Zakończony
AS Roma
90+4'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Zlatan Ibrahimović nie pokonał strzałem z rzutu karnego Ruiego Patricio.

5
8
3
3
2
90+3'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Gianluca Mancini za faul w polu karnym na Rafaelu Leao.

90'

Doliczone cztery minuty.

1
88'
ZMIANA

AC Milan. Schodzi: Brahim Diaz. Wchodzi: Daniel Maldini.

87'

AC Milan od rzutu wolnego w bocznym sektorze boiska. Wrzutka Juniora Messiasa została poskromiona przez odpowiednio rozstawionego Henricha Mchitarjana.

85'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Gianluca Mancini za faul.

85'
ZMIANA

AS Roma. Schodzi: Nicolo Zaniolo. Wchodzi: Carles Perez.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Bryan Cristante za ostre przewinienie.

82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rafael Leao. Asystował mu Zlatan Ibrahimović.

W 81. minucie Rossoneri odzyskali dwubramkowe prowadzenie i praktycznie zamknęli mecz. Dwa gole zaliczki oraz przewaga zawodnika w polu gwarantuje spokój. Rafael Leao poradził sobie w sytuacji sam na sam z Ruim Patricio po podaniu Zlatana Ibrahimovicia.

80'

Druga połowa nie jest równie atrakcyjna jak pierwsza, ale nie ma też powodu do przesadnego narzekania. AC Milan ma przewagę jednego gola oraz zawodnika w polu.

1
77'

W ostatnich minutach najbliżej zmiany wyniku był Alessandro Florenzi. Piłka kopnięta przez Włocha z rzutu wolnego zatrzymała się na spojeniu słupka z poprzeczką w bramce Ruiego Patricio!

2
2
1
1
76'
ZMIANA
74'

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Rick Karsdorp za faul na Theo Hernandezie.

1
1
1
1
71'
ZMIANA

AS Roma. Schodzi: Matias Vina. Wchodzi: Bryan Cristante.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Matias Vina #5
1
68'

Junior Messias grasował w polu karnym przeciwnika, ale nie zgubił broniących podopiecznych Jose Mourinho. Dlatego uderzenie autora jednego z goli zostało zablokowane w ostatnim momencie.

2
63'

Mike Maignan rozgrywa koncert w bramce Rossonerich. Popisowo rozprawił się z uderzeniem Henricha Mchitarjana. Następca Gianluigiego Donnarummy pracuje na wysoką notę za swój występ.

3
60'

Mike Maignan po raz drugi tego popołudnia popisał się interwencją po uderzeniu Tammy'ego Abrahama. Tym razem piłka została sparowana na korner jedną dłonią. Anglikowi nie udało się skompletować dubletu płaskim strzałem.

2
57'

Przerwa w grze była spowodowana urazem Lorenzo Pellegriniego.

1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Rade Krunić za faul na Lorenzo Pellegrinim.

51'

AC Milan miał szansę na odzyskanie dwubramkowego prowadzenia! Brahim Diaz oddał strzał w poprzeczkę. Rui Patricio obserwował lot piłki z ogromnym niepokojem. AS Roma pozostała szczęśliwie w kontakcie z Rossonerimi.

1
50'

Rade Krunić powinien oddać uderzenie z piłki osieroconej w środku pola karnego Giallorossich, ale zawahał się i ostatecznie nie zagroził Ruiemu Patricio.

2
1
1
1
1
48'

AS Roma odważniej niż na początku meczu, ale ostatnia akcja zakończyła się dużym niepowodzeniem. Brak dokładności Nicolo Zaniolo i nie potrafił on uruchomić podaniem Matiasa Viny.

46'

Wznowienie konfrontacji. Pierwsza połowa była energiczna, a trafienie kontaktowe Tammy'ego Abrahama podniosło temperaturę przed zmianą stron. Na razie bliżej odniesienia zwycięstwa pozostaje AC Milan.