SSC Napoli
1
90+4'

Gol! Strzelił Fabian Ruiz. Asystował mu Lorenzo Insigne.

Wszystkie gole w meczu padły zza pola karnego. Napoli rozstrzygnęło pojedynek w doliczonym czasie! 2:1 dla Azzurrich. Fabian Ruiz przymierzył po prostu perfekcyjnie z dystansu.

90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Rui za niesportowe zachowanie.

SSC Napoli
1
1
1
90'

Doliczony czas.

1
1
1
88'

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez.

Napoli straciło prowadzenie w końcówce podstawowego czasu. Po wrzutce ze stałego fragmentu gry Azzurri wybili piłkę przed pole karne, a tam znajdował się Pedro Rodriguez. Hiszpan nie zastanawiał się długo nad sposobem zakończenia ataku i po prostu huknął z woleja do sieci. 1:1 na Stadio Olimpico!

1
2
86'

W ostatnich minutach dwie nieśmiałe szanse Lazialich na doprowadzenie do remisu. W pierwszej mocne uderzenie zostało zatrzymane przez Davida Ospinę, a w drugiej Pedro Rodriguez nie wykorzystał nonszalanckiego zagrania Maria Ruiego do Kolumbijczyka.

84'

Lazio. Schodzi: Patric. Wchodzi: Francesco Acerbi.

84'

Lazio. Schodzi: Lucas Leiva. Wchodzi: Toma Basić.

wchodzi Wchodzi
Toma Basić #88
schodzi Schodzi
82'

Żółtą kartkę otrzymał Mattia Zaccagni za faul taktyczny.

81'
80'

Matteo Politano przed szansą na zamknięcie meczu drugim uderzeniem do bramki Lazio. W sytuacji sam na sam z bramkarzem trafił w nogi wysoko ustawionego Thomasa Strakoshy.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Ciro Immobile za niesportowe zachowanie.

75'

Pozostał kwadrans gospodarzom na poprawienie wyniku. Ponownie zanosi się na rozczarowanie na Stadio Olimpico, ponieważ podopieczni Maurizio Sarriego nie mają pomysłu na strzelenie gola wirtualnemu liderowi.

1
74'

Rozegranie Biancocelestich przerwane przez Napoli. W odpowiedzi kontra przeprowadzona z wykorzystaniem Victora Osimhena. Nigeryjczyk zakończył rajd niecelnym uderzeniem, piłka przelała się po jego stopie.

71'

Lazio. Schodzi: Stefan Radu. Wchodzi: Elseid Hysaj.

71'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Radu za niesportowe zachowanie.

69'

Piłka ponownie znalazła się w bramce Lazio, ale nie ma gola z powodu spalonego Lorenzo Insigne. Włoch był w nieodpowiednim miejscu w momencie wcześniejszego uderzenia Victora Osimhena.

67'

Lazio jeszcze nie odpowiedziało niebezpiecznym strzałem na gola Lorenzo Insigne. Poirytowani gospodarze popełnili przewinienie, a Azzurrri nie spieszą się w tym momencie do szybkiego wznawiania gry.

65'
62'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Asystował mu Eljif Elmas.

Zmiennik Piotra Zielińskiego nie potrzebował dużo czasu na pokazanie się w Rzymie. Eljif Elmas uruchomił podaniem Lorenzo Insigne, a reprezentant Włoch oddał uderzenie z dystansu w narożnik bramki Lazio. Napoli na prowadzeniu na Stadio Olimpico!

2
3
1
1
60'

Luciano Spalletti zrezygnował już w tym meczu z grającego przeciętnie Piotra Zielińskiego. Po zejściu reprezentanta Polski było już uderzenie celne. Sergej Milinković-Savić trafił prosto w bramkarza po wrzutce z rzutu wolnego.

1
57'
52'

Lazio nie pozostaje dłużne. Felipe Anderson poczęstował strzałem Davida Ospinę. Szansa na wykonanie dobitki przed Luisem Alberto, ale Hiszpana powstrzymał rozpaczliwym wślizgiem Kalidou Koulibaly.

50'

Napoli jakby nieco odważniej. Szarża Piotra Zielińskiego została poskromiona kilka metrów od pola karnego Lazialich. Po chwili gra przerwana z powodu przewinienia na Giovannim Di Lorenzo. Po wrzutce z rzutu wolnego gra przerwana, a to konsekwencja faulu na Ciro Immobile.

1
46'

Rozpoczęła się druga połowa starcia na Stadio Olimpico. Na razie bezbramkowo, więc jest co poprawiać. Szkoleniowcy jeszcze nie zamieszali w wybranych przed pierwszym gwizdkiem jedenastkach.