2
2
85'
83'

Trochę uspokoiło się spotkanie po festiwalu fauli, przepychanek, kartek, zmian. Venezia FC nie potrafi wprowadzić nerwowości w szeregach przeciwnika, ponieważ jej ataki są umiarkowanej jakości.

1
2
2
1
1
78'

Venezia szuka jeszcze możliwości poprawienia wyniku i zdobycia pierwszego gola po powrocie do włoskiej elity. Na razie poradzili sobie podopieczni Luciano Spallettiego i wyekspediowali futbolówkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Poza sytuacją podbramkową Francesco Forte trudno przypomnieć sobie dogodne szanse przyjezdnych.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Tanner Tessmann za kolejne ostre przewinienie.

Tanner Tessmann #8
Venezia FC
1
74'

Venezia FC. Schodzi: Dor Peretz. Wchodzi: Nicolas Galazzi.

wchodzi Wchodzi
Nicolas Galazzi #25
schodzi Schodzi
Dor Peretz #42
74'

Venezia FC. Schodzi: Daan Heymans. Wchodzi: Jacopo Dezi.

Daan Heymans #18
73'

Gol! Strzelił Eljif Elmas. Asystował mu Hirving Lozano.

Napoli prawdopodobnie wygra skomplikowane dla siebie spotkanie. Drugie trafienie dziesięciu gospodarzy odbiera nadzieję jedenastu przeciwnikom. Hirving Lozano odnalazł się w odpowiednim miejscu pola karnego i uruchomił podaniem Eljifa Elmasa. Zmiennik Piotra Zielińskiego podwoił prowadzenie Azzurrich.

komentarz

69'

Lorenzo Insigne miał szczęście, że po zaledwie kilku minutach miał możliwość poprawienia się i ponownego wykonania rzutu karnego. Venezia CF musi gonić wynik i zaatakować. Tak niebezpiecznego uderzenia jak przed momentem Francesco Forte jeszcze w tym meczu nie oddała. Futbolówka ostemplowała słupek w bramce Alexa Mereta.

63'

Venezia FC. Schodzi: Francesco Di Mariano. Wchodzi: Arnor Sigurdsson.

Francesco Di Mariano #20
63'

Venezia FC. Schodzi: Luca Fiordilino. Wchodzi: Tanner Tessmann.

Luca Fiordilino #16
62'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne.

Tym razem Lorenzo Insigne okazał się skutecznym egzekutorem rzutu karnego. Napoli na prowadzeniu po nieco ponad godzinie spotkania. Reprezentant Włoch zdecydował się na oddanie mocnego uderzenia po zmyleniu bramkarza przeciwnika. 1:0 na Stadio Diego Armando Maradona!

7
1
2
2
61'

Żółtą kartkę otrzymał Pietro Ceccaroni za sprokurowanie rzutu karnego.

Pietro Ceccaroni #32
Venezia FC
1
60'

Ponownie rzut karny dla Napoli! Tym razem blokowane ręką dośrodkowanie Giovanniego Di Lorenzo.

1
1
2
1
57'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Lorenzo Insigne!

Nie do uwierzenia! Lorenzo Insigne zabrał się za wykonanie jedenastki, ale nie potrafił zdobyć prowadzenia dla osłabionego zespołu. Napoli nadal remisuje bezbramkowo. Reprezentant Włoch uderzył miękko ponad poprzeczką w bramce Venezii FC.

2
4
2
3
56'

Rzut karny dla Napoli! Mattia Caldara blokował ręką dośrodkowanie Mario Ruiego.

1
2
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Ruiz za przewinienie taktyczne.

SSC Napoli
51'

Venezia FC. Schodzi: Tyronne Ebuehi. Wchodzi: Michael Svoboda.

Michael Svoboda #30
50'

Żółtą kartkę otrzymał Francesco Forte za uderzenie w twarz Mario Ruiego.

Francesco Forte #9
Venezia FC
48'

Giovanni Di Lorenzo starał się uruchomić podaniem prostopadłym kompana z zespołu, ale piłka uciekła zawodnikom z Neapolu poza boisko. Takie sytuacje dodają pewności siebie przeciwnikom.

47'

Luciano Spalletti zobaczył żółtą kartkę ze krewkie zachowanie.

46'

Przed drugą połową spotkania jeszcze dyskusje z prowadzącym spotkanie Gianlucą Aureliano. Gospodarze mają dużo pretensji do sędziego. Na razie muszą starać się o zdobycie prowadzenia w osłabieniu. Venezia FC nadal przed skomplikowanym zadaniem, choć ma przewagę zawodnika w polu.