4
1
2
83'

Interwencja defensora Napoli była znakomita. Już zanosiło się na konfrontację sam na sam Moisego Keana z Davidem Ospiną. Juventus przeprowadził niebezpieczny kontratak, ale nie potrafił zakończyć go strzałem.

4
81'
80'

Nie ma specjalnie o czym opowiadać. Na pewno remis będzie bardziej satysfakcjonujący dla przyjezdnych, ale też nie będzie powodem do euforii. Napoli było przecież na prowadzeniu, a Juventus nie rozgrywa wielkiego meczu.

2
1
76'
1
1
1
4
1
75'

Juventus FC. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Moise Kean.

75'
73'

Mało sytuacji podbramkowych po uderzeniu Federico Chiesy na 1:1. Publiczność raczej rozczarowana, ponieważ Juventus tylko przez kilka minut próbował pójść za ciosem i zdobyć prowadzenie.

5
2
2
2
2
70'

Wymiana podań na obrzeżach pola karnego Juventusu zakończona dośrodkowaniem Matteo Politano. Dries Mertens nie miał szansy na oddanie strzału między dysponującymi lepszymi warunkami fizycznymi przeciwnikami.

1
1
1
1
64'

Druga w krótkim okresie interwencja Wojciecha Szczęsnego po strzale Driesa Mertensa. Ponownie Belg próbował skompletować dublet uderzeniem z ostrego kąta, ale bramkarz Juventusu nie traci kontroli nad bliższym narożnikiem.

3
1
1
1
1
60'

Na zakończenie kwadransa po przerwie dwie próby pokonania Wojciecha Szczęsnego. Pierwsza niedokładna, a druga poskromiona przez reprezentanta Polski. Zdążył on do futbolówki kopniętej przez Driesa Mertensa.

8
1
1
1
59'

Federico Chiesa nie opanował futbolówki na prawej stronie boiska. Uciekła ona wyraźnie rozczarowanemu reprezentantowi Włoch poza boisko. W tej sytuacji wznowienie z autu Azzurrich.

2
1
1
1
56'

Juventus dopadł przeciwnika. 1:1!

5
2
1
54'

Gol! Strzelił Federico Chiesa.

Juventus doprowadził do remisu po powrocie z szatni na boisko. 1:1 w Turynie! Uderzenie Federico Chiesy z kilkunastu metrów pozbawiło prowadzenia Napoli. David Ospina miał problem z wykonaniem skutecznej interwencji po rykoszecie od Stanislava Lobotki.

11
3
2
6
9
52'

Napoli w posiadaniu piłki. Interesująco zapowiadała się akcja Matteo Politano, ale choć zgubił przeciwników swoim sprytnym przyjęciem, to zabrakło mu miejsca na boisku.

1
1
2
1
49'

Wymiana podań zawodników z Piemontu. Piłka trafiła do Alvaro Moraty, który swoim niecelnym strzałem nie zmusił do wykonania interwencji Davida Ospiny.

1
1
2
48'

Ruszyli pressingiem gospodarze, ale ponownie nie sprowokowali żadnego poważnego błędu w wyprowadzeniu piłki przez Napoli.

1
1
46'

Pora na wznowienie rywalizacji w Turynie. Pierwsza połowa dla Napoli, które stopniowo dochodziło do głosu, a po zdobyciu prowadzenia, nie miało dużego problemu z dowiezieniem go do ostatniego gwizdka przed przerwą.

2
1
komentarz

11 strzałów Napoli w jednej połowie na Allianz Stadium. Prawie rekord.

1
1
komentarz

Tak cieszyli się goście ze zdobycia prowadzenia.

1
45'

Doliczona minuta.

1
2
2
1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Sandro za ostre przewinienie.

Juventus FC
2
1
1
43'

Tym razem faul blisko pola karnego Juventusu na Diego Demme.

1
1
1
41'

Szansa na doprowadzenie do remisu po faulu Amira Rrahmaniego na Alvaro Moracie. Za wykonanie rzutu wolnego zabrał się Juan Cuadrado, ale tak samo jak dobijający Weston McKennie trafił w przeciwnika.

