Nerwowo wybijają piłkę gospodarze. Byle dalej od własnej bramki.

3
4
4
90+1'

Dośrodkowanie w pole karne, jednak Shviro oddał lekki strzał głową i pewnie złapał piłkę Putnocky.

10
7
5
5
90'

Druga połowa potrwa dłużej o minimum 3 minuty.

8
3
3
3
6
89'

Coraz mniej czasu do końca meczu. Śląsk prowadzi, ale trudno powiedzieć czy jedna bramka zaliczki będzie wystarczająca w perspektywie rewanżu w Izraelu.

12
11
3
4
8
88'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska z prawej strony, ale dobrze na przedpolu zachował się Putnocky.

17
6
3
6
5
86'

Pich chciał rozegrać indywidualnie kontratak, choć miał lepiej ustawionego kolegę z prawej strony. Wybrał opcję numer jeden, lecz zatrzymał się na ostro interweniującym obrońcy.

5
4
3
7
5
84'

Ależ zmęczenie wśród zawodników Śląska. Nikt nie pokazuje się do gry. Makowski chciał wyprowadzić kontrę, ale nie miał komu zagrać.

2
8
9
6
13
83'

Kontratak Śląska, jednak Piasecki był osamotniony i nie miał szans w walce z zawodnikami Hapoelu.

4
7
9
6
3
81'
ZMIANA
3
1
13
2
5
80'

Putnocky odważnie wyszedł do dośrodkowania z rzutu wolnego, ale nie popełnił błędu.

9
7
2
3
8
79'

Hapoel długo utrzymuje się przy piłce, usypia gospodarzy.

3
1
4
3
8
78'

Szybko rozegrali to goście z Izraela, ale nie dała się zaskoczyć defensywa Śląska.

8
2
2
2
78'

Ofiarna interwencja Mączyńskiego i będzie rzut rożny dla gości.

3
1
1
4
3
76'
ZMIANA

Hapoel Beer Szewa. Schodzi: Sagiv Yehezkel. Wchodzi: Rotem Hatuel.

wchodzi Wchodzi
Rotem Hatuel #77
schodzi Schodzi
Sagiv Yehezkel #11
2
3
76'
ZMIANA

Hapoel Beer Szewa. Schodzi: Elton Acolatse. Wchodzi: Itamar Shviro.

Itamar Shviro #99
Elton Acolatse #14
1
4
74'

Pewne piąstkowanie Harusha po dośrodkowaniu Mączyńskiego.

9
5
1
2
8
73'

Kontratak Śląska. Zakręcił rywalami Schwarz, strzelał z narożnika pola karnego i niewiele brakowało, a po rykoszecie piłka wpadłaby do bramki... gospodarze mają jednak tylko rzut rożny.

9
9
4
2
2
73'

Prosta strata Makowskiego. Micha dośrodkowywał z lewej strony, ale kompletnie nie wyszło mu to zagranie i będzie aut dla Śląska.

5
1
1
1
2
72'

Nieudane uderzenie Mączyńskiego zza pola karnego. Piłka kolejny raz przeleciała w znacznej odległości od bramki.

4
1
1
2
2
70'

Można powiedzieć wiele o tym meczu, ale na pewno nie to, że Śląsk ma wszystko pod kontrolą. Zbyt dużo strat notują wrocławianie.

6
3
3
5
5
69'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Dor Micha. Za faul taktyczny na Exposito.

1
68'

Ależ było niebezpiecznie. Niewiele brakowało, a Golla strzeliłby... gola samobójczego. Obrońca Śląska robił wszystko, by rywal nie oddał strzału.

5
2
3
4
67'

Posiadanie piłki na korzyść gości. Śląsk ogranicza się do kontrataków.

4
1
1
1
1
65'

Dośrodkowanie Mączyńskiego, po którym Tibi nastrzelił swojego kolegę z zespołu przy próbie wybicia piłki. Reklamowali tam zagranie ręką wrocławianie, jednak sędzia uznał, że nie doszło do naruszenia przepisów.

1
2
4
63'

Hapoel w ataku pozycyjnym, jednak akcja toczy się daleko od pola karnego Śląska.

2
1
2
3
62'

Poślizgnął się we własnym polu karnym Janasik, ale nie wykorzystał tego Acolatse.

1
3
2
3
4
60'
ZMIANA

Hapoel Beer Szewa. Schodzi: Roei Gordana. Wchodzi: Tomer Yosefi.

Tomer Yosefi #15
Roei Gordana #26
1
1
5
1
60'
ZMIANA

Hapoel Beer Szewa. Schodzi: Ramzi Safouri. Wchodzi: Dor Micha.

