Żółtą kartkę otrzymał Cristiano Ronaldo za zdjęcie koszulki po anulowanym ostatecznie golu.

5
3
6
90+4'

Piłka w bramce Udinese po strzale Cristiano Ronaldo, ale nie, nie ma gola z powodu spalonego!

8
4
4
2
6
90+3'

Udinese Calcio. Schodzi: Samir. Wchodzi: Marvin Zeegelaar.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Samir #3
1
1
1
90'

Doliczone sześć minut.

5
2
1
1
88'

Żółtą kartkę otrzymał Dejan Kulusevski za faul blisko własnego pola karnego.

3
1
3
83'

Gol! Strzelił Gerard Deulofeu.

Nie wiadomo, co wyprawia Wojciech Szczęsny w bramce Juventusu. Kolejne beznadziejne zachowanie Polaka! Po podaniu od Leonardo Bonucciego nie potrafił bezpiecznie wyekspediować piłki. Trafił nią w Stefano Okakę, a ta niebawem znalazła się w bramce za sprawą Gerarda Deulofeu. Kabareton.

45
57
15
9
11
83'

Nerwowa końcówka dla Juventusu. Teoretycznie częstotliwość sytuacji podbramkowych Zebrette jest niewielka, ale jedna skuteczna akcja może spowodować, że Stara Dama straci punkty w karygodnych okolicznościach.

2
1
80'
80'

Udinese Calcio. Schodzi: Ignacio Pussetto. Wchodzi: Stefano Okaka.

Ignacio Pussetto #23
76'

Żółtą kartkę otrzymał Walace Souza za bezpardonowe przewinienie.

Udinese Calcio
1
1
72'

Przerwa na napoje.

1
70'

Powoli piłkarze zbliżają się do decydujących rozstrzygnięć. Przewaga Juventusu stopniała po strzale Roberto Pereyry z rzutu karnego. Stara Dama zareagowała swoimi atakami, jednak w trwającej części meczu trafia nie do siatki, a w słupek.

1
2
66'

Szybko przeniesiona gra z jednej na przeciwną stronę boiska. Groźniejsza była akcja zespołu z Turynu, która zakończyła się drugim po przerwie uderzeniem w słupek. Sporo szczęścia ma Marco Silvestri!

1
63'

Stara Dama już z Cristiano Ronaldo w swoich szeregach. Po rozegraniu rzutu wolnego Portugalczyk miał pierwszą sposobność do pokonania strzałem Marco Silvestrego. Na razie bez gola najskuteczniejszego zawodnika poprzedniego sezonu w calcio.

1
61'

Mogła być druga jedenastka dla Udinese Calcio po faulu Danilo. Sędziowie jednak nie zdecydowali się na jej podyktowanie.

1
1
60'
57'

Udinese Calcio. Schodzi: Destiny Udogie. Wchodzi: Jens Stryger Larsen.

Destiny Udogie #13
1
1
57'

Udinese Calcio. Schodzi: Jean-Victor Makengo. Wchodzi: Gerard Deulofeu.

Jean-Victor Makengo #6
1
1
57'

Trafienie kontaktowe!

54'

Blisko odzyskania dwubramkowego prowadzenia Juventus. Piłka odbiła się od słupka po strzale Alvaro Moraty. Ekipa z Turynu jeszcze domaga się podyktowania rzutu karnego, ale nie będzie kolejnej jedenastki.

1
1
2
5
3
51'

Gol! Strzelił Roberto Pereyra.

Wojciech Szczęsny nie naprawił błędu i skapitulował po raz pierwszy w sezonie po spokojnym uderzeniu z rzutu karnego Roberto Pereyry. Reprezentant Polski podniósł ciśnienie w Udine złą interwencją po strzale Tolgaya Arslana i podcięciem sposobiącego się do dobitki Roberto Pereyry.

7
26
2
7
7
50'

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Szczęsny za sprokurowanie rzutu karnego.

14
20
3
5
5
50'

Błąd Wojciecha Szczęsnego i po jego faulu rzut karny dla Udinese Calcio!

9
10
7
2
3
48'

W rozegraniu z wykorzystaniem Wojciecha Szczęsnego piłkarze Juventusu. Drużyna Massimiliano Allegrego postanowiła przez pewien czas zarządzać wydarzeniami z futbolówką pod nogami.

1
3
1
2
46'

Rozpoczęła się druga połowa na stadionie Udinese Calcio. Gospodarze stoją przed trudnym zadaniem, ponieważ mają dwubramkową stratę do przeciwnika. Juventus nie zamierza tracić kontroli nad boiskowymi wydarzeniami po przerwie.

