10
5
7
90+2'

Makowski zagrał w pole karne, gdzie do kapitalnego strzału nożycami złożył się Piasecki, ale bramkarz Araratu w spektakularny sposób odbił piłkę!

22
5
15
13
34
90+1'

Przewrócił się w polu karnym Piasecki, ale sędzia pokazał, że nie było mowy o przewinieniu.

3
6
7
4
22
90'

Sędziowie doliczyli minimum cztery minuty.

4
1
11
8
12
89'

Gol! Strzelił Yacouba Silue. Asystował mu Żirajr Margarjan.

Ależ łatwo strzelili gola goście. Margarjan zagrał prostopadle do Silue, a ten ze spokojem pokonał Szromnika technicznym uderzeniem.

74
88'
86'

Nie spieszy się ze wznowieniem gry Szromnik.

10
3
1
4
85'

Dla odmiany zaatakowali goście z Armenii. Uderzał Hakobjan - na szczęście dla Śląska obok słupka.

1
2
1
3
84'

Śląsk przed szansą na strzelenie czwartego gola. Exposito był w polu karnym i wydawało się, że wystawi piłkę stojącemu przed pustą bramką Pichowi, ale Hiszpan próbował lobować bramkarza... to zupełnie mu się nie udało. Pich tylko rozłożył ręce.

3
5
4
5
83'

Exposito przedzierał się w pole karne Araratu niczym czołg, ruszył sam na trzech rywali, ale ci nie popełnili błędu.

1
4
4
1
82'

Janasik wymusił faul przy linii bocznej. Będą szanować piłkę gospodarze.

4
5
2
1
81'

Dziesięć minut do końca meczu. Śląsk w poszukiwaniu kolejnych bramek.

10
4
1
1
3
80'

Pierwszy raz pokazał się dziś Isah Aliyu, ale strzelił wysoko nad bramką z ok. dwudziestu metrów.

2
1
1
2
1
79'

Ararat Erywań. Schodzi: Dimitrije Pobulić. Wchodzi: Isah Aliyu.

1
78'

Exposito przygotował sobie sytuację strzelecką, ale z osiemnastu metrów kopnął wyraźnie nad bramką.

2
3
3
5
77'

Mniej ciekawy okres meczu. Sporo fauli, przerywania gry przez sędziego.

1
1
3
77'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Lewkot. Bezsensowny faul obrońcy Śląska. Napomnienie oznacza, że Lewkota zabraknie w pierwszym meczu III rundy.

Śląsk Wrocław
1
1
2
2
9
74'

Żółtą kartkę otrzymał Yacouba Silue. Brzydki faul na szarżującym Lewkocie.

2
1
1
74'

Kolejna zaprzepaszczona okazja dla Śląska. Pich niedokładnie podawał na prawą stronę do Makowskiego. Była dobra szansa na wyprowadzenie kontry.

6
2
3
2
2
73'

Ararat Erywań. Schodzi: Dawit Manojan. Wchodzi: Gor Malakjan.

Gor Malakjan #23
Dawit Manojan #11
1
1
1
1
73'

Ararat Erywań. Schodzi: Serges Deble. Wchodzi: Yacouba Silue.

Serges Deble #10
1
72'

Mączyński strzelał zza pola karnego, ale spokojnie złapał piłkę Jermakow.

2
4
3
3
71'

Tymczasem będzie rzut rożny dla zespołu Śląska Wrocław.

10
1
1
1
69'

Goście próbują coś wskórać, ale ewidentnie nie jest to ich najlepszy fragment spotkania.

7
4
1
1
68'

Źle rozegrali ten stały fragment gry goście, a po chwili z kontratakiem wyszedł Śląsk! Sobota zagrał na wolne pole do Exposito, ten znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, jednak przegrał ten pojedynek!

10
3
3
3
12
67'

Rzut rożny dla gości po akcji Kone.

5
2
1
3
4
65'

Gol! Strzelił Robert Pich. Asystował mu Patryk Janasik.

Ależ to się szybko zmienia! Śląsk ponownie obejmuje prowadzenie, a gola zdobywa najlepszy na boisku Pich, który sfinalizował kapitalne dośrodkowanie Janasika.

109
55
5
6
11
63'

Ararat Erywań. Schodzi: Edgar Malakjan. Wchodzi: Razmik Hakobjan.

Razmik Hakobjan #9
Edgar Malakjan #18
2
3
63'

Żółtą kartkę otrzymał Żirajr Margarjan. Za faul na Exposito.

4
2
2
1
2
63'

Ararat Erywań. Schodzi: Alik Arakeljan. Wchodzi: Igor Stanojević.

3
59'

Od razu odżyły trybuny we Wrocławiu, bo jednak w końcówce pierwszej połowie było jedno wielkie niedowierzanie.

11
2
1
3
58'

Gol! Strzelił Szymon Lewkot. Asystował mu Wojciech Golla.

Odetchnęli kibice Śląska, bo gospodarze doprowadzają do wyrównania! Dośrodkowanie Mączyńskiego z rzutu rożnego, Golla strącił piłkę w kierunku dalszego słupka, a formalności z bliska dopełnił Lewkot! 2:2!

147
58
7
11
12
56'

Podanie w kierunku Picha, ten urwał się obrońcom, ale oddał niecelny strzał z ok. szesnastu metrów.

1
55'

Wybijają piłkę wrocławianie, choć dośrodkowanie Malakjana było niebezpieczne.

3
1
3
54'

Faulowany Malakjan. Groźny rzut wolny dla gości.

3
5
52'

Ładna akcja gospodarzy, ale Makowski nie zrozumiał się z Pichem. Podawał prostopadle, jednak nie w tempo.

1
3
51'

Ależ marnuje teraz okazję Sobota! Exposito kapitalnie odegrał piłkę na jedenasty metr, ale doświadczony pomocnik Śląska fatalnie skiksował. To powinno być wyrównanie!

2
4
1
13
50'

Tymczasem akcja gości... Kone oddał kolejny groźny strzał, ale tym razem nie trafił w bramkę.

1
2
2
48'

Makowski strzelił gola na 2:2, ale po chwili został on anulowany przez sędziów. Pomocnik Śląska przyjmował sobie piłkę ręką.

1
2
3
5
18
47'

Dobra akcja Śląska. Sobota zagrał na dalszy słupek, Victor Garcia odegrał piłkę do Exposito, ten już składał się do strzału, jednak obrońca zdołał skutecznie interweniować.