Ramzi Safouri #7
2
59'
ZMIANA

Hapoel Beer Szewa. Schodzi: Eugene Ansah. Wchodzi: Davide Petrucci.

2
57'

Długie podanie w kierunku Exposito, ale ten nie zdołał powalczyć o piłkę z przeciwnikiem i gra będzie wznowiona od bramki Hapoelu.

1
1
10
3
55'

Śląsk spokojnie rozgrywa piłkę.

9
3
3
5
2
54'

Jeszcze jedna centra w wykonaniu Janasika, ale tym razem wybijają piłkę obrońcy gości.

3
1
3
2
3
53'

Żółtą kartkę otrzymał Eugene Ansah. Za nadepnięcie Lewkota.

6
1
1
1
2
53'

Skiksował Janasik po centrze Victora Garcii. Była idealna okazja do strzału z woleja, ale zawodnik Śląska nieczysto trafił w piłkę.

3
1
1
1
52'

Ładny drybling Janasika, złamanie akcji na lewą nogę, lecz strzał był zbyt lekki, by zaskoczyć Harusha. Ten pewnie złapał piłkę.

2
1
1
5
5
50'

Przytrzymywał za koszulkę Acolatse obrońca Śląska.

3
2
3
50'

Żółtą kartkę otrzymał Mark Tamas.

Śląsk Wrocław
1
2
5
9
50'

Makowski rozprowadził kontratak Śląska, zagrał na prawą stronę do Picha, a ten strzelał bez przyjęcia z narożnika pola karnego, jednak nie dał się zaskoczyć bramkarz Hapoelu.

1
1
6
4
47'

Śląsk mógł podwyższyć prowadzenie! Kapitalne dośrodkowanie Janasika, ale Schwarz strzela jedynie w słupek!

10
3
6
19
11
46'

1
45+19'

Hapoel jeszcze stara się odpowiedzieć, ale dobrze w defensywie gospodarze.

20
4
5
3
1
45+17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Pich.

Nie był to idealnie wykonany rzut karny przez Picha, bramkarz zdołał musnąć piłkę, ale ostatecznie wpadła ona do siatki. Śląsk ponownie na prowadzeniu.

152
64
8
7
12
45+17'

5
45+16'

Rzut karny dla Śląska! Pich strzelał, bramkarz odbił piłkę przed siebie, ale Słowak ruszył do dobitki i był faulowany przez rywala.

50
18
6
6
12
45+14'

Nieudany drybling Victora Garcii. Obrońca Śląska stracił piłkę, a po chwili faulował swojego rywala. Bardzo czytelny jest dziś Hiszpan.

3
2
2
5
3
45+12'

Próba kontrataku, Pich podawał prostopadle w kierunku Exposito, ale piłkę przejęli goście.

3
3
1
4
9
45+11'

Mnożą się błędy w defensywie piłkarzy Śląska. Hapoel jest zdecydowanie bardziej konkretny w ostatnich minutach.

4
4
4
5
13
45+10'

Stracił piłkę na własnej połowie Pich, od razu z kontratakiem ruszył Safouri, choć jego strzał z dwudziestego metra był nieprzygotowany i został zablokowany.

3
2
5
5
10
45+9'

Oddalają zagrożenie podopieczni trenera Magiery.

4
5
2
7
4
45+9'

Lekkie zamieszanie w polu karnym, Janasik wybija piłkę na rzut rożny.

2
1
1
3
9
45+8'

Naiwny faul Mączyńskiego i będzie rzut wolny dla Hapoelu trzydzieści metrów od bramki Śląska. Proszą się o kłopoty wrocławianie.

2
1
2
6
9
45+7'

W odpowiedzi zza pola karnego strzelał Mączyński, ale dobre dwa metry obok słupka.

4
3
1
3
7
45+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mariano Bareiro. Asystował mu Ramzi Safouri.

Cóż, goście doprowadzają do remisu. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Bareiro wyskoczył najwyżej w polu karnym i strzałem głową skierował piłkę do siatki.

65
45+4'

Łatwo ograny Golla, będzie rzut rożny dla Hapoelu.

8
5
4
6
4
45+3'

A tymczasem goście. Safuri popisał się dłuższym podaniem w pole karne, zamykał akcję na dalszym słupku Yehezkel, ale uderzył słabo i pewnie interweniował Putnocky.

8
5
1
1
45+2'

Kolejny strzał Makowskiego z dystansu, jednak tym razem pewnie broni Harush.

6
4
1
2
3
45+1'

Kolejny raz popełniają błędy goście. Makowski zebrał piłkę przed polem karnym, ale jego strzał został zablokowany. Korner dla Śląska.

