKS-u zmylił bramkarza, lecz trafił w lewy słupek!

Faul na granicy pola karnego, jednak jest rzut karny dla ŁKS-u Łódź!

Sędziowie VAR przyjrzeli się tej sytuacji. Radaszkiewicz nie był na pozycji spalonej, gol został uznany.

Gol! Strzelił Maciej Radaszkiewicz. Asystował mu Oskar Koprowski.

Doskonale zachował się Maciej Radaszkiewicz. Napastnik przyjął piłkę przed polem karnym, obrócił się i precyzyjnie przymierzył. Daniel Kajzer nie zdołał interweniować.

Nie będzie rzutu karnego dla miejscowych.

Łodzianie mają pretensje do sędziego Jarzębaka. Wydawało się, że Kasperkiewicz zagrał piłkę ręką w polu karnym.

Pirulo zagrał z narożnika, "Arkowcy" poradzili sobie z atakiem rywali.

Maciej Rosołek został zatrzymany w środku pola. Łodzianie kontratakują.

ŁKS uaktywnił się w ofensywie. Uderzenie Pirulo zostało zablokowane, po chwili Mateusz Bąkowicz strzelił obok słupka.

Drużyna gości ma wyraźną przewagę. Wydaje się, ze pierwszy gol jest tylko kwestią czasu.

Artur Siemaszko w indywidualnej akcji. Napastnik Arki przedryblował dwóch obrońców i chwilę później uderzył prosto w golkipera rywali.

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Milewski.

Michał Bednarski podłączył się do akcji ofensywnej, a następnie Artur Siemaszko uderzył głową. Bramkarz ŁKS-u nie popełnił błędu.

Duże zamieszanie pod bramką gospodarzy. Maciej Rosołek nie zdołał opanować piłki.

Pojedynek powietrzny wygrał Maciej Dąbrowski, obrońca ŁKS-u przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Podopieczni Kibu Vicuni starają się budować akcję od tyłu. Maciej Radaszkiewicz uderzał z ostrego kąta i został zatrzymany przez Daniela Kajzera.

I kolejna próba Arki. Artur Siemaszko nie trafił w światło bramki po zagraniu Olafa Kobackiego.

W pierwszych minutach "Arkowcy" zdecydowanie dłużej utrzymują się przy piłce. ŁKS praktycznie nie opuszcza własnej połowy.

Artur Siemaszko ucierpiał po starciu z rywalem, zawodnik Arki potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

W polu karnym Arki przewrócił się Mikkel Rygaard. Sędzia Jarzębak nie zareagował.

Na trybunach pojawił się Marcin Gortat. Były koszykarz jest zadeklarowanym kibicem ŁKS-u Łódź.

Hubert Adamczyk zagrał w pole karne, jednak nikt nie przeciął toru lotu piłki.

W polu karnym odnalazł się Martin Dobrotka. Marek Kozioł miał dużo szczęścia, piłka przeleciała nad bramką ŁKS-u.

Artur Siemaszko próbował dośrodkować, lecz został zablokowany. Tylko rzut rożny.

Dobrą sytuację miał Artur Siemaszko, Oskar Koprowski wybił piłkę spod nóg napastnika.

Piłkarze Arki Gdynia rozgrywają piłkę przed polem karnym ŁKS-u. Dośrodkowanie Olafa Kobackiego było niecelne.

Pierwszy gwizdek za nami, gramy!

W ostatniej chwili ze składu Arki wypadł Adam Deja, zastąpi go Michał Bednarski.

Sędzią głównym meczu będzie Sebastian Jarzębak z Bytomia.

Oto skład gości:

Tak wygląda "jedenastka" ŁKS-u Łódź:

Zapraszamy na relację LIVE z meczu ŁKS Łódź - Arka Gdynia. Goście zajmują szóste miejsce w stawce Fortuna I ligi i mają aktualnie trzy punkty przewagi nad drużyną Kibu Vicuni. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 12:40.