1
2
1
komentarz

Stara Dama z wyraźną zaliczką.

Czy Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto w meczu z Udinese Calcio?
3
1
1
1
45'

Doliczone dwie minuty.

1
41'

Szansa dla Udinese Calcio na poprawienie wyniku po przewinieniu Matthijsa de Ligta na Ignacio Pussetto. Piłka została ustawiona do wykonania rzutu wolnego blisko pola karnego Juventusu, dlatego Wojciech Szczęsny pieczołowicie zabrał się za rozstawienie kompanów. Ostatecznie wrzutka Nahuela Moliny została wyekspediowana przez Leonardo Bonucciego.

37'

Wznowienie Marco Silvestrego z okolicy własnego pola karnego. Były bramkarz Hellasu Werona debiutuje w nowym zespole i przynajmniej na razie zanosi się na mało błyskotliwe przywitanie z regionem Friulli. Skapitulował po dwóch strzałach Paulo Dybali oraz Juana Cuadrado.

1
1
35'

Skuteczna interwencja Matthijsa de Ligta w bocznym sektorze boiska. Cała drużyna z Turynu sporadycznie pozwala przeciwnikom na zatrudnianie Wojciecha Szczęsnego. Przed momentem interweniowała po płaskim dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

31'

Futbolówka trafiła w pobliże linii pola karnego do Alvaro Moraty. Reprezentant Hiszpanii starał się przymierzyć technicznym uderzeniem w narożnik bramki Udinese Calcio. Zabrakło dokładności i piłka została wyłącznie odprowadzona wzrokiem poza boisko przez Marco Silvestrego.

30'

Juan Cuadrado podwoił prowadzenie faworyta. 2:0!

1
26'

23'

Gol! Strzelił Juan Cuadrado. Asystował mu Paulo Dybala.

Jak na zawołanie Juventus wyszedł z niebezpiecznym oraz skutecznym atakiem. Podanie Paulo Dybali do Juana Cuadrado. Kolumbijczyk wparował w pole karne, ośmieszył Brama Nuytincka, po czym pokonał płaskim uderzeniem Marco Silvestrego. Wygląda to dokładnie tak jak w poprzedniej kadencji szkoleniowca Massimiliano Allegrego.

12
2
1
21'

Defensywnie drużyna z Turynu i mocno utrudnia ona prowadzenie ataku pozycyjnego przeciwnikom. Inna sprawa, że Juventus od dawna nie zaproponował nic specjalnie pasjonującego na połowie Udinese Calcio.

1
1
17:41

18'

Za zespołami ponad kwadrans rywalizacji i bliżej odniesienia zwycięstwa jest Juventus FC. Uczestnik Ligi Mistrzów potrafił przekuć praktycznie premierowy atak w prowadzenie, a następnie sprawdza możliwości Udinese Calcio w ataku pozycyjnym. Gospodarze nieco topornie i po ostatnim rozegraniu muszą zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego.

12'

Udinese Calcio stara się odpowiedzieć na wcześnie strzelonego gola przez Juventus. Gospodarze zdołali przejąć inicjatywę, zepchnąć podopiecznych Massimiliano Allegrego i zyskać miejsce do prowadzenia ataku pozycyjnego. Inna sprawa, że Wojciech Szczęsny został przeegzaminowany tylko jednym uderzeniem Ignacio Pussetto.

9'

Pierwsza w sezonie interwencja Wojciecha Szczęsnego. Reprezentant Polski nie pozwolił piłce na wylądowanie w bramce po uderzeniu Ignacio Pussetto. Pewny chwyt i mógł ponaglić kompanów z pola do rozstawienia się do ataku.

2
1
2
8'

Paulo Dybala energicznie od pierwszych minut spotkania. Podanie Argentyńczyka w pole karne gospodarzy, ale Marco Silvestri wybiegł odważnie na przedpole i nie pozwolił na opanowanie futbolówki Federico Bernardeschiemu.

1
5'

Paulo Dybala rozpoczął strzelanie. 1:0 dla Juventusu!

2
1
1
3'

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Rodrigo Bentancur.

Nie można było wygodnie rozsiąść się na trybunach i przed telewizorami, a Juventus już jest na prowadzeniu! Paulo Dybala wbiegł w odpowiednim tempie pod bramkę Udinese Calcio i podsumował celnym uderzeniem do siatki akcję przeprowadzoną na skraju pola karnego przez Juana Cuadrado oraz Rodrigo Bentancura.