6
1
1
2
4
45'

Pierwsza połowa potrwa dłużej o minimum 19 minut.

5
7
35
2
3
45'

Janasik prostopadle do Picha, ten od razu zagrał wzdłuż pola karnego, ale nie było tam żadnego z partnerów. To mogła być sytuacja na 2:0.

5
3
2
8
43'

Kolejna akcja Śląska. Poszedł indywidualnie Pich, wreszcie strzelał z ok. dwudziestu metrów, lecz dość wyraźnie się pomylił.

3
1
3
7
42'

Ależ to mogła być zabójcza kontra Śląska. Odbiór na własnej połowie, trzy podania na jeden kontakt, po czym Exposito próbował wypuścić na wolne pole Picha, ale piłkę zdołał musnąć jeden z obrońców gości.

10
4
3
1
41'

Kombinacyjnie rozegrali ten stały fragment gry goście, ale dośrodkowanie Safuriego pozostawiało wiele do życzenia.

1
5
1
1
41'

Rzut rożny dla Hapoelu. Jedna z pierwszych okazji dla gości w tym meczu.

1
1
2
7
39'

Dobra akcja Victora Garcii z lewej strony, dośrodkowanie na dalszy słupek, ale Exposito przegrał walkę w powietrzu z rywalem.

3
3
3
2
3
37'

Śląsk trochę się wycofał i czeka na to, co zrobi Hapoel. Problem gości polega jednak na tym, że nie są w stanie zaoferować nic w ofensywie.

3
6
2
5
8
35'

Bardzo nieudane dośrodkowanie Mączyńskiego. Choć może był to strzał? Trudno powiedzieć. Piłka przeleciała wysoko nad bramką.

4
5
2
2
13
34'

Schwarz faulowany w niedalekiej odległości od pola karnego Hapoelu. Kolejna okazja dla gospodarzy.

8
3
4
6
8
33'

Makowski źle przyjmował piłkę w polu karnym, a miał dobrą sytuację. Po chwili goście ruszyli z kontrą, jednak kolejny raz nie potrafili celnie wyprowadzić piłki.

3
5
4
6
3
32'

Pich wywalczył rzut rożny dla Śląska.

17
7
2
5
6
32'

Victor Garcia miał trochę miejsca z lewej strony, ale nie potrafił celnie dośrodkować.

4
3
1
2
6
31'

Śląsk kontroluje wydarzenia na boisku. Hapoel, jak na razie, bezzębny w ataku.

14
2
3
6
4
29'

Nie popisał się przy tym trafieniu obrońca Hapoelu, który nieatakowany, bez żadnej presji, po prostu podał piłkę Exposito.

3
20
3
3
5
28'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Erik Exposito.

Ależ bramka! Hiszpan oddał piękny, techniczny strzał zza pola karnego, po którym piłka wpadła w samo okienko bramki Hapoelu!

195
90
21
8
9
26'

Goście mieli szansę do kontrataku, ale fatalnie podawał Keltjens. Piłka przechwycona przez Śląsk.

6
4
4
6
7
25'

Śląsk coraz odważniejszy w swoich poczynaniach. Gospodarze przejmują inicjatywę.

13
3
3
3
2
24'

Makowski składał się do przewrotki w polu karnym Hapoelu, ale został lekko pchnięty przez rywala, co wytrąciło go z równowagi. Sędzia nie dopatrzył się jednak przewinienia w tej sytuacji.

3
1
3
6
12
22'

Hapoel w posiadaniu piłki. Śląsk nie atakuje wysokim pressingiem.

3
3
1
2
15
21'

18:46

Zawodnicy dostali od sędziego dwie minuty na dodatkową przyspieszoną rozgrzewkę.

18:46

Powoli się przejaśnia. Lada moment mecz powinien zostać wznowiony.

14
6
5
8
15
18:46

Tymczasem sytuacja nie ulega zmianie. W dalszym ciągu praktycznie nic nie widać. Dym unosi się nad stadionem.

12
8
5
7
35
18:46

Piłkarze stali w tunelu prowadzącym na boisko, ale po paru minutach oczekiwania udali się do szatni. Musimy uzbroić się w cierpliwość.

7
6
4
9
26
5'

Sędzia zaprosił piłkarzy do szatni.

16
9
6
7
28
4'

Czeka nas dłuższa przerwa. Niewiele widać.

11
8
5
6
36
3'

Zadymiło się nad stadionem.

14
8
4
10
34
2'

Zaprezentowano tez oprawę, są race.

20
10
2
8
33
2'

Gra przerwana, ponieważ kibice Śląska wrzucili serpentyny na murawę.