8
11
8
90+2'

Dante Stipica w polu karnym gospodarzy, lecz zabrakło celnego strzału po dośrodkowaniu.

7
2
6
2
7
90+2'

Ładna wrzutka w pole karne gospodarzy. Do strzału już składał się Luka Zahović, lecz piłkę wybił Mile Skorić.

3
2
4
2
9
90+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Drygas.

3
1
3
7
6
90'

Doliczone cztery minuty.

13
3
2
1
1
90'

NK Osijek. Schodzi: Marin Plij. Wchodzi: Jewhen Czeberko.

wchodzi Wchodzi
Jewhen Czeberko #98
schodzi Schodzi
Marin Plij #25
1
1
87'

Damian Dąbrowski zagrywał z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy, lecz ci zdołali wybić piłkę.

6
4
11
6
5
87'

Mocny strzał zza pola karnego oddał Kamil Drygas. Uderzenie jednak zablokowane.

4
1
3
1
4
86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivan Fiolić.

8
7
1
1
86'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Pogoni. Piłka wybita. Po chwili znów zamieszanie przed bramką szczecinian, lecz Dante Stipica nie dał się zaskoczyć.

5
2
3
85'

Zamieszanie przed bramką Pogoni. Amer Hiros w ostatniej chwili został zablokowany. Było groźnie!

7
2
3
1
1
83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mile Skorić.

10
3
1
1
82'

Sporo zmian w ostatnich minutach. Jak to wpłynie na grę Pogoni Szczecin?

4
1
1
1
80'

NK Osijek. Schodzi: Laszlo Kleinheisler. Wchodzi: Darko Nejasmić.

Darko Nejasmić #6
1
3
79'

NK Osijek. Schodzi: Damjan Bohar. Wchodzi: Amer Hiros.

Amer Hiros #10
1
76'

Kolejne minuty mijają. Pogoń częściej przy piłce, lecz zawodnikom ze Szczecina cały czas brakuje wykończenia akcji.

5
4
5
7
8
72'

Zamieszanie przed bramką gospodarzy. Jean Carlos zdołał oddać strzał, lecz uderzenie w ostatniej chwili wyblokował jeden z obrońców.

6
2
2
2
1
69'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

8
4
1
2
1
68'

Z dystansu strzelał Alexander Gorgon. Uderzenie zablokowane. Dobijał jeszcze Luka Zahović i po rykoszecie piłka przeleciała obok bramki gospodarzy.

2
66'

Pogoń spokojnie rozgrywa piłkę i szuka okazji na gola.

5
1
1
2
63'

NK Osijek. Schodzi: Petar Bockaj. Wchodzi: Ivan Fiolić.

Petar Bockaj #12
1
62'

Minimalnie pomylił się Laszlo Kleinheisler. Po jego strzale z 16 metrów piłka przeleciała tuż obok bramki Pogoni.

1
2
2
1
2
60'

Kilka dośrodkowań w pole karne gospodarzy. Ci jednak za każdym razem wybijali piłkę.

8
2
1
3
1
58'

Znów zanosiło się na groźną akcję Pogoni, lecz Rafał Kurzawa źle dogrywał piłkę.

3
2
3
1
2
Czy Pogoń Szczecin strzeli w tym meczu gola?
1
1
2
2
57'

Z około 18 metrów strzelał Kacper Kozłowski. Ivica Ivusić nie dał się zaskoczyć.

5
1
1
56'

Zza pola karnego techniczny, niecelny strzał oddał Petar Bockaj.

3
1
54'

Laszlo Kleinheisler groźnie dośrodkował przed bramkę Pogoni. Gospodarze nie zdołali jednak oddać strzału.

3
2
3
2
53'

Szukają piłkarze Pogoni okazji na do wyrównania. Brakuje im jednak wykończenia akcji.

3
1
5
52'

Zanosiło się na groźną akcję Pogoni. Na spalonym był jednak Jean Carlos Silva.

2
50'

Zza pola karnego niecelnie strzelał Sebastian Kowalczyk.

1
2
47'

Dogranie w pole karne gospodarzy. Zabrakło jednak uderzenia na bramkę NK Osijek.

4
1
5
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

6
2
3
1
1
45+1'

Ależ blisko o gola dla Pogoni! Dogranie przed bramkę gospodarzy, Luka Zahović oddał sprytne uderzenie, które z ogromnymi problemami obronił Ivica Ivusić.