1
1
1
38'

Konfrontacja reprezentantów Polski w Turynie. Piotr Zieliński powalczył z piłką pod nogami przed polem karnym Juventusu. Uderzenie pomocnika Napoli zostało sparowane nad poprzeczkę przez Wojciecha Szczęsnego.

2
3
5
37'

Blisko Federico Bernardeschiego był przeciwnik i nie pozwolił reprezentantowi Włoch ani na wypracowanie sobie miejsca do oddania uderzenia, ani wykonanie dośrodkowania.

2
1
2
35'

Dries Mertens godnie zastępuje Victora Osimhena.

3
1
1
1
3
33'

Poradzili sobie osaczeni podopieczni Luciano Spallettiego. Atakujący pressingiem gospodarze co prawda wywalczyli piłkę, ale musieli zadowolić się wznowieniem z autu po wybiciu Amira Rrahmaniego.

1
1
1
1
30'

Dwa kwadranse meczu za zawodnikami i jest interesująco. Drużyna z Neapolu jest na prowadzeniu dzięki uderzeniu Driesa Mertensa. Juventus przeważał na początku rywalizacji, ale im dłużej trwała pierwsza połowa, tym odważniej poczynali sobie podopieczni Luciano Spallettiego.

2
1
1
1
2
27'

Juventus próbuje odpowiedzieć na gola strzelonego przez Driesa Mertensa. Akcja gospodarzy z wykorzystaniem ustawionego na prawej stronie boiska Westona McKenniego. Dośrodkowanie Amerykanina zostało zablokowane.

1
1
1
25'

Dries Mertens zdobył prowadzenie dla Napoli.

4
1
1
23'

Gol! Strzelił Dries Mertens. Asystował mu Matteo Politano.

Napoli na prowadzeniu na stadionie Juventusu! Azzurri sprawili małą niespodziankę. Dries Mertens ułożył sobie piłkę na stopie w polu karnym Bianconerich i oddał płaskie uderzenie. Wojciechowi Szczęsnemu nie udało się palcami sparować piłki do boku, a na dodatek nieszczęśliwie zmylił próbującego interweniować na linii bramkowej Matthijsa de Ligta.

32
25
5
3
9
21'

Próba uruchomienia podaniem z głębi pola Alvaro Moraty. Reprezentant Hiszpanii pogubił się na linii szesnastki i nie był w stanie kontynuować ataku Juventusu. Napastnikowi Bianconerich zabrakło wsparcia.

1
2
1
1
2
20'

Akcja Giovanniego Di Lorenzo z Matteo Politano zostało przerwana przez Bianconerich na wysokości pola karnego. Simone Sozza nie zdecydował się na odgwizdanie przewinienia na bocznym defensorze Napoli.

1
1
1
1
16'

W kwadransie otwierającym spotkanie było jedno uderzenie w kierunku bramki Wojciecha Szczęsnego. Lorenzo Insigne nie przymierzył odpowiednio. Po przeciwnej stronie boiska Federico Chiesa spudłował jeszcze mniej wyraźnie.

2
1
2
3
2
13'

Piotr Zieliński pokazuje się coraz częściej na połowie przeciwnika. Na razie nieudane podania reprezentanta Polski, który próbuje uruchomić ustawionego na desancie Driesa Mertensa.

2
10'

Podanie w pole karne Napoli do rozpędzonego Adriena Rabiota. Francuz nie zastanawiał się długo i nie szukał skomplikowanego rozwiązania. Kopnięta przez niego futbolówka przeleciała ponad bramką strzeżoną przez Davida Ospinę.

1
1
1
8'

Na razie Juventus spędził więcej czasu na połowie przeciwnika. Przyjezdni próbowali odpowiedzieć szybkim atakiem, ale podanie prostopadłe w kierunku Matteo Politano zostało przecięte przez aktywnego Wojciecha Szczęsnego.

2
1
1
4
1
5'

Pierwsza szansa na gola stworzona przez podopiecznych Massimiliano Allegriego. Alvaro Morata uruchomił podaniem Federico Chiesę, a uderzenie tego drugiego zostało poskromione przez kompana z reprezentacji Włoch. Po interwencji Giovanniego Di Lorenzo korner. Jeszcze dośrodkowanie i strzał głową obok bramki Westona McKenniego.