(0:0)
Zakończony

Atalanta Bergamo

90+2'

Dwie akcje Neroblu w ostatnim fragmencie meczu. Beznadziejne podanie prostopadłe zakończyło się lądowaniem piłki pod nogami Bartłomieja Drągowskiego. Z kolei uderzenie głową po dośrodkowaniu z lewego skrzydła było niedokładne.

9
6
5
3
4
90'

Doliczone pięć minut.

1
2
5
85'

Pozostało pięć minut podstawowego czasu.

1
4
84'

Festiwal zmian zamiast festiwali goli. Fiorentina pozostaje o krok przed przeciwnikiem i nie pozwala na zagrażanie bramce Bartłomieja Drągowskiego. Inna sprawa, że ostatnia szansa na podwojenie zaliczki została zmarnowana przez Riccardo Sottila.

2
1
3
3
1
82'

Atalanta BC. Schodzi: Jeremie Boga. Wchodzi: Valentin Mihaila.

wchodzi Wchodzi
Valentin Mihaila #20
schodzi Schodzi
1
4
1
79'

Skutecznie na przedpolu Bartłomiej Drągowski.

8
6
3
1
1
76'

Atalanta BC. Schodzi: Rafael Toloi. Wchodzi: Giorgio Scalvini.

Giorgio Scalvini #42
1
4
2
76'

ACF Fiorentina. Schodzi: Giacomo Bonaventura. Wchodzi: Youssef Maleh.

Youssef Maleh #14
2
2
1
75'
74'

Żółtą kartkę otrzymał Rafael Toloi za ostre przewinienie.

2
3
1
74'

Po golu Krzysztofa Piątka była jedna sytuacja, w której kibicom podniosło się ciśnienie. Rusłan Malinowski oddał strzał do bramki Bartłomieja Drągowskiego, ale trafienie zostało anulowane z powodu spalonego.

7
4
3
1
3
73'

Żółtą kartkę otrzymał Sofyan Amrabat za przytrzymanie przeciwnika.

1
1
1
72'

Dzień dobry.

11
2
5
2
2
70'

Krzysztof Piątek z golem!

27
6
3
2
64'

Czerwona kartka i Gian Piero Gasperini już w szatni.

6
3
11
1
3
61'

Piłka w bramce Fiorentiny, ale nie ma gola. Trafienie Rusłana Malinowskiego zostało anulowane z powodu spalonego. Decyzja sędziego asystenta potwierdzona przez arbitrów odpowiedzialnych za analizowanie powtórek.

16
7
2
2
59'

Atalanta BC. Schodzi: Davide Zappacosta. Wchodzi: Giuseppe Pezzella.

Giuseppe Pezzella #13
1
1
3
1
2
58'
56'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Nicolas Gonzalez.

Reprezentant Polski rozpoczął strzelanie na Stadio Artemio Franchi. Tym razem nie oddał nikomu piłki i sam po podaniu Nicolasa Gonzaleza z prawego skrzydła dopełnił formalności. Krzysztof Piątek ponownie z trafieniem w rywalizacji z Atalantą. 1:0 dla Fiorentiny!

8
53'

Zdaniem sędziego, nie było faulu w konfrontacji Nikoli Milenkovicia z rozpędzającym się Jeremiem Bogą.

3
1
51'

Vincenzo Italiano podszedł do linii bocznej boiska i przekazuje podopiecznym wskazówki. Fiorentina nie ma łatwości w kreowaniu sytuacji podbramkowych.

1
2
5
1
2
49'

Gra została wznowiona.

1
1
1
1
48'

Krzysztof Piątek czekał na takie rozegranie Fiorentiny. Polak ma pretensje do Gaetano Castrovilliego, który w ostatnim momencie wpadł przed jego nos i zabrał mu możliwość oddania strzału. Sam Włoch spudłował.

1
3
2
5
46'

Pora na drugą połowę meczu. Na razie szkoleniowiec Fiorentiny przeprowadził jedną zmianę spowodowaną urazem Lucasa Torreiry. Za kontuzjowanego pomocnika wszedł z ławki rezerwowych na boisko Sofyan Amrabat.