14
7
8
16
18
45'

Doliczone trzy minuty.

9
5
4
5
4
44'

Gol! Strzelił Laszlo Kleinheisler. Asystował mu Damjan Bohar. 1:0 prowadzą gospodarze. Efektowna akcja, po której Damjan Bohar wycofał piłkę w polu karnym. Nabiegł na nią Laszlo Kleinheisler i skierował ją do siatki

25
22
7
62
87
44'

W polu karnym gospodarzy padł Jakub Bartkowski. Sędzia nakazał grać dalej.

4
3
5
5
19
43'

Dogranie z rzutu rożnego przed bramkę Pogoni. Spore zamieszanie, strzelał Laszlo Kleinheisler lecz futbolówka przeleciała tuż obok bramki szczecinian.

4
2
4
2
4
41'

Teraz częściej przy piłce szczecinianie. Do bramki gospodarzy jednak daleko.

15
3
3
5
3
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mario Jurcević.

4
38'

Pogoń szuka okazji do ataku, lecz dobrze akcje drużyny ze Szczecina rozbija NK Osijek.

3
2
5
6
6
36'

Coraz wyraźniejszą przewagę w ostatnich minutach mają piłkarze NK Osijek.

2
3
3
6
12
35'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Benedikt Zech.

4
2
4
5
8
34'

Kacper Kozłowski świetnie zagrywał przed bramkę gospodarzy. Na piłkę nabiegał Rafał Kurzawa, lecz nie zdołał skierować piłki do siatki.

6
1
3
6
33'

Jeszcze jedna wrzutka przed bramkę Pogoni. Tym razem minimalnie zbyt mocna. Na piłkę już czekał Ramon Mierez.

2
2
1
4
32'

Jeszcze jedno dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Pogoni. Tym razem piłkę wybił Jakub Bartkowski.

3
2
2
1
30'

Wrzutka w pole karne Pogoni. Piłkę pewnie złapał Dante Stipica.

11
3
1
2
28'

Luis Mata uratował teraz Pogoń. Znakomicie spisał się w defensywie i zatrzymał szybką akcję gospodarzy.

13
2
1
2
27'

Dośrodkowanie w pole karne Pogoni. Wrzutka jednak zbyt mocna i piłka wyleciała poza boisko.

7
4
1
2
4
25'

Rafał Kurzawa zagrywał z rzutu rożnego. Piłkę wybił jeden z zawodników gospodarzy.

2
23'

4
2
1
1
2
22'

W odpowiedzi bardzo dobrze w defensywie spisał się Jakub Bartkowski, który w decydującym momencie wybił piłkę Boharowi.

7
3
1
20'

Mile Skorić w ostatniej chwili wybił piłkę. Bliski jej przejęcia był Luka Zahović.

2
2
2
9
18'

Portowcy przy piłce. Rozgrywają ją w okolicy linii środkowej boiska.

9
3
2
1
15'

Z rzutu wolnego strzelał Damjan Bohar. Piłkę pewnie złapał Dante Stipica.

12
7
2
1
14'

Dobrą okazję będą mieli zawodnicy NK Osijek. Rzut wolny - do bramki Pogoni około 25 metrów

1
1
2
3
7
13'

Rzut rożny dla gospodarzy. Zagranie przed bramkę Pogoni, gdzie piłkę wybił Dante Stipica. Sędzia odgwizdał także faul na bramkarzu Pogoni.

2
1
2
1
11'

Jean Carlos potrzebował pomocy medycznej. Piłkarz Pogoni wrócił już jednak na boisko.

7
1
2
3
1
7'

Pogoń dobrze rozpoczęła mecz. Piłkarze ze Szczecina starają się atakować.

16
3
3
1
1
6'

Z rzutu wolnego strzelał Rafał Kurzawa. Piłka trafiła w mur.

1
1
4
4
5'

Faulowany był Luka Zahović. Będzie dobra okazja na uderzenie na bramkę NK Osijek.

5
3
1
3'

Pogoń źle rozegrała rzut rożny. Po dograniu w pole karne piłka wyleciała poza boisko.

1
1
5
6
2'

Zanosiło się na groźną akcję Pogoni, lecz zabrakło dokładnego dogrania w pole karne.

6
2
2
3
3
20:22

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.