90'

Spotkanie potrwa o minimum pięć minut dłużej.

3
90'

Mecz zmierza ku końcowi. Jagiellonia nie ma argumentów, by strzelić gola kontaktowego.

2
2
4

Żółtą kartkę otrzymał Bojan Nastić. Za faul na Conrado przy linii bocznej.

2
1
1
3
87'
86'

Żółtą kartkę otrzymał Dusan Kuciak. Za opóźnianie gry.

Lechia Gdańsk
1
1
4
85'

Tymczasem mogło być 2:3! Kapitalne dośrodkowanie Pospisila, strącił piłkę Struski, ale nikt nie zdążył zamknąć akcji na dalszym słupku.

1
3
1
2
3
85'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Flavio Paixao! Wyczuł interwencję Portugalczyka Dziekoński i obronił to uderzenie!

5
4
5
16
84'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Pazdan.

12
1
1
1
4
84'

I mamy rzut karny dla Lechii!

15
2
1
4
84'

Mamy interwencję VAR. Pazdan nadepnął na nogę Żukowskiego.

8
2
2
4
83'

Żukowski przewrócił się w polu karnym Jagiellonii po interwencji Pazdana, jednak sędzia uznał, że nie doszło tam do przewinienia.

3
2
3
82'

Sporo strat w środkowej części boiska. To jest największy problem w obu zespołach.

1
3
81'

Lechia Gdańsk. Schodzi: Ilkay Durmus. Wchodzi: Conrado.

2
1
1
80'

Kolejny kontratak Lechii, Zwoliński wypracował czystą sytuację Durmusowi, ale ten fatalnie przestrzelił!

4
3
2
4
2
79'

Kontra Lechii, ale Pazdan blokuje strzał Durmusa z dwudziestu metrów.

4
1
1
1
1
78'

Kuciak nie spieszy się ze wznowieniem gry, co oczywiście nie podoba się kibicom w Białymstoku.

2
2
1
1
77'

Dośrodkowanie Prikryla i pewnie łapie piłkę na przedpolu Kuciak.

4
1
1
1
76'

Podanie w kierunku Durmusa, ten był już w polu karnym, ale nie popełnił błędu Tiru i nie pozwolił odwrócić się rywalowi w kierunku bramki.

2
2
74'

Nieodpowiedzialna strata Żukowskiego, dośrodkowanie Nasticia, piłka wybita przed pole karne i miał sytuację do strzału Prikryl, ale ofiarnie zablokował go Pietrzak.

2
1
1
73'

Dobre dośrodkowanie Nasticia i tuż obok bramki główkował Romanczuk!

1
1
1
1
73'

Jagiellonia wyraźnie przyspieszyła w ostatnich minutach. Gospodarze zwietrzyli szansę w tym meczu. Korner.

3
3
72'

Kontratak Jagiellonii, kończył go mocnym strzałem z dystansu Romanczuk, ale dobrze ustawiony Kuciak nie dał się zaskoczyć.

5
1
1
70'

Strzelał zza pola karnego Struski, jednak po raz kolejny został zablokowany.

2
2
2
69'

Minuty upływają, a obraz gry za bardzo się nie zmienia. Co prawda Jagiellonia strzeliła gola, ale nie da się odnieść wrażenia, że idzie za ciosem. Lechia w dalszym ciągu kontroluje spotkanie.

5
1
1
67'

Centra Gajosa na bliższy słupek, ale wybijają piłkę gospodarze.

4
3
1
1
66'

Kąśliwe dośrodkowanie Sezonienki, był w polu karnym Durmus, jednak w ostatniej chwili zdążył interweniować Tiru. Inna sprawa, że był blisko strzelenia gola samobójczego. A tak, tylko korner dla Lechii.

1
1
1
1
1
64'

Gol! Strzelił Fiodor Cernych. Asystował mu Bojan Nastić.

Gospodarze łapią kontakt. Niepilnowany w polu karnym Nastić, podanie po ziemi wzdłuż "szesnastki" i Cernych pewnym strzałem pokonuje Kuciaka.

6
3
6
21
63'

Podanie Romanczuka w pole karne, ale bardzo mało miejsca miał Imaz i został zablokowany przy próbie strzału.

1
1
62'

Zwoliński przed szansą na hat-tricka, doskonale zagrał mu na dobieg Kubicki, próba uderzenia wolejem z szesnastu metrów, ale napastnik Lechii nieczysto trafił w piłkę.

3
1
1
1
61'

Gramy. Pół godziny do końca. Lechia kontroluje wydarzenia na boisku i nie dopuszcza Jagiellonii do zbyt wielu sytuacji.

1
1
1
1
59'

Gra przerwana. Pazdan i Biegański zderzyli się ze sobą głowami.

1
2
2
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Kubicki. Za protesty.

1
1
2
58'

Durmus znokautowany przez Pazdana przy linii bocznej, choć sędziowie uznali, że nie doszło tam do złamania przepisów.

1
1
2
1
57'

Nalepa pod presją Pazdana blisko własnego pola karnego, ale przesadził z atakiem obrońca Jagiellonii i faulował rywala.

1
1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kopacz. Za faul na Nasticiu.

1
1
2
4
55'

Centra z rzutu rożnego, atakował piłkę na bliższym słupku Struski, lecz uderzył nad poprzeczką.

2
1
1
54'

Zablokowane dośrodkowanie Pospisila i rzut rożny dla Jagiellonii. Coraz bardziej nerwowo na boisku.

1
1
53'

Żółta kartka dla kierownika drużyny Jagiellonii - Arkadiusza Szczęsnego. Za protesty.

2
2
1
1
1
51'

Romanczuk miał pretensje do sędziego, że ten wpuścił na boisko Sezonienkę, który chwilę wcześniej był opatrywany.

3
1
1
50'

Gol! Strzelił Łukasz Zwoliński.

Ależ tu się działo! Najpierw Jagiellonia miała dobrą szansę, ale dobrze interweniował Kuciak. Słowacki bramkarz szybko wznowił grę, podał do Sezonienki, ten łatwo ograł Puerto, strzelił na dalszy słupek, lecz Dziekoński odbił piłkę. W polu karnym był jednak jeszcze Zwoliński i trafił do pustej bramki.

27
17
2
3
8
49'

Młodzieżowiec Lechii ucierpiał w tym starciu z Puerto. Potrzebuje pomocy medycznej.

2
2
1
1
48'

Gajos szukał prostopadłym podaniem Sezonienki, jednak tym razem szybszy przy piłce był obrońca Jagiellonii. W przeciwnym razie byłaby kolejna sytuacja sam